تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

فرمانده سپاه اردبیل:
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اقدامات مقطعی برای حمایت از ورزش جانبازان و معلولان این استان را کافی ندانست.
امام جمعه اردبیل:
امام جمعه اردبیل با اشاره به تولید انبوه جنگنده تمام ایرانی کوثر به دست متخصصان ایرانی، گفت: تولید انبوه این جنگنده شاهکار علمی و حاصل تلاش 10ساله متخصصان ایرانی است.
امام جمعه بیله سوار:
امام جمعه بیله سوار گفت: با بالا بردن کیفیت کالاهای ایرانی باید اعتماد مردم را نسبت به تولیدات داخلی افزایش داد تا مردم دیگر نگران بی کیفیت بودن کالای ایرانی نباشند.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی :
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران می تواند در سطح آبراههای بین المللی مانع سوخت رسانی به متحدان آمریکا در اعمال تحریم ها شود.
شکایت دانشجویان دانشگاه آزاد اردبیل در خصوص تحريم هاي آمريكا  به دادگاه لاهه
دانشجویان دانشگاه آزاد اردبیل با تنظیم شکایت نامه ای به کمیساریای عالی حقوق بشر در سازمان ملل متحد، و سایر مجامع بین المللی و جهانی خواستار رسیدگی حقوق ملت ایران در مناسبات جهانی شدند.
نظر نمایندگان مجلس درباره طرح حذف دلار از معادلات؛
مجلس شورای اسلامی به عنوان قانون گذار برای تسهیل اقدامات پیشگیرانه دولت طرح ها و پیشنهاداتی را در پیش دارد که می توان از آنها تحت عنوان آماده باش مجلس برای مقابله با تحریم ها یاد کرد. طرح هایی که هر یک به نوبه خود می تواند اولا از آسیب های احتمالی تحریم های جدید آمریکا جلوگیری کرده و از طرفی دیگر، قدمی برای مقابله با اقدامات خصمانه ترامپ علیه ایران باشد.
تریبون آزاد دانشجویی با موضوع رابطه ایران با امریکا
در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد؛
تریبون آزاد دانشجویی با موضوع" آینده رابطه ایران با آمریکا" توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی همزمان با 13 آبان روز استکبار ستیزی در محوطه این دانشگاه برگزار شد.
آنچه شخصیت های استان اردبیل در راهپیمایی 13 آبان گفتند؛
مسئولان و شخصیت های استان اردبیل تاکید کردند تحریم کار ساز نخواهد بود و قطعا آمریکا این بار هم شکست می خورد.
در روز 13 آبان؛
همزمان با سراسر کشور هزاران اردبیلی با حضور در راهپیمایی استکبار ستیزی شعار مرگ بر آمریکا سر داده و همگی بر تبدیل کردن تهدیدها و تحریم های ظالمانه به فرصت های بالقوه وبالفعل تاکید کردند.
آیت الله اختری:
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در جمع راهپیمایان یوم الله 13 آبان در اردبیل گفت: برخلاف القائات برخی امروز مذاکره با آمریکا نمی تواند مشکلات کشور را حل کند.
لحظه به لحظه با روزاستکبار ستیزی در اردبیل؛
دقایقی قبل راهپیمایی13 آبان در اردبیل با حضور پر شور مردم و طنین مرگ بر آمریکا در خیابانهای این شهر آغازشد.
در نشست بصیرتی استکبارستیزی مطرح شد:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان در جمع دانشجویان به تبیین ماجرای 13 آبان پرداخت و گفت: هرگونه رابطه ی سیطره آمیزی که موجب تسلط استکبار بر مسلمین شود مردود است.
سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با صدور بیانیه ای اعلام کرد؛
به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان ماه سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیانیه ای صادر کرد.
نمایندگان استان اردبیل 13 آبان را روز اتحاد ملت ایران دانستند و تاکید کردند:مبارزه با استکبار تعطیل پذیر نیست .
استاندار اردبیل از سفر رئیس جمهور به همراه اعضای هیأت دولت در مهرماه امسال به استان اردبیل خبرداده بود که گویا سفری در کار نخواهد بود.

صفحه‌ها

گزارش ويژه