تازه ها

اخبار ويژه بین الملل

خبر خوش استاندار درباره اصلی‌ترین مطالبه مردم اردبیل ؛
استاندار اردبیل گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته نه تنها راه آهن اردبیل در زمان تعیین شده به خط ریلی سراسری متصل می شود بلکه خط ریلی اردبیل زودتر از استانهای همجوار به خط ریلی بین‌المللی جمهوری آذربایجان متصل خواهد شد.
در سفر به استانبول مطرح شد؛
استاندار اردبیل گفت: زمینه‎های سرمایه‌گذاری ایرانیان ساکن ترکیه در این استان فراهم بوده و مجموعه مدیریت این استان آماده هرگونه همکاری و حمایت از سرمایه‌گذاران است.
در آستانه رزمایش محمدرسوالله 2:
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مسئولان کشور اگر ظرفیت بسیج را خوب بشناسند، بسیج یک اقیانوس بی کران است که با استفاده از این ظرفیت می توان به بسیاری از مشکلات کنونی کشور را برطرف کرد.
رابطه گرمی که بین مردم ایران و عراق به وجود آمده، خوشایند آمریکا و دولت‌های غربی نیست و با تغییرات به وجود آمده در پارلمان عراق جریان‌های غربگرا در ایران و عراق امیدوار شده‌اند تا بتوانند با برهم زدن روابط ایجاد شده میان دو کشور و اُلفت میان دو ملت، زمینه را برای تامین منافع کشورهای غربی فراهم کنند.
طی مراسمی؛
فرمانده معظم کل قوا، فرمانده سابق نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، را مفتخر به دریافت نشان نصر کردند.
بازخورد پیشنهاد سردار غیب پرور برای کمک به دولت در فضای مجازی؛
بعد از پاسخ سردار غیب پرور به روحانی درباره ظرفیت های بسیج امکان استفاده دولت از آنها، دو هشتگ #ظرفیت_بسیج و #اگر_بخواهید به ترند اول توئیتر فارسی تبدیل شد.
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
مشاوره عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ساده زیستی دستور اسلام است، ساده زیستی باید مبنای زندگی تمامی دولتمردان و مسئولان باشد.
در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا روی داد:
اولین مدال ورزشکاران اردبیلی در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا از جنس نقره بر گردن سعید علی حسینی درخشید.
در شرایطی که قیمت ارز با دستور همین مسئولان بالا رفته و مشکلات معیشتی برای مردم آنقدر زیاد شده است که در صورت نخبه بودن هم فکر تحصیل در خارج از کشور به ذهنشان خطور نمی کند، این سوال مطرح است که فرزندان مسئولان ایرانی از چه طریقی برای ادامه تحصیل به غرب می‌روند؟
سفیر جمهوری آذربایجان در ایران؛
سفیر جمهوری آذربایجان در ایران گفت: حجم مبادلات اقتصادی سالانه اردبیل و جمهوری آذربایجان تا 3 میلیارد دلار افزایش می یابد.
معاون استانداری استان وان ترکیه از اختصاص غرفه گردشگری استان اردبیل در سومین نمایشگاه بین المللی ترکیه خبر داد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: با هدف جذب گردشگران و معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری استان اردبیل روابط اقتصادی اردبیل با وان ترکیه گسترش می‌یابد.
اولین گروه زائرین اردبیلی حج تمتع سال 97 استان اردبیل در قالب دو کاروان از طریق فرودگاه تبریز عازم مدینه منوره شدند.
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری:
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در حال حاضر بیش از یک هزار و ۷۰۰ پروژه در بخش گردشگری در سطح کشور در حال اجرا است که با برنامه‌ریزی انجام شده یک هزار و ۲۵۰ طرح تا پایان دولت دوازدهم به بهره‌برداری خواهد رسید.
استاندار اردبیل؛
استاندار اردبیل گفت: ورود زائران جمهوری آذربایجان به اردبیل یک فرصت طلایی برای معرفی استان است و باید از این فرصت به نحو احسن در اربعین حسینی و مناسبت های مذهبی استفاده شود.

صفحه‌ها