تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

مدیرکل استاندارد اردبیل:
مدیرکل استاندارد استان اردبیل با اشاره به این که تولید استاندارد محصولات گام اساسی در حمایت از کالای ایرانی است گفت: پوشش استانداردسازی برای تولیدات داخلی در استان افزایش می‌یابد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل، گفت: در شرایط بد اقتصادی کنونی، بانک‌های عامل با سودهای سرسام‌آور کمر تولیدکنندگان را نشکنند؛ ما الان بیش از هر زمان دیگری نیازمند حمایت همه‌جانبه سرمایه‌گذاران برای توسعه اقتصادی منطقه هستیم.
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل:
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: با توجه به اهمیت امداد و نجات در سطح دنیا، تقویت برخی زیرساختهای هلال احمر در شهرهای استان اردبیل در دستور کار قرار گرفته است.
فرماندار بیله سوار خبر داد :
فرماندار شهرستان بیله سوار از افزایش 81 درصدی پرونده های قاچاق کالا و ارز در سه ماهه نخست امسال خبر داد.
بعد از ایلامی ها، 116 دانشجوی آذربایجان غربی دست به قلم شدند؛
116 نفر از دانشجویان آذربایجان غربی این بار در نامه ای انتقادی از وزیر راه و شهرسازی خواستند تا پیش از آنکه نامش به عنوان بی عمل ترین وزیر تاریخ ثبت شود، به بی برنامگی در حوزه مسکن خاتمه دهد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی اردبیل :
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت : طبق پیش‌بینی‌های انجام یافته اجرای پروژه اراضی پایاب سد خداآفرین حداقل یک میلیون تن به میزان محصولات کشاورزی می‌افزاید که این موضوع به نوبه خود بسیار قابل توجه است.
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی اردبیل خبر داد؛
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان اردبیل از برداشت 600 هزار تن گندم از مزارع این استان خبر داد.
معاون کمیته امداد اردبیل خبر داد :
معاون حمایت‌ و سلامت کمیته امداد استان اردبیل گفت: پرداخت تسهیلات کارگشایی یکی از راهکارهای مهم کمیته امداد برای کاهش مسائل و مشکلات اقشار آسیب پذیر است که به صورت کاملا قرض الحسنه در اختیار آنها قرار می‌گیرد.
رئیس هیات مدیره انجمن سیب زمینی کاران کشور اذعان دارد: در زمان حاضر مدیریت بهینه در مصرف آب با استفاده از پیشرفته ترین روش های آبیاری ضروری تر شده تا با حداقل آب مصرفی بیشترین میزان محصول در واحد سطح تولید شود.
نماینده اردبیل در مجلس :
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: آمارسازی و ارائه آمار های دروغین در استان اردبیل بی داد می کند و هرچه زودتر این آمار دهی ها اصلاح و متوقف شود.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: همه دستگاه های استان در اشتغال آفرینی جوانان بسیج هستند.
در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد ؛
عملیات احداث سیلوی 120 هزار تنی روستای بران اصلاندوز با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آغاز شد.
وزیر کار:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سیاست توسعه اشتغال با وجود تحریم‌های دشمنان بر علییه کشورمان همچنان با جدیت پیگیری می‌شود.
وزیر کار در خلخال:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به خلخال، گفت: سقف تسهیلات اعتباری حمایت از سرمایه گذاران و راه اندازی واحدهای اشتغال زا در کشور به 120 هزار میلیارد ریال افزایش یافته که تاکنون 2 هزار و 100 میلیارد ریال از این هدف گذاری دولت در بحث اشتغال محقق شده است.
گزارش تصویری؛
گندم کاران هشجینی براداشت محصولات خود را از مزارع منطقه خوش رستم خلخال آغاز کردند.

صفحه‌ها