تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

فرماندار شهرستان پارس آباد:
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: به مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح این شهرستان 83 پروژه با سرمايه گذاري یک هزار و 260 میلیارد ریالی به بهره برداری می رسد.
علي نوري به عنوان قائم مقام دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شوراي نگهبان شهرستان پارس آباد مغان معرفی شد.
قرارداد با «ایرباس» آبروداری یا آبرو ریزی؟
آنچه که به نظر می‌رسد این است که متاسفانه دولت هنوز برنامه خاصی برای اشتغال و حمایت از تولیدات داخل بعد از برجام نداشته است و تولید داخل از این حیث ضعیف‌تر شده و آسیب دیده است.
 هوچی گری و سفسطه به روش ایرباس دهان پرکُن!/ وقتی پرواز با هواپیما اولویت آخر مردم هم نیست
وقتی پرواز با هواپیما اولویت آخر مردم هم نیست؛
جشن، کف و هورا و آب پاشی های در هنگام ورود اولین ایرباس به کشور طوری صورت گرفت که همچنان چرخ معیشت مردم از کار افتاده و رکود و تورم بیداد میکند.
امام جمعه گرمی:
امام جمعه گرمی گفت: عده‌ای از مردم به دلیل بیکاری در بازار مشغول دست‌فروشی هستند و امیدوارم مسئولان با رعایت حقوق آنها این بازار را ساماندهی کنند.
امام جمعه اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از حامیان مخصوص فلسطین و مقاومت و از دشمنان سر سخت صهیونیسم بود.
يادداشت/ ميرحامد مولايي
دولت ها همواره یکی از شعارهای خود را حل معضل بیکاری قرار دادند اما با وجود روند کند ایجاد و مشاغل جدید و حتی گاهی حمایت نکردن مناسب از شغل های موجود به نظر نمی رسد در سال های اخیر دولت موفقیت نسبی در این زمینه کرده باشد.
مجلس بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز در مسجد جامع شهرستان پارس آباد برگزار شد.
 کارزار انتخاباتی شوراهای شهر گیوی و چند نکته مهم!
بی شک وحدت، همدلی و همبستگی میان مردم و بتبع 5 شورای شهر گیوی باعث رسیدن به هدف توسعه و پیشرفت شهر خواهد شد و در این میان لازم است کارزار انتخاباتی شوراها که اصولاً دموکراسی در آن جریان دارد با رای مردم برای سرنوشت شهر و بدون توجه به هرگونه جناح بندی، فهرست و افراد صورت گیرد تا حق و حقوق مردم نیز ضایع نشود.
انتخابات نماینده کارفرمایان در هیات حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد مغان برگزار شد.
جمعی از اهالي روستاي هزاركندي شهرستان پارس آباد نسبت به بی مهري مسئولان در عدم تعيين و تكليف ابقا يا رفتن اين روستا اعتراض کرده و خواستار حل اين مشكل شدند.
صیانت از حقوق نجومی، دیانت از حقوق شهروندی!
دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟!؛
منشور حقوق شهروندی در حالی تدوین و منتشر یافته است که مردم از تناقض های موجود در مواردی همچون حقوق های نجومی در عجب هستند؛ رئیس جمهور کشورمان بداند که مردم ایران مانده اند که دم خروس را باور کنند یا قسم حضرت عباس را؟!
	تنفس مصنوعی دولت به برجام/یه دستی"کری"به تمام دوخته های"ظریف"!
گریه بر سر قبری که مُرده توش نیست؛
با مشخص شدن ماهیت و توطئه های آمریکا مبنی بر فشار های متعدد اقتصادی و تحریم های پی در پی موشکی و ... همه بر آن شدند که "عدم اعتماد به آمریکا" امری بدیهی و انکار ناپذیر است و برجامی که از آن به عنوان گشایش اقتصادی کشور سخن می گفتند در پس این توطئه ها همچنان در حد یک شعار باقی مانده است.
	دلیل اصلی مهاجرت در گرمی اشتغال است
استاندار اردبیل مطرح کرد؛
استاندار اردبیل گفت: دلیل اصلی مهاجرت در گرمی نبود اشتغال است و در این خصوص دستگاه‌های دولتی موظف هستند نسبت به تامین زیرساخت‌های لازم و ارائه تسهیلات ویژه به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال کمک کنند.
در حاشیه اظهارات اخیر استاندار؛
پرسش اساسی این است که چرا با وجود ادعای اجرای موفق مگاپروژه ها در استان اردبیل، روند مثبتی در سفره مردم و اقتصاد خانواده ها مشاهده نمی شود.

صفحه‌ها