تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

فرماندار سرعین خبرداد:
فرماندار سرعین گفت:از بین 167 کاندیدا تنها یک زن در انتخابات شورای شهر و روستای شهذرستان سرعین ثبت نام کرده است.
	قانونمندی و سلامت انتخابات اولویت نخست کار هیات نظارت بر انتخابات است
رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان اردبیل:
کریمی، رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان اردبیل گفت: قانونمندی و سلامت انتخابات اولویت نخست کار هیات نظارت بر انتخابات است و آنچه مهم است اجرای مر قانون برای رسیدن حق به ذیحق می باشد.
حال و روز ناخوش يك پروژه چند منظوره شهرستان؛
احداث سالن چند منظوره مدیریت بحران شهرستان پارس آباد در حالي از سال 88 آغاز شده كه اين پروژه طی 8 سال نه تنها تا كنون به اتمام نرسيده بلكه در وضعيت اسفناكي قرار دارد.
 فرماندار سابق کوثر هم به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی پیوست
علیرضا حسینی، فرماندار سابق شهرستان کوثر در دولت دهم ضمن اعلام حمایت از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، این خیز و حرکت نیروهای انقلاب را گامی موثر در راستای پیشرفت اقتصادی، احیای تولید ملی و اشتغال عنوان کرد.
با پايان ثبت نام براى انتخابات شوراهاى شهر و روستا، اسامى قطعي داوطلبان ثبت نام كننده در شوراي شهرهاي پارس آباد، اصلاندوز، اسلام آباد و تازه كند مشخص شدند.
يادداشت/ علی حیدری منور
علیرغم رویکرد اعتمادساز ایران، گسترش و تعمیق روابط دوجانبه ایران و آذربایجان در دولت یازدهم تحت تاثیر برخی متغیرها همچون کاهش قیمت جهانی نفت و تلاش ایران و آذربایجان برای توسعه بخش غیر نفتی و گسترش تروریسم در منطقه می باشد.
براساس آخرین جمع بندی؛
براساس آخرین جمع بندی ثبت نام کنندگان شورای اسلامی شهرها و روستاهای تابعه شهرستان مشگین‌شهر 1067 نفر در حوزه انتخاباتی شهرستان مشگین‌شهر ثبت نام شده است.
	وعده های شورای شهری در حد ریاست جمهوری!
جگر شیر نداری سفر عشق مرو؛
در آستانه انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا کاندیداهایی سرکار خواهند آمد که همچون گذشته قول و قرارهایی نه در حد شهر بلکه در سطح کشوری که تنها رئیس جمهور توان انجام آن را دارد، می دهند هرچند در مقابل هستند کاندیداهایی که تنها برای آبادانی منطقه خود می اندیشند.
در کمتر از یک ماه صورت گرفت؛
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر قبل از عید سال 96 اظهار کرد که به شدت از نبود معاون فرماندار در این شهرستان رنج می‌برم اما در کمتر از یک ماه بعد از سال جدید اعلام کرد که چرخ فرمانداری بدون معاونت نیز می‌چرخد و فعلاً برنامه ای ندارم.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد:
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: شمار داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان در ششمین روز از مهلت قانونی به 645 نفر رسید.
فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر گفت: سطح جایگاه معاونت فرماندار از جایگاه بخشداران نیز پایین‌تر است و فعلاً برای این جایگاه برنامه خاصی نداریم و چرخ فرمانداری بدون معاونت نیز می‌چرخد.
فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر گفت: متاسفانه وضعیت مشگین‌شهر مطلوب نیست و انتظاری که از مجموعه شهرداری برای مدیریت شهری می‌رفت محقق نشد اما به جد پیگیر هستیم تا بعد از تعطیلات نوروزی شاهد تحولاتی در حوزه عمران شهری باشیم.
رئیس ستاد انتخابات مشگین‌شهرخبرداد؛
رئیس ستاد انتخابات شهرستان مشگین‌شهر گفت: تا ظهر روز چهارشنبه 323 نفر در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند که 54 نفر شهری و 269 نفر روستایی است.
تا پايان روز پنجم؛
فرماندار پارس آباد گفت: تا پايان پنجمين روز ثبت نام نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای پارس آباد تاکنون 375 تن به صورت کامل ثبت نام کرده اند.
بخشدار قصابه:
بخشدار قصابه گفت: در بخش قصابه در 30 روستا انتخابات شورا برگزار و 90 نفر از افرادی که دارای برنامه برای توسعه روستاهای خود هستند با رأی مردم انتخاب می‌شوند.

صفحه‌ها