تازه ها

اخبار ويژه ورزشی

مدیر کل آموزش و پرورش اردبیل
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل از برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در اردبیل خبرداد و گفت: این مسابقات در رشته های فوتسال و والیبال دهه اول مردادماه در اردبیل برگزار خواهد شد.
رکابزن مشکین شهری فاتح مسابقات دوچرخه سواری رشته استقامت جوانان کشور در مشهد مقدس شد.
گزارش فیلم سبلان ما از سیر تا پیاز آخرین دیدار تیم ملی ایران مقابل تیم فرانسه؛
حواشی داغ بازی سرنوشت‌ساز تیم‌های ملی ایران و فرانسه که با باخت 3 بر 0 در سالن ۶هزارنفری مملو از تماشاگر رضازاده اردبیل پس از سه ست نفس‌گیر به‌سود تیم قدرتمند و مدعی فرانسوی به پایان رسید.
شاگردان تیلیه که با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه راهی اردبیل شده بودند با کسب سومین پیروزی پشت سر هم در اردبیل به کار خود پایان دادند
حاشیه های روز سوم مسابقات والیبال لیگ ملتها در اردبیل
حاشیه های روز سوم مسابقات والیبال لیگ ملتها در اردبیل
ماجرای بلیط مسابقات و بازار سیاه همچنان در روز سوم نیز ادامه داشت و متاسفانه باز هم در حق شهروندان اردبیل خیانت شد بطوریکه یکی از نمایندگان مجلس نیز در صفحه خود در شبکه های اجتماعی نسبت به این موضوع اعتراض کرد.
سرمربی تیم ملی والیبال بعد از آخرین بازی هفته چهارم
سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از بازی مقابل تیم ملی فرانسه با بیان اینکه عملکرد خوبی نداشتیم، گفت: باخت به فرانسه، انگیزه بازیکنان ایران در هفته پنجم رقابت ها را بالا برد چراکه خبر منتشر شده در سایت فدراسیون جهانی درست نبود و صعود ایران به مرحله نهایی هنوز قطعی نشده است.
کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران؛
کاپیتان سابق تیم ملی والیبال با بیان اینکه تیم ملی ایران، امروز از آبرو و اعتبار والیبال آسیا در جهان دفاع می کند، گفت: برگزاری لیگ ملت ها در اردبیل بهترین فرصت برای معرفی فرهنگ آذربایجان به جهان است.
سومین روز هفته چهارم لیگ ملت های والیبال جهان:
آخرین دیدار هفته چهارم لیگ ملت های والیبال جهان در اردبیل در حالی به ایستگاه پایانی رسید که تیم ملی والیبال ایران با تیم دوم خود با نتیجه سه بر صفر مغلوب فرانسه نایب قهرمان دوره پیش این رقابت ها شد.
در نشست خبری بازی پرتغال و استرالیا مطرح شد
سرمربی استرالیا در نشست خبری بعد از دیدار والیبال پرتغال استرالیا گفتد: میزبانی اردبیل و سرعین از این دوره از مسابقات بسیار عالی بوده و بازیکنان و کادر فنی استرالیا رضایت مطلوبی از نحوه میزبانی دارند.
هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال جهان:
میزبانی های اردبیل از بلندقامتان جهان در هفته چهارم لیگ والیبال لیگ ملت ها امروز در حالی به ایستگاه آخر می رسد که تیم ملی ایران در آخرین دیدار خود در این هفته به مصاف غول قدرتمند والیبال جهان یعنی فرانسه می رود.
سومین روز هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال جهان:
آخرین روز از هفته چهارم لیگ ملت های والیبال جهان با مسابقه دوتیم پرتغال و استرالیا آغاز شد که در پایان استرالیا با ارائه یک بازی قابل قبول توانست حریف خود را با نتیجه 3 - 0 شکست دهد.
آسمان خراش های جهان میهمان شهری هستند که مردم آن عاشق ورزش هیجان انگیز والیبال هستند.
حاشیه های روز دوم مسابقات لیگ ملت ها در اردبیل
روز دوم مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان با حاشیه هایی اعجاب انگیز رو به رو بود به طوری که واکنش کاربران شبکه های اجتماعی را نیز در بر داشت.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران:
سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه تیم استرالیا خوب بازی کرد، اما این ایران بود که کنترل بازی را در دست داشت، به بازی مقابل تیم ملی فرانسه اشاره کرد و گفت: بازی فردا یک بازی سختی است که امیدواریم با حمایت و تشویق دوباره تماشاگران بتوانیم سه امتیاز دیگر کسب کنیم.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت:بازی فردا سختی مقابل تیم فرانسه خواهیم داشت همانطوری که میدانید در سری های قبلی هم به تیم فرانسه باختیم.

صفحه‌ها