تازه ها

اخبار ويژه گروه شهرستانی

معاون اشتغال و خودكفايی كميته امداد اردبيل مطرح کرد؛
معاون اشتغال و خودكفايي كميته امداد اردبيل گفت: سه هزار و 543 نفر از زنان سرپرست خانوار، نوعروسان و دختران در آستانه ازدواج تحت حمايت از آموزش‌هاي لازم شغلي بهره‌مند شده‌اند.
همزمان با آخرین ماه از سال 95 کاشت هندوانه در اراضی کشاورزی اصلاندوز آغاز شد که پیش بینی می شود امسال 500 هکتار اراضی زیر کشت این محصول برود.
وزیر سابق اطلاعات در سفر به اردبیل:
حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در سفر به اردبیل گفت: نفوذ جریانی و زیرکد های موردی دقیقاً در حال اجرا بوده و دشمن نوار صوتی دیگری در اسفندماه رو خواهد کرد.
معاون آموزش ابتدائی آموزش و پرورش مشگین‌شهر:
معاون آموزش ابتدائی آموزش و پرورش مشگین‌شهر گفت: در نمایشگاه جابر بن حیان 46 مدرسه با حضور 8900 دانش آموز و 360 معلم راهنما در قالب 1200 اثر در مرحله مدرسه ای رقابت کرده و 15 اثر به مرحیه استانی راه می‌یابد.
 مراسم عزاداری ایام فاطمیه در گیوی برگزار می‌شود
ویژه برنامه ایام فاطمیه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در شهرستان کوثر و مرکز آن شهر گیوی از روز سه شنبه آغاز می شود.
	چرا بخش های خصوصی تمایل به سرمایه گذاری در کوثر را ندارند؟!
سرمایه گذاری در کوثر ممنوع!
به جرات و به وفور می توان گفت با وجود زیرساخت های اقتصادی و صنعتی شهرستان کوثر در عرصه های متعدد، سرمایه گذاری در این شهرستان به تاریخ پیوسته و رکود اقتصادی در منطقه باعث شده است که امید و انگیزه اهالی از بین برود.
	بیش از 40 هزار نهال مثمر در گرمی توزیع می شود
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی گفت: امسال بیش از 40 هزارنهال از انواع درختان مثمر در شهرستان گرمی توزیع می شود.
لزوم توجه نماینده ولی فقیه به مشکلات مردم/
مسئولان شهرستان مشگین‌شهر انگیزه خدمت رسانی به مردم شهرستان مشگین‌شهر ندارد لذا مردم از امام جمعه به عنوان نماینده ولی فقیه در شهرستان مشگین‌شهر خواستار نظارت بر عملکرد مسئولان شهرستان هستند.
دانش آموزان در ساعات آموزشی و زنگ تفریح به جای استراحت و تفریح به نظافت مدرسه مشغول می‌شوند و در طول 6 ماه گذشته اولیاء دانش آموزان نیز شاهد دلزدگی و پسرفت تحصیلی فرزندان خود هستند.
طبق وصیت بانوی متوفی اردبیلی صورت گرفت؛
بازماندگان یک بانوی متوفی در اردبیل طبق وصیت او مبلغ 10 میلیون تومان پول نذر و احسان را به جهیزیه نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد اهداء کردند.
قطب تولید عسل محروم از صنایع تبدیلی؛
به رغم توانمندی‌های شهرستان نیر در تولید عسل، این شهرستان از داشتن صنایع بسته بندی و فرآوری این محصول محروم است.
تشکیل ستاد بحران در پارس آباد؛
فرماندار شهرستان پارس آباد از وقوع آتش سوزی در جنگل های مرزی حاشیه رود ارس در خاک جمهوری آذربایجان در همسایگی این شهرستان خبرداد.
با استقبال گرم دانش‌آموزان خلخالی؛
جشنواره دانش آموزی جابر ابن حیان خلخال با استقبال گرم دانش آموزان مدارس دخترانه و پسرانه خلخال روبرو و امروز به اختتامیه خود پا گذاشت.
 اعضای هیأت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در بیله سوار انتخاب شدند
هیأت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان بیله سوار توسط شورای مرکزی هیأت نظارت بر انتخابات شورای نگهبان تعیین شدند.
کسب نشان دانشجوی نمونه کشوری توسط  دانشجوی بیله سواری+عکس
وحدت پورطهماسبی از شهرستان بیله سوار، نشان دانشجوی نمونه کشوری را در جشنواره دانشجوی نمونه کشور از آن خود کرد.

صفحه‌ها