تازه ها

اخبار ويژه گروه شهرستانی

با حضور امام جمعه و استاندار اردبیل؛
عملیات گازرسانی به 51 روستا و قشلاق شهرستان پارس آباد با اعتبار شش میلیارد و 500 میلیون تومان امروز با دستان امام جمعه و استاندار اردبیل کلنگ زنی شد.
در آستانه آغاز هفته دولت انجام شد؛
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به همراه استاندار اردبیل با حضور در اصلاندوز مغان از پروژه های عمرانی و اقتصادی بازدید کردند.
از زمانی که گردشگری به معنای کامل در روستای کزج تعریف شده کمابیش هر روز گردشگران خارجی از کشورهای اروپائی در روستاهای شهرستان خلخال حضور می یابند.
 4000 نفر در فقر الکترونیکی/مردم گیوی خوستار استقرار عابربانک ملی در شهر شدند
در پی نبود حتی یک بانک یا عابر بانک در منطقه 2 شهری گیوی، جمعی از مردم این منطقه طی نامه ای از رئیس بانک ملی شعبه گیوی خواستار استقرار دستگاه ATM بانک مربوطه در سطح شهر شدند.
	ویلا و اتومبیل شرط اول ازدواج!
غیرممکن های امروز سنت پیامبر؛
سنت حسنه ازدواج الهام گرفته از پیوند دو زوج آسمانی و گواه پیمانی به گستردگی آفتاب است که نمونه تکرار نشدنی در تاریخ محسوب می شود، اما متاسفانه این سنت حسنه در عصر امروز تقریباً به سنت غیر ممکن مبدل شده است.
 شهردار گیوی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
آنطور که شنیده می شود نمایندگان جدید پارلمان شهری در تکاپوی انتخاب فردی به عنوان شهردار در شهر گیوی هستند، در این گزارش به ویژگی یک شهردار خوب اشاره خواهیم کرد که می تواند در امر انتخاب شهردار از سوی شوراها مورد توجه قرار گیرد.
همزمان با شب شهادت جواد الائمه؛
همزمان با شب شهادت جواد الائمه یادواره شهید مدافع حرم شهید محسن حججی و 19 شهید والامقام مسجد محمد رسول الله خلخال برگزار شد.
گفت‌وگوی خواندنی با پزشک باسابقه اصلاندوز
به مناسبت روز پزشک بر آن شدیم تا با یک پزشک عمومی و با سابقه شهر مرزی اصلاندوز مغان گفتگوی صمیمانه ای داشته باشیم که در ادامه می آید.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل:
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل از ورود پیکر مطهر 4 شهید گمنام 8سال جنگ تحمیلی به این شهر در هفته پیش رو خبر داد.
 40 روز گذشت، خبری از پرداخت پول گندم کاران کوثری نیست/رد پای دلالان در خرید و فروش گندم!
با گذشت 40 روز از خرید تضمینی گندم از کشاورزان کوثری، فعلا خبری از پرداخت پول گندم کاران نیست؛ این درحالی است که کشاورزان این منطقه سال گذشته نیز شاهد چنین بی مهری هایی از سوی مسئولان امر بوده اند.
طي دو ماه گذشته پارس آباد مغان شاهد تغییر 6 مدیر در اين شهرستان بود؛ مديراني كه گفته مي شود اساس شایسته‌سالاری در آن كمتر مورد توجه قرار مي گيرد.
فرماندار خلخال:
فرماندار خلخال در بازدید سرزده از نانوایی‌های سطح شهر گفت: نانوایان موازین بهداشتی را رعایت کنند.
همزمان با روز جهانی مساجد همایش مشترک ائمه جماعات،هیات امنا و فرماندهان بسیج در اصلاندوز برگزار شد.
 شهر چاله ها را دریابید!
کوچه و خیابان های شهر گیوی این روزها بیش از پیش پر شده از چاله چوله هایی که موجب نارضایتی اهالی بخصوص رانندگان و مسافران شده است، این درحالی است که مردم این منطقه هنوز از اخذ خدمات اولیه شهری بی بهره اند.
	مساجد در حوزه فعالیت های فرهنگی مغفول مانده اند/مسئولان مساجد را زیربنای اعمال فرهنگی خود قرار دهند
کارشناس مسائل فرهنگی:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: متاسفانه امروزه مسجد تنها محل عبادت و انجام اعمال دینی روز مره مردم شده است در حالی که می بایست زیربنای همه اعمال فرهنگی و اجتماعی در این مکان مقدس تدارک دیده شود.

صفحه‌ها