تازه ها

اخبار ويژه ورزشی

 نشست مشترک هیأت‌های ورزشی دو و میدانی استان اردبیل در کوثر/ کلاس‌های آموزش مربیگری و داوری در گیوی برگزار می شود
نشست مشترک هیأت‌های ورزشی دو و میدانی استان اردبیل و کوثر با هدف توسعه این رشته ورزشی در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.
تیم فوتبال سایپا با سرمربیگری علی دایی تمرینات خود را جهت آماده سازی به مدت 13 روز در شهر نیر آغاز کرده است.
سرمربی تیم ملی قایقرانی رويينگ کشورمان به همراه رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل از دریاچه شهرك مغان در شهرستان پارس آباد بازدید کردند.
در دیدار مشترک استاندار اردبیل و رئیس فدراسیون؛
رئیس فدراسیون قایقرانی، گفت: در سال 2019 میزبان مسابقات قهرمانی آسیا در رشته کانوپولو خواهیم بود که استان اردبیل، جدی‌ترین گزینه میزبانی ما در این مسابقات است.
واحد بخشی دانشجوی رشته امور اداری دانشکده سما واحد پارس آباد که فصل گذشته در راه آهن تهران فصل خوبی را در لیگ‌ یک پشت سر گذاشته بود به پارس جنوبی جم پیوست.
هفته دهم مسابقات لیگ دسته 2 فوتسال کشور؛
از هفته دهم لیگ دسته دو فوتسال كشور، تيم خالص سازان زنجان با دو گل صدرنشین مسابقات شهيد كيان پارس آباد را بدرقه کرد.
رئیس هیات قایقرانی استان اردبيل گفت: اردوی تیم ملی روئینگ در رده های مختلف سنی به میزبانی شهرستان پارس اباد برگزار می شود.
هفته نهم مسابقات لیگ دسته 2 فوتسال کشور؛
در هفته نهم مسابقات لیگ دسته 2 فوتسال کشور، شهيد كيان پارس آباد با پنج گل اروم آلياژ اروميه را شکست داد و جایگاهش در صدر جدول را تثبیت کرد.
	سفر قریب الوقوع معاون وزیر ورزش و جوانان به کوثر و خلخال/پنجاه زمین ورزشی مینی فوتبال در استان اردبیل ایجاد می شود
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل:
بشیرخالقی با اشاره به دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان با وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: در این دیدار مقرر شد با هماهنگی های لازم در شهرستان های استان اردبیل، پنجاه زمین ورزشی مینی فوتبال در محلات به صورت چمن مصنوعی احداث شود.
همزمان باماه مبارک رمضان؛
همزمان با ماه مبارک رمضان مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان خلخال آغاز شد.
مجری برگزاری مسابقات جام رمضان مشگین‌شهر:
مجری برگزاری مسابقات جام رمضان مشگین‌شهر گفت: برای اجرای مسابقات جام رمضان شهرستان مشگین‌شهر بالغ بر 60 تیم در 6 رده سنی ثبت نام کرده اند.
هفته هشتم لیگ دسته دوم فوتسال كشور؛
از هفته هشتم مسابقات فوتسال دسته ۲ کشور تیم فوتسال شهيد كيان پارس آباد در مقابل تیم شهيد دهقاني نيا اردبيل متوقف شد.
همزمان با هفته مقاومت؛
صبح به مناسبت گرامیداست سالروز فتح خرمشهر همایش پیاده روی با خانواده در محل پارک جنگلی مشگین‌شهر برگزار و به قید قرعه از شرکت کنندگان تجلیل شد.
هیئت فوتبال شهرستان‌اردبیل اعلام کرد:علاقمندان به شرکت در فوتسال جام رمضان جهت تحویل گرفتن آلبوم مسابقات تا چهارخردادماه به ساختمان هیئت فوتبال شهرستان اردبیل واقع دراستادیوم‌ تختی اردبیل مراجعه‌کنند.
همزمان با آغاز برنامه‌های سوم خرداد ماه/
همزمان با آغاز برنامه‌های سوم خرداد ماه 51 امین سالن فرهنگی و ورزشی استان در شهرستان مشگین‌شهر افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

صفحه‌ها