تازه ها

اخبار ويژه ورزشی

رییس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی نیر:
رییس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی نیر گفت: ۱۰۰ بازی بومی، محلی در شهرستان نیر شناسایی شده است.
مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل خبر داد؛
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، پنج پروژه عمرانی ورزشی در سطح استان به بهره برداری می رسد.
رئیس هیأت ورزش های همگانی اردبیل:
رئیس هیأت ورزش های همگانی شهرستان اردبیل گفت: اجرای برنامه های نوین از افتخارات زرین هیأت ورزش های همگانی شهرستان اردبیل می باشد.
محمد جهانگیری فوتسالیست ناشنوای اردبیلی به اردوی تیم ملی فوتسال ناشنوایان دعوت شد.
مسابقات فوتسال جام حماسه 9 دی بسیج شهرستان اردبیل دیشب با معرفی تیم های برتر این دوره از رقابت ها در اردبیل به کار خود پایان داد.
فوتبال
هیات فوتبال استان اردبیل به منظور استفاده از ظرفیت های موجود استان جهت پیشرفت فوتبال اردبیل با دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل:
رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل گفت:با حمایت استانداری و اداره کل توانایی میزبانی مسابقات و اردوها حتی در سطح بین المللی را داریم و این ظرفیت هم از نظر زیرساخت و هم نیروی انسانی متخصص در استان وجود دارد.
در آستانه 9 دی انجام شد؛
به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی یک دوره مسابقه قهرمانی تنیس روی میز در بین بسیجیان و قهرمانان تنیس روی میز شهرستان اردبیل امروز در سالن شهیدظاهری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل؛
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: پنجمین دوره مسابقات فوتسال جام حماسه ۹ دی برگزار می‌شود که آئین قرعه‌کشی این دوره از مسابقات با حضور ۳۳ تیم از ادارات و ۴۶ تیم محلات انجام شد.
مسئول روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان اردبیل:
مسئول روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل از اصحاب رسانه که در پوشش مکتوب و تصویری مسابقات کشتی باشگاه‌های جهان حضور فعالانه‌ای داشتند، قدردانی کرد.
فرماندار پارس آباد:
فرماندار پارس آباد از اختصاص بیش از ۴۳ میلیارد ریال در سال جاری برای ورزش این شهرستان خبر داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل:
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: سرپرست فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران پس از بازدید از مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان، از آمادگی ارائه میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا به اردبیل خبر داد.
گزارش پایانی سبلان ما از بزرگترین رویداد ورزشی در اردبیل؛
پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان با قهرمانی تیم بیمه رازی اردبیل پس از دو روز رقابت با حریفان قدرتمند از هفت کشور جهان با حضور پرشور تماشاگران در اردبیل به کار خود پایان داد.
رییس هیات کشتی شهرستان سرعین :
رییس هیات کشتی شهرستان سرعین گفت:برای راه اندازی خانه کشتی سرعین که یکی از مجهزترین و زیبا ترین خانه های کشتی کشور است خون دل بسیاری خورده ام و همچنان در تلاش هستم تا این مجموعه شیک و مناسب را به یکی از کانون های اصلی کشتی استان و کشور تبدیل کنیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت:با هماهنگی های صورت گرفته با وزارت ورزش و جوانان ، استانداری اردبیل و اداره کل ورزش و جوانان استان در صدد تبدیل استان اردبیل به عنوان میزبان مهمترین رویدادهای ورزشی هستیم.

صفحه‌ها