تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

بالاخره پس از کش و قوس های مختلف سرپرست جدید معاونت عمراني استاندار اردبيل معرفی شد و فعالیت خویش را آغاز كرد.
کنفرانس امنیتی مونیخ امسال شاهد صحنه درگیری رقبای اروپایی و آمریکایی بر سر تقسیم قدرت در موازنه بین المللی و پروژه ایران هراسی بود.
در احکام جداگانه رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، اعضای هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان پارس‌آباد معرفی شدند.
 انتخابات به شرط برجام؟!
در آستانه انتخابات، برخی‌ها همچون گذشته ترفند دیپلماسی لبخند را به کار برده و از نقش اساسی برجام سخن می‌گویند تا شاید "ایرباس" تازه تعمیر شده‌ای از راه برسد و اقتصادمان را متحول و تحریم ها را منحل کند!
سفیر جمهوری آذربایجان درایران، پس از ورود به اردبیل به دیدار نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه اردبیل رفت و خواستار توسعه روابط دوکشور شد.
در سفر به اردبیل مطرح شد؛
وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان در سفر به اردبیل بر گسترش مناسبات دوجانبه با ایران تاکید کرد.
به بهانه نبود مکان نگهداری تجهیزات؛
برخی از مسئولان شهرستان مشگین‌شهر به بهانه نبود مکان نگهداری تجهیزات با واگذاری تجهیزات شهرستان از بار مسئولیت شانه خالی می‌کنند.
در نامه اي به مديركل اوقاف استان اردبيل؛
جمعي از اهالي مساجد شهرستان پارس آباد در نامه اي به مديركل اوقاف و امور خيريه استان اردبيل خواستار راه اندازي اداره اوقاف در اين شهرستان شدند.
 طرح بی اساس " آشتی ملی " با " باغیان " نظام
یادداشت/
برخی‌ها در آستانه انتخابات با پیاده سازی ترفندهایی همچون طرح "آشتی ملی"، خواهان قلمداد ساختن اختلاف ها، مسائل و مشکلات میان مردم یا ... هستند؛ در حالی که بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری "مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟".
چه تفاوتی بین ایران و ترکیه وجود دارد که وقتی در آذربایجان بر علیه ترکیه موضع گیری می شود با واکنش منفی مسئولان آذری روبرو می گردد ولی زمانی که بر علیه ایران موضع گیری می شود ما شاهد هیچ واکنشی از سوی مسئولان آذری نیستیم.
امام جمعه پارس آباد مغان:
امام جمعه شهرستان پارس آباد گفت: عده‌ای در حالي شعار آشتی ملی را مطرح می‌کنند كه باید از آنان پرسيد، مگر مردم باهم قهر هستند که بخواهند آشتی هم کنند.
	طرح آشتی ملی برای پیش روی برنامه های عده ای خاص است
حجت الاسلام و المسلمين صفری:
امام جمعه گرمی گفت: طرح آشتی ملی برای پیش روی برنامه های عده ای خاص و تضعیف محور مقاومت است.
امام جمعه مشگین‌شهر عنوان کرد؛
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: با بارش برف شهر به هم ریخته و به تعطیلی کشیده شده است به طوری که کوچه و خیابان‌های این شهر برای رفت و امد عمومی بسته شده اما هنوز خبری از ستاد بحران شهرستان نیست.
امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه، از حضور برخی مقامات بلند پایه و سیاسی در مراسم غیر شرعی و گناه منزل سفیر سوئد به شدت انتقاد کرد.
طي بيانيه اي صورت گرفت؛
جمعی از روحانیون شهرستان مرزي پارس آباد با صدور بیانیه ای حمایت خود را از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کردند.

صفحه‌ها