تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

امام جمعه پارس آباد مغان:
امام جمعه پارس آباد با اشاره به حمله موشکی ايران به مقر تروريستهاي داعش گفت: این اقدام سپاه پاسداران اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به دنيا نشان داد.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: تحریم‌های اخیر مجلس سنای آمریکا، تاثیری در قدرت نظامی و دفاعی این کشور ایجاد نکرده است.
رأی مردم و یا حس قدرت پرستی و یا شاید هم مقدمه چینی برای سازش‌های برجامی دیگر، کدام یک سبب تناقض پراکنی‌ها و تحریف سازی‌ها از سوی آقای روحانی می شود؟
یادداشت/
برای کسانی که در سال 1908 در بیرون شهر عربی یافا جمع شده بوند تا کلنگ احداث یک شهر تمام عیار یهودی را بر زمین بزنند تصور اینکه روزی می رسد که این شهر پایتخت یک کشور یهودی می شود بعید و دور از انتظار بود.
راهپیمایی روز قدس امسال از اهمیت فراوانی برخوردار است و پیام مردم شهرستان پارس آباد در این راهپیمایی دفاع از مظلومان، مستضعفان، آرمانهای امام و انقلاب می باشد.
همزمان با سراسر کشور و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم شهرستان مشگین‌شهر نیز به راهپیمایی می‌پردازند.
مسیر راهپیمایی روز قدس و آخرین جمعه ماه مبارک رمضان دراردبیل اعلام شد.
 "شعار"هایی که به "آتش به اختیار" رهبری ختم شد!
یادداشت/
با انتخاب روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انتظار بر این است که قول ها و عده های 4 سال قبل وی شکل عملیاتی به خود گرفته و صرفاً جنبه تبلیغاتی نداشته باشد.
آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان نزدیک است، چفیه اتحادتان را علم کنید.
در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد؛
حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر فرماندهی و مراکز تجمع تروریستهای تکفیری در دیرالزور سوریه خوشحالی مردم پارس آباد را بدنبال داشت.
پس از حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌های داعشی در دیرالزور سوریه، منتخبين پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر پارس آباد به اين حمله موشکی سپاه واکنش نشان دادند.
فرماندار خلخال:
فرماندار خلخال گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.
رئيس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان پارس آباد سخنران و مسیر راهپیمایی روز قدس در پارس آباد را اعلام کرد.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکا ایران را تنها چالش‌گر جدی در این منطقه برای خود می‌داند و با این تحریم‌ها از ظهور یک رقیب هم شأن و جدی در مناطق دیگر که بتواند قدرت برتر و نظم مطلوب آن را به چالش بکشد، جلوگیری می‌کند.
حال حکایت ما با آمریکا و برخی کشورهای مستکبر شبیه حکایت است که ما هرچه امتیاز دهیم و راه بهانه گیری را ببندیم آنها حقوق بشر و برنامه موشکی و هزاران چیز دیگر را پیش خواهند کشید .

صفحه‌ها