تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

	چرا بخش های خصوصی تمایل به سرمایه گذاری در کوثر را ندارند؟!
سرمایه گذاری در کوثر ممنوع!
به جرات و به وفور می توان گفت با وجود زیرساخت های اقتصادی و صنعتی شهرستان کوثر در عرصه های متعدد، سرمایه گذاری در این شهرستان به تاریخ پیوسته و رکود اقتصادی در منطقه باعث شده است که امید و انگیزه اهالی از بین برود.
	سرانه فضای ورزشی برای هر ورزشکار در گرمی 0/44 متر مربع است
رئیس اداره اداره ورزش و جوانان گرمی:
رئیس اداره اداره ورزش و جوانان گرمی گفت: سرانه فضای ورزشی برای هر ورزشکار در شهرستان گرمی 44 صدم متر مربع است، تلاش می کنیم تا این سرانه افزایش یابد.
 شعر تُرکی از اوضاع نابسامان گرانی در آستانه عید نوروز
چیخ بازارا گؤر نه وار!
گودرز حاتمی، شاعر خوش ذوق کوثری با سرودن شعر طنز ترکی با عنوان "چیخ بازارا گؤر نه وار؟"، حال بازار استان اردبیل را در آستانه عید نوروز توصیف کرده است.
واعظی در دیدار با وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان؛
واعظی در دیدار با وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان گفت: اکنون روند خدمات‌دهی در گمرکات ایران و آذربایجان نیز تسهیل شده است که این نیز برای دو کشور بسیار خوب محسوب است.
 انتخابات به شرط برجام؟!
در آستانه انتخابات، برخی‌ها همچون گذشته ترفند دیپلماسی لبخند را به کار برده و از نقش اساسی برجام سخن می‌گویند تا شاید "ایرباس" تازه تعمیر شده‌ای از راه برسد و اقتصادمان را متحول و تحریم ها را منحل کند!
	کاش عید نمی آمد!/قیمت های نجومی در بازار پدرها را شرمنده کرده است
کاش عید نمی‌آمد!
با نزدیک شدن به عید نوروز و طبیعتی که این ایام به دنبال دارد، تازگی است و مردم همانند یک عُرف برای ساختن ظاهری شیک روانه بازار می‌شوند؛ اما ظاهراَ امسال در این آشفته بازار اقتصادی و بی پولی کمتر کسی مشتاق خرید است.
	احیای دوباره روستاها با راه اندازی کارگاه های کوچک و زود بازده/واردات بی رویه مانع کارکرد اقتصاد مقاومتی است
کارشناس اقتصاد مقاومتی کوثر تشریح کرد؛
کارشناس اقتصاد مقاومتی در کوثر، با راه اندازی کارگاه های کوچک و زودبازده طی پروسه ای در حوزه صنایع تبدیلی می توان مهاجرتی که هم اکنون اکثر روستاهای شهرستان کوثر را خالی از سکنه کرده است را باری دیگر آباد و اشتغالی متناسب با آن روستا را احیا کرد.
	مرغ پرکشید/سیب و گوجه فرنگی نجومی شدند!
در حالی که یک ماه به عید نوروز مانده، مردم شهرستان کوثر با افزایش قیمت ناگهانی و نجومی برخی اقلام مصرفی و میوه ها مواجه شده اند.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان :
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: طرح های راکد دام و طیور در استان با کمک مالی فعال می شود.
"تماس با مشترک مورد نظر امکان پذیر نیست" این صدای پایلوت اپراتور تلفن همراه این روزها مدام از دستگاه های ارتباطی مشترکان اصلاندوزی شنیده می شود.
فرماندار نیر :
فرماندار نیر گفت: برای تکمیل تصفیه خانه و فاضلاب شهر نیر 11میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
ننگ نجومی
یادداشت روز صبح مغان؛
مسئولان با برچیدن ننگ نجومی بگیران و مفسدان اقتصادی شادی را بر لبان مردم نمایان کنند.
 دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در کوثر به روایت تصویر
عطر افشانی مزار شهدای گنجگاه، افتتاح تولیدی پوشاک در گیوی، نیرو رسانی به تونل های جاده سرچم، بهره برداری از واحد تولیدی دستمال کاغذی، افتتاح بهسازی و اسفالت راههای روستایی صوفلو و زاویه زرج اباد از جمله برنامه های اجرا شده و پروژه های افتتاح شده دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در کوثر بود.
 استخدام نیروی انسانی در شبکه بهداشت و درمان گرمی
شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمی، برای تأمین نیروی انسانی و بکار گیری در مراکز بهداشتی درمانی 4 نفر نیرو استخدام می‌کند.
گلیم و ورنی شهرستان گرمی برندسازی می شود
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرمی:
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گرمی گفت: برندسازی صنایع دستی گلیم و ورنی این شهرستان، در دستور کار قرار دارد.

صفحه‌ها