•  انتظارات مردم اردبیل از رئیس جمهور دولت دوازدهم/راه آهن اردبیل - میانه همچنان در صدر مطالبات
    انتظارات مردم اردبیل از رئیس جمهور دولت دوازدهم؛
    مردم استان اردبیل از رئیس جمهور منتخب انتظار دارند تا با وجود اخذ 60 درصدی آرای مردمی و تغییر رویه در دولت دوازدهم، فکری به حال وعده های 4 سال گذشته کند.
  • 	طرح تأمین مالی خرد در گرمی اجرا می‌شود
    مدیرکل بهزیستی استان اردبیل:
    مدیرکل بهزیستی استان اردبیل درهمایش خیرین حامی خانواده معتادین درگرمی گفت: طرح تامین مالی خرد در شهرستان مشگین شهر، نمین و خلخال آغاز شده و بزودی در شهرستان گرمی هم اجرا می شود.

تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

يك جوان روستايي در شهرستان پارس آباد مغان با حمايت بسيج سازندگي توانست در يك كارگاه 90 متري در عرصه تولید پنیر براي سه نفر اشتغالزایی ايجاد كند.
 انتظارات مردم اردبیل از رئیس جمهور دولت دوازدهم/راه آهن اردبیل - میانه همچنان در صدر مطالبات
انتظارات مردم اردبیل از رئیس جمهور دولت دوازدهم؛
مردم استان اردبیل از رئیس جمهور منتخب انتظار دارند تا با وجود اخذ 60 درصدی آرای مردمی و تغییر رویه در دولت دوازدهم، فکری به حال وعده های 4 سال گذشته کند.
 گریزی بر 4 سالِ اقتصادی بدون مقاومت/دولت دوازدهم چه برنامه هایی برای تقویت اقتصاد مقاومتی دارد؟
گریزی بر 4 سال اقتصاد بدون مقاومت/
با استناد بر اعمال اقتصادی 4 سال پیش دولت و وضعیت نابسامان اقتصادی و بیکاری، می توان نتیجه گرفت که تلاش دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی چندان چنگی به دل نمی زند، با این حال باید منتظر ماند و دید که اقدام و عمل دولت دوازدهم در احیای مقاومت اقتصادی چه پروسه ای را طی خواهد کرد.
	900 میلیارد تومان از اعتبارات پروژه‌های مرزی اردبیل جذب شده است
وزیر نیرو عنوان کرد؛
چیت‌چیان، وزیر نیرو در گرمی گفت: شهرستانهای استان اردبیل نیازمند برنامه‌ریزی مناسب و هدفمند برای تحقق اقتصاد مقاومتی است که تاکنون 900 میلیارد تومان از اعتبارات پروژه‌های مرزی اردبیل جذب شده است .
رئیس شورای اسلامی مشگین‌شهر:
رئیس شورای اسلامی مشگین‌شهر گفت: در این دوره از شورای اسلامی مشگین‌شهر میانگین حقوق دریافتی شورای شهر 14 میلیون ريال بوده است.
 روش شش سیگما و بهبود فرآیند
امروزه بهبود بهره وري يكي از مهمترين اهداف سازمانها و موسسات مي باشد؛ اغلب سازمان ها بمنظور افزايش بهره وري و نهايتا دستيابي به مزيت رقابتي جهت ماندگاري پايدار در عرصه تجارت جهاني، بخش وسيعي از تمركز و توجه خود را به رفع مسائل، مشكلات و نقاط ضعف موجود در سيستم ها و فرايندهاي خود مي نمايند.
	طرح تأمین مالی خرد در گرمی اجرا می‌شود
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل:
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل درهمایش خیرین حامی خانواده معتادین درگرمی گفت: طرح تامین مالی خرد در شهرستان مشگین شهر، نمین و خلخال آغاز شده و بزودی در شهرستان گرمی هم اجرا می شود.
	آموزش رایگان 7 رشته فنی و حرفه ای برای جوانان جویای کار در کوثر
رئیس اداره فنی و حرفه ای کوثر خبر داد؛
رئیس اداره فنی و حرفه ای کوثر گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوثر درسال اقصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از جوانان جویای کار در 7 رشته متعدد به صورت رایگان کارآموز می پذیرد.
 افتتاح سالن ورزشی صالحین شهدای شهرک ولیعصر(عج) گرمی
مراسم افتتاح سالن صالحین شهدای شهرک ولیعصر(عج) حوزه خاتم الانبیاء‌ شهری با حضور جمعی از مسئولین شهرستان گرمی برگزار شد.
صادرات فرش دستباف بیله سوار به ترکیه/ سارا توکلی:حمایت مسئولان از بخش تولید کافی نیست
بانوی فعال در عرصه صنایع دستی:
بانوی فعال بیله سواری در عرصه صنایع دستی و تولید فرش گفت: اخیرا 4 تخته فرش دستباف به کشور ترکیه صادر کردیم که در صورت حمایت مسئولان این کار در روزهای اتی نیز ادامه خواهد داشت.
 حکایت کشاورزان کوثری از تداوم روزهای بارانی/آفتاب نتابد محصولی نخواهیم داشت
حکایت کشاورزان کوثری از تداوم روزهای بارانی؛
با بارش مداوم باران در شهرستان کوثر و نبود روز های آفتابی در منطقه، کشاورزان همچنان نگران خسارت مزارع گندم و جو هستند و تنها آفتاب سوزان را برای احیای دوباره محصول خود طلب می کنند.
با اجرای طرح های اشتغال زایی در قالب اقتصاد مقاومتي، بسيج سازندگي سپاه ناحيه شهرستان پارس آباد برای بیش از 450 نفر فرصت شغلی ایجاد كرده است.
	روح برجام را چه شد پَر کِشید!
3 سال عمر یک دولت و بطبع ملت در پَس مسائلی چون توافقات هسته ای یا برجام 1 یا 2 گذشت و قطعاً ایران فشار های بسیاری را در این خصوص متحمل شد، ولی در طول این سه سال چه دستاوردی برای ایران اسلامی به ارمغان آمد.
کارگران کارخانه ذوب آهن اردبیل 15 ماه است حقوق نمی‎گیرند؛
چندی است تعلیق قرارداد و تعویق چندین ماهه حقوق کارگران در اردبیل عادی شده؛ 15 ماه است کارگران کارخانه ذوب آهن اردبیل حقوق نمی‎گیرند؛ این قشر آسیب پذیر چاره ای ندارند جز اینکه بسازند و بسوزند.
زاکانی در سفر به اردبیل:
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه سخنرانی برای مردم اردبیل گفت: فرار فاسدان اقتصادی و مالی کم کم زیاد خواهد شد و دستگاه های امنیتی باید هوشیار باشند.

صفحه‌ها