تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

معاون وزیر اطلاعات:
معاون وزیر اطلاعات گفت: افزایش اعتماد و انسجام بین مردم و مسئولان تلاش دشمنان نظام برای بزرگنمایی مشکلات اقتصادی و ایجاد ناامیدی و ناامنی در کشور را از بین خواهد برد.
مدیرکل استاندارد اردبیل:
مدیرکل استاندارد استان اردبیل با اشاره به این که تولید استاندارد محصولات گام اساسی در حمایت از کالای ایرانی است گفت: پوشش استانداردسازی برای تولیدات داخلی در استان افزایش می‌یابد.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل،
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: امروز برای ما عزت بزرگی است که دشمن جرأت نزدیک شدن به مرز‌های جمهوری اسلامی ایران و توان مقابله با رزمندگان و ملت ایران را ندارد .
نماینده ولی فقیه دراستان:
نماینده ولی فقیه دراستان اردبیل گفت: در برنامه های هفته اردبیل ، جوانان استان را با مفاخر تاریخی استان و نقش بی نظیرتاریخ اردبیل در جلوگیری از مصادره تاریخ آشنا کنیم.
دبیر اجرایی جشنواره مالک اشتر سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل :
دبیر اجرایی جشنواره مالک اشتر سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: هشتمین جشنواره استانی مالک اشتر ۲۴ مردادماه سالجاری در اردبیل برگزار می‌شود.
امروز؛
دهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه اصلاندوز با حضور مسوولان و خیرین منطقه برگزار شد .
سرپرست میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری اردبیل ؛
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت : در هفته گرامیداشت استان اردبیل با دعوت از نماینده یونسکو نسبت به بررسی ثبت جهانی و قرار گیری در فهرست موقت آثار اقدام می کنیم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل :
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت : در حال حاضر 6 هزار نفر به نهضت حفظ قرآن کریم در اردبیل پیوسته‌اند و مشغول حفظ و یادگیری آیات الهی هستند .
مدیرکل هواشناسی اردبیل :
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: دمای هوا از فردا پنجشنبه 28 تیر ماه افزایش خواهد یافت.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اردبیل :
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: استان اردبیل در کشور از استان های پیشرو در زمینه تاسیس مرکز داوری است.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل خبر داد:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از ساخت 9 واحد مسکونی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه توسط بسیج سازندگی استان اردبیل خبر داد.
کلافگی و ناراحتی اردبیلی‎ها ازخاموشی مکرر برق؛
علیرضای 5 ساله کنجکاو دید که دیگر دستگاه کار نمی‎کند و پدر و مادر هم نیستند، به دستگاه علف خردکنی نزدیک و با آن مشغول بازی شد؛ داشت بازی می کرد که به ناگاه دستانش را در بین دستگاه دید.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت : برای رونق و توسعه گردشگری در حال حاضر پروژه‌ها و طرح‌های مختلف گردشگری در استان در حال اجرا می باشد .
مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل خبر داد:
مدیر کل آموزش و پروش استان اردبیل گفت: در سطح استان اردبیل سه هزار و 344 واحد آموزشی در قالب 12 هزار و 236 کلاس درس فعالیت می‌کنند .
بعد از ایلامی ها، 116 دانشجوی آذربایجان غربی دست به قلم شدند؛
116 نفر از دانشجویان آذربایجان غربی این بار در نامه ای انتقادی از وزیر راه و شهرسازی خواستند تا پیش از آنکه نامش به عنوان بی عمل ترین وزیر تاریخ ثبت شود، به بی برنامگی در حوزه مسکن خاتمه دهد.

صفحه‌ها