تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

رئیس اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبرداد؛
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: 36 نفر در رابطه با حوادث چهارشنبه آخر سال در اردبیل مصدوم شدند.
دبیر کانون کشاورزی جمنا:
دبیر کانون کشاورزی جمنا گفت: معتقدم ارز یارانه‌ای برای واردات گوشت و نهاده‌های دامی، به جای تولیدکنندگان داخلی از کشاورزان خارجی حمایت می‌کند.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: در شرایطی که تمامی دولت‌ها در تلاش هستند جلوی پیشرفت ملت بزرگ ایران اسلامی را بگیرند، مردم ولایی جمهوری اسلامی ایران همواره با پشتکار نشان داده‌اند که در اقتدار و اعتلای نظام اسلامی اثرگذار هستند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در ۱۱ ماهه سال جاری بیش از ۳ میلیون و ۴۵۱ هزار تن کالا در محور‌های مواصلاتی اردبیل جابجا شده است.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل از اختصاص اوراق مشارکت به پروژه خط ریلی اردبیل ـ میانه از سال آینده در اردبیل خبرداد.
ائمه جمعه شهرستان ها ومسئولان استانی از پروژه راه آهن اردبیل بازدید کردند؛
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت : از پروژه های فعال و بزرگ در کشور است که با تامین اعتبار این پروژه عظیم ملی هم اکنون در حال پیشرفت چشمگیر است.
مدیر عامل شرکت گاز اردبیل:
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در ۱۱ ماهه امسال بیش از ۱۸ هزار مشترک شهری و روستایی و نیز ۴۸ واحد صنعتی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده‌اند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل خبر داد؛
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل از آغاز توزیع۹۰۰ تن پرتقال و ۷۰۰ تن سیب ویژه شب عید از امروز خبر داد.
رئیس خوشه فرش استان
رئیس خوشه فرش استان به نقش خلاقیت در صنعت فرش اشاره کرد و گفت: پیشینیان ما این خلاقیت را داشتند كه هنر خود را عرضه كرده و دنیا را شیفته این هنر كردند به گونه ای كه در بیشتر كشورها افتخار می كنند كه فرش ایران را در خانه دارند.
گزارش سبلان ما از صف های طولانی مرغ تا گرانی های بی سر وسامان بازار ؛
میوه، اجیل، مرغ، گوشت و گرانی اجناس ضروری در آستانه عید، خبر از بی سروسامانی تظیم بازار و نظارت برکالاها و مایحتاج معیشتی مردم می دهد.
دادستان اردبیل :
دادستان اردبیل با بیان اینکه از موضوع ممنوعیت توزیع گوشت در ادارات و مجموعه های اداری سوء برداشت شده است، گفت: هدف ما مخالفت با توزیع گوشت به صورت انحصاری در برخی از سازمان ها و ادارات بود.
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل:
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل از توزیع 21 هزار اصل نهال یارانه دار در اردبیل خبرداد.
فرماندار اردبیل خبر داد؛
فرماندار اردبیل گفت: 100 واحد تولیدی و صنعتی اردبیل که مشکل تسهیلات سرمایه در گردش داشتند با تزریق منابع مالی و تسهیلات سرمایه در گردش به چرخه تولید بازگشتند.
نماینده گرمی:
نماینده مردم گرمی گفت:کمپین های نه به خرید کالاهای گران قیمت نسخه ای است که در تمام کشورهای جهان نتیجه موفقی داشته است و رسانه های ما باید با تهیه محتوای مناسب مردم را ترغیب به پیوستن به این کمپین ها کنند.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: کالا های اساسی به اندازه کافی در کشور موجود است اما در سیستم توزیع شاهد سوء اسفتاده و دزدی های بسیاری هستیم.

صفحه‌ها