• پاسخ امام جمعه اردبیل به شبهه وهابیون بر دعای فرج:
    امام جمعه اردبیل در پاسخ به شبهه وهابیون بر دعای فرج گفت: در شریعت ما کسی حق ندارد نیت دیگری را تجسس کند، نیت و قلب فقط برای خداوند است اصل حرمت نیت خوانی را خداوند خود در قرآن تأسیس کرده است.

مهلت برجامی ایران به اروپا

 

.

اخبار ويژه

رئیس کل دادگستری استان اردبیل:
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت : تلاش تشکیلات قضایی استان بر کاهش جرائم و اختلافات حقوقی و سالم سازی فضای جامعه می باشد که رسیدن به این هدف مستلزم افزایش سطح آگاهی های حقوقی شهروندان با استفاده از ظرفیت رسانه ملی و صدا و سیما می باشد
فرماندار شهرستان پارس آباد:
فرماندار شهرستان پارس آباد مغان از احتمال برقراری خط پروازی پارس آباد- تبریز خبر داد.
با حضور مدیرکل آموزش و پروش اردبیل برگزار شد
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل اهمیت تعلیم و تربیت در اردوهای دانش آموزان را یادآور شد و گفت: اردوهای دانش آموزی برابر سند تحول بنیادی آموزش و پرورش در ساحت های 6 گانه تربیتی برگزار می شود.
در پیامی مطرح شد؛
عضو مجمع تشخیص مصلحت در پیامی از جوانان خواست تا چهره‌های نو را از میان افراد توانمند و با صلاحیت برای نامزدی در انتخابات مجلس معرفی کنند.
مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی اردبیل:
مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل گفت: بمناسبت سالروز فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر شکل‌گیری جهادسازندگی رزمایش ملی «بسیج کشاورزی، جهاد خدمت» همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل برگزار می‌شود.
بعد از زلزله بامداد امروز در مشکین شهر اینبار شهرستان های نیر و نمین نیز لرزیدند.
استاندار اردبیل
استاندار اردبیل از راه اندازی مجمع مشورتی جوانان در استان خبرداد و گفت: در تدوین برنامه در حوزه جوانان به صورت تخصصی عمل نشده و لازم است امور اجتماعی و جوانان خلاق و نخبه وارد عمل شده و اقدامات عملی تری در این خصوص اجرایی کنند.
زمین‌لرزه‌ای به قدرت ۳.۴ ریشتر شهرستان مشگین شهر در استان اردبیل را لرزاند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل:
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: فضای مجازی در تبلیغات رقابت‌های لیگ ملت‌های جهان سنگ تمام گذاشت و تبلیغات شهری و نصب المان‌ها نیز به نوبه خود نقش شایانی ایفا کرده‌اند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد:
مدیرکل راه وشهرسازی استان اردبیل گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال ۹۸ واحدهای مسکن مهر اردبیل تکمیل و به متقاضایان واجد شرایط تحویل داده شود.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل خبرداد
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از ثبت دومین شرکت خلاق پارک علم و فناوری اردبیل خبرداد و گفت:شرکت شهراندیشان فناور مهام با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین شرکت خلاق استان اردبیل ثبت و معرفی شد.
همزمان با اجلاس اکو:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: همزمان با اجلاس اکو موزه دایمی جاذبه های تاریخی و طبیعی استان اردبیل افتتاح می شود
معاون فرهنگی و توسعه ورزش‌های همگانی وزیر ورزش:
معاون فرهنگی و توسعه ورزش‌های همگانی وزیر ورزش در بازدید از مركز سنجش سلامت و استعدادیابی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: راه‌اندازی این مركز ظرفیت بزرگی است كه می تواند به علمی‌شدن ورزش كمك‌ کند.
رئیس حوزه هنری استان اردبیل خبر داد:
رئیس حوزه هنری استان اردبیل گفت: نمایشگاه پوستر اسماءالحسنی با نمایش آثاری از هنرمندان سراسر کشور در اردبیل برپا می‌شود.
چهار روز مانده به برگزاری هفته چهارم لیگ والیبال جهانی انجام می شود؛
بلیت فروشی اینترنتی رقابتهای والیبال لیگ ملتهای جهان در اردبیل طبق قوانین فدراسیون جهانی از 27 خرداد آغاز خواهد شد.

صفحه‌ها