• گزارش فیلم؛
    تداعی نمایشگاه رزمی و فرهنگی عملیات مرصاد اردبیل این روزها برای نشان دادن رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس به نسل جدید جامعه با استقبال پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی اردبیل مواجه شده است.

تازه ها

اخبار ويژه روستا

گزارش فیلم؛
تداعی نمایشگاه رزمی و فرهنگی عملیات مرصاد اردبیل این روزها برای نشان دادن رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس به نسل جدید جامعه با استقبال پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی اردبیل مواجه شده است.
مدیرکل امور عشایری استان اردبیل مطرح کرد:
مدیرکل امور عشایری استان اردبیل گفت: 148 قشلاق عشایر نشین این استان فاقد تاسیسات آبرسانی ثابت است و آبرسانی به این مناطق از طریق تانکرهای آبرسانی سیار صورت می گیرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل خبر داد؛
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: با بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی در سطح روستاها، میزان برخورداری ساکنان روستاهای استان اردبیل از نعمت گاز به ۹۰ درصد رسید.
با هدف رفع مشکل کمبود آب شرب روستاییان؛
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: برای رفع مشکل کمبود آب شرب روستاییان و پیشگیری از بحران و تنش آبی، 12 مجتمع آبرسانی روستایی در این استان ساخته می شود.
صاحبان نعمت از نعمت محرومند؛
27 خانوار ساکن در سه قشلاق "طالب"، "پشته" و "زاخر" مشگین‎ شهر که در خانه هایشان خبری از آب لوله کشی، تلفن و حتی سیم های برق نیست، از سال 90 تاکنون در تلاشند با برخورداری از نعمت برق، آب، تلفن و شاید گاز محرومیت را از چهره این منطقه بزدایند اما هنوز موفق نشده‌اند.
یادواره کشوری شهدای انقلاب روستای نیارق برگزار شد/ گزارش تصویری
به مناسبت قیام انقلابی 18 دی ماه 1357 اهالی روستای نیارق، یادواره کشوری شهدای این روستا با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران برگزار شد.
سردار نقدی در یادواره شهدای نیارق؛
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هرسختی که امروز داشته باشیم از زمان دیکتاتوری سخت‌تر نیست و یقین بدانید زنجیره استکبار پاره خواهد شد و پیروزی ازآن ما است.
به مناسبت تظاهرات خونین 18 دی ماه 57روستای نیارق:
به مناسبت تظاهرات خونین 18 دی ماه 57 روستای نیارق یادواره 18 زن شهید با محوریت زنان شهید محله نیارق در مسجد جامع نیارق برگزار شد.
مهاجرت معضل اصلی روستای نیارق است
رئیس شورای نیارق:
رئیس شورای اسلامی نیارق گفت: بیکاری و نبود شغل مناسب در روستای نیارق باعث شده تا تعداد زیادی از مردم خصوصا جوانان از این منطقه مهاجرت کنند.
18 دیماه ؛
یادواره شهدای انقلاب روستای نیارق روز دوشنبه این هفته در مسجد این روستا برگزار می‌شود.
فیلم/ قیام انقلابی نیارق در سال 57
در این خبر فیلمی از قیام مردم روستای نیارق در سال 57 علیه رژیم شاه را مشاهده می کنید.
پوستر/ یادواره کشوری شهدای انقلاب نیارق
یادواره کشوری شهدای انقلاب اسلامی نیارق با حضور مسئولان کشوری و استانی و همچنین اهالی همیشه در صحنه این روستا دوشنبه 18 دی ماه ساعت 14 در روستای نیارق برگزار می شود.
قیام تاریخی نیارق از ابتدا تا انتها
در قیام 18 دی‌ماه سال 57، پنج نفر از مردم روستای نیارق به فیض شهادت نائل آمدند که یادواره این شهیدان والامقام همه ساله با شکوه تمام در این روستا برگزار می‌شود.
یادواره کشوری نیارق با شکوه فراوان برگزار خواهد شد
فرمانده سپاه ناحیه نمین:
فرمانده سپاه ناحیه نمین، گفت: یادواره کشوری نیارق با رهنمودهای امام جمعه استان و شهرستان، مساعدت های مسئولان و حضور مردم با شکوه بیشتر برگزار خواهد شد.
نیارق یکی از روستاهای انقلابی شهرستان نمین است که پنج شهید والا مقام راتقدیم انقلاب اسلامی نموده است.