•  هوچی گری و سفسطه به روش ایرباس دهان پرکُن!/ وقتی پرواز با هواپیما اولویت آخر مردم هم نیست
    وقتی پرواز با هواپیما اولویت آخر مردم هم نیست؛
    جشن، کف و هورا و آب پاشی های در هنگام ورود اولین ایرباس به کشور طوری صورت گرفت که همچنان چرخ معیشت مردم از کار افتاده و رکود و تورم بیداد میکند.
  • نماينده مردم پارس آباد و بيله سوار در مجلس:
    نماينده مردم شهرستانهاي پارس آباد و بيله سوار در مجلس گفت: هفت ماه از وقوع بارش تگرگ و سیل در دشت مغان می گذرد اما هنوز کشاورزان ریالی از خسارت خود را دریافت نکرده اند.

تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

 سهم جوان کوثری از اقتصاد مقاومتی
جوان 28 ساله کوثری با مهیا ساختن زیرساخت های اقتصادی در حوزه پرورش ماهی های سردآبی و همچنین با دریافت وام از بسیج سازندگی برای 5 نفر اشتغالزایی کرده و از شغل خود راضی است.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل خبر داد؛
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل از واریز مطالبات مربوط به پاداش پایان خدمت بازنشستگان دستگاههای اجرای استان تا سال 94 در هفته آینده خبر داد.
	بهره مندی کوثر از اینترنت نسل سوم/هیچ مرجع علمی خطرات دکل‌های مخابراتی را اثبات نکرده است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با بیان اینکه تاپایان سال کوثر از اینترنت نسل سوم بهره مند خواهدشد گفت: در فاز دوم طرح توسعه اینترنت نیزپوشش ۵۰۰ روستای دیگر در اولویت قرار دارد که 30 روستای آن مربوط به شهرستان کوثر است.
مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل خبر داد؛
مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل گفت: کشاورزان و دامدارانی که تسهیلات دریافت کرده اند به شرط تسویه کامل بدهی، از جریمه هامعاف می شوند.
 هوچی گری و سفسطه به روش ایرباس دهان پرکُن!/ وقتی پرواز با هواپیما اولویت آخر مردم هم نیست
وقتی پرواز با هواپیما اولویت آخر مردم هم نیست؛
جشن، کف و هورا و آب پاشی های در هنگام ورود اولین ایرباس به کشور طوری صورت گرفت که همچنان چرخ معیشت مردم از کار افتاده و رکود و تورم بیداد میکند.
سمت جدید دکتر جلیل جعفری بنه خلخال در وزارت نفت
با حکم بیژن زنگنه دکتر جلیل جعفری بنه خلخال به عنوان یکی از اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در وزارت نفت منصوب شد.
نماينده مردم پارس آباد و بيله سوار در مجلس:
نماينده مردم شهرستانهاي پارس آباد و بيله سوار در مجلس گفت: هفت ماه از وقوع بارش تگرگ و سیل در دشت مغان می گذرد اما هنوز کشاورزان ریالی از خسارت خود را دریافت نکرده اند.
	اقتصادمقاومتی ارتباطی به بروکراسی اداری ندارد/امرتولیدمنوط به حمایت مسئولین است/دولت همچنان به دنبال توجیه نقض برجام ازسوی آمری
کارشناس مسائل اقتصادی مطرح کرد؛
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: احیای اقتصاد مقاومتی در کشور منوط به حمایت مسئولین امر، استفاده از داشته های منطقه ای و تلاش تولیدکنندگان در عرصه های متعدد است و هیچ ارتباطی به بروکراسی اداری ندارد.
 از نبود امکانات رفاهی تا بودجه ای که آب می رود!
از نبود امکانات رفاهی تا بودجه ای که آب می رود!
سالهاست که شهر گیوی به عنوان مرکز شهرستان و گردشگر پذیرترین شهر استان از نبود یک مکان تفریحی، رفاهی و گردشگری مدرن رنج می برد؛ ظاهراً بودجه سالانه گردشگری، رفاهی، فرهنگی و ... ادارات و سازمانها برای ارتقای وضع نابسامان فضای رفاهی و همچنین مرتفع ساختن نواقصات گردشگری شهر، آب می رود.
مقاومت،کلید واژه اقتصادمقاومتی است/تقویت برندسازی از سوی تولیدکنندگان ضرورت دارد
رئیس کارگروه اقتصاد مقاومتی سپاه کوثر:
رئیس کارگروه اقتصاد مقاومتی سپاه کوثر گفت: مقاومت، تنها کلید واژه اقتصاد مقاومتی و مهمترین رکن توسعه اقتصادی در کشور که لازم است ضمن توجه به این مهم، برند سازی را در اوج تحریم ها و تهدید ها تقویت کنیم.
	تولید 14 هزار تن فراوده دامی سهم جهاد کشاورزی کوثر در حوزه اقتصاد مقاومتی/توزیع 660 تن انواع نهاده های دامی بین دامداران
مدیر جهاد کشاورزی کوثر خبر داد:
مدیر جهاد کشاورزی کوثر گفت: بیش از 14 هزار تن فرآورده دامی در این شهرستان تولید شده است که افزایش چشمگیری نسبت به سال گذشته داشته است.
	دلیل اصلی مهاجرت در گرمی اشتغال است
استاندار اردبیل مطرح کرد؛
استاندار اردبیل گفت: دلیل اصلی مهاجرت در گرمی نبود اشتغال است و در این خصوص دستگاه‌های دولتی موظف هستند نسبت به تامین زیرساخت‌های لازم و ارائه تسهیلات ویژه به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال کمک کنند.
	تعطیلی طرح های تولیدی در زندگی مردم اثر می گذارد
امام جمعه گرمی:
امام جمعه گرمی با بیان اینکه بوروکراسی اداری بجای حل مشکلات مردم و صاحبان طرح ها، آنها را سر در گم می کند، گفت: ما باید راههای رضایتمندی مردم را پیدا کنیم و با ارائه راه حل مناسب اعتماد آنها را نسبت به مسئولین بیشتر کنیم.
در حاشیه اظهارات اخیر استاندار؛
پرسش اساسی این است که چرا با وجود ادعای اجرای موفق مگاپروژه ها در استان اردبیل، روند مثبتی در سفره مردم و اقتصاد خانواده ها مشاهده نمی شود.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تصویب طرح اصلاح نظام بانکداری کشور گفت: ان شاالله تا پایان سال جمع بندی طرح اصلاح نظام بانکداری را انجام می دهیم و بعد از بررسی برنامه ششم توسعه، برای اولین بار بعد از سی و سه سال قانون بانکداری نظام جمهوری اسلامی را تا پایان سال در صحن علنی مجلس تصویب میکنیم.

صفحه‌ها