• انتظار می‌رفت منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی مشگین شهر، با دقت در انتخاب گزینه ها، به جای صرف وقت و هزینه در انتخاب شهردار به فکر برنامه ریزی برای شهر بودند.

تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر، در خصوص قطع درختان، گفت: از آنجایی که باغات از املاک شخصی افراد است نمی‌توان جلو قطع آن را گرفت.
عضو شورای شهر اصلاندوز مطرح کرد:
یک عضو پارلمان شهری اصلاندوز می‌گوید که یکی از راههای توسعه و آبادانی شهر انتخاب شهردار بومی توانمند، متخصص و کارآمد است.
 انتخاب استاندار بومی یا غیر بومی
مدتهاست انتخاب مدیران علی الخصوص انتخاب استاندار برای استان اردبیل در بورس اخبار قرار گرفته و هر روز افراد مختلفی برای تصدی آن‌ مطرح می شود؛ اما کدام گزینه برای تصدی گری برای استان اردبیل توفیق دارد، بومی یا عیر بومی.
در محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا؛
کارگران و کارکنان شهرداری اصلاندوز و دانش آموزان در محکومیت سخنان اخیر ترامپ علیه ملت ایران و سپاه پاسداران تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.
فرماندارخلخال در جمع ورزشکاران خلخال مطرح کرد/
فرماندار خلخال در جلسه هیات ورزشی شهرستان خلخال گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سلطه طلبی آمریکا در منطقه پایان بخشیده است.
انتظار می‌رفت منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی مشگین شهر، با دقت در انتخاب گزینه ها، به جای صرف وقت و هزینه در انتخاب شهردار به فکر برنامه ریزی برای شهر بودند.
یادداشت
امتیازات فراوان اخذ شده از ایران در برجام اما، ترامپ تاجرصفت را اقناع نکرده است و از این رو در صدد آن است با ترسیم چهره‌ی "دیوانه‌ای غیرقابل پیش‌بینی" از خود، ایران را برای حفظ برجام وادار به امتیازدهی مجدد نماید.
در محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا؛
کارگران و کارکنان شهرداری پارس آباد ظهر امروز به همراه سرپرست شهرداری و شورای اسلامی این شهر در محکومیت سخنان اخیر ترامپ علیه ملت ایران و سپاه پاسداران تجمع کردند.
	اخبار مرتبط با معرفی گزینه نهایی استانداری اردبیل کذب است/در حال بررسی نامزد های پیشنهادی هستیم
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل:
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: در خصوص معرفی یا انتخاب استاندار اردبیل همچنان در حال بررسی نامزدهای پیشنهادی هستیم و هر آنچه که در فضای مجازی مطرح می شود شایعه است.
با امضاي طوماري صورت گرفت؛
صبح امروز دانش آموزان مدرسه نمونه دولتي برهان شهرستان پارس آباد در محکومیت سخنان رییس جمهور آمریکا ضمن تجمع با امضاء طوماري اين گستاخي هاي ترامپ را پاسخ دادند.
عضو مجمع نمایندگان استان:
عضو مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه وقت گذاشتن برای تحلیل سخنان فردی همچون ترامپ بیهوده است گفت: امروز حتی افکار عمومی آمریکا نیز سیاست‌های ترامپ را قبول ندارند.
فرماندار نیر:
مهدی احمدی با اشاره به سخنان روز گذشته ترامپ گفت: با سخنرانی دیشب رئیس جمهور آمریکا پوچ بودن منطق آمریکا و حقانیت نظام اسلامی بر جهانیان آشکار شد.
چند نفر از موتلفین نماینده فعلی شهرستان مشگین شهر در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی رقیب وی خواهند بود؟
نماینده مردم پارس‌آباد:
نماینده‌ مردم پارس آباد و بيله سوار در مجلس شوراي اسلامي در تذكري شفاهي به 5 وزير، خواستار پاسخگويي رئيس جمهور به مطالبات كشاورزان شد.
در جلسه امروز هیئت دولت، استانداران جدید چهار استان آذربایجان غربی، کردستان، گلستان و مرکزی معرفی شدند و خبری از انتخاب استاندار جدید اردبیل نشد.

صفحه‌ها