تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

امام جمعه اردبیل:
امام جمعه اردبیل با اشاره به کلنگ‌زنی کارخانه پیچ خودرو در شهرستان کوثر اردبیل ، گفت: اردبیل در خصوص تحقق شعار سال یعنی «رونق تولید» در کشور پیشقدم شد.
رئیس پلیس راه اردبیل؛
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: تمامی محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی در استان اردبیل باز است و رفت و آمد در آنها جریان دارد.
سال نو در استان اردبیل با بارش رحمت الهی در مناطق مختلف این استان آغاز شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: بنا به روایات، ایام البیض ماه‌های رجب، شعبان و رمضان دارای فضیلت بسیار و زمان استجابت دعا هستند.
سفر مسولین ارشد استانی به پارس آباد
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل، با سفر به شهرستان پارس آباد، ضمن بازدید از ایستگاه سفرهای نوروزی ، میثاق نامه " نه به تصادفات رانندگی"را امضاء کردند.
همزمان با آغاز سال ۱۳۹۸؛
جشن نوروزگاه مشترک بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در مرز بیله‌سوار برگزار می شود.
با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و جمعی از مسؤولان استانی مسجد جامع شهر بیله سوار افتتاح شد.
دادستان اردبیل خبر داد؛
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از احضار رئیس سازمان خصوصی سازی در رابطه با بدهی خرید مجتمع گوشت اردبیل به بیت‌المال خبر داد و گفت: تاکید شده است که ظرف یک ماه آینده کل پرداخت‌ها انجام شود.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: آرد مورد نیاز استان در ایام تعطیلات نوروزی به وفور تامین شده است.
همزمان با آخرین روزهای سال ۹۷
آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل دیروز عصر ضمن بازدید از اورژانس جامع بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل با ارائه شاخه گلی به عیادت بیماران بستری پرداخت.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، گفت: تا ساعت 23 امشب 100 مصدوم به بیمارستانهای استان اردبیل مراجعه کرده اند که شهر اردبیل با 65 مصدوم بیشترین مصدوم چهارشبه سوری امسال را داشت.
رئیس اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبرداد؛
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: 36 نفر در رابطه با حوادث چهارشنبه آخر سال در اردبیل مصدوم شدند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری:
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت:آرد مورد نیاز استان در ایام تعطیلات نوروزی به وفور تامین شده است.
مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: برای اولین بار در موزه‌های استان اردبیل آثاری از تمدن ماننایی به نمایش گذاشته می‌شود.
چهارشنبه سوری(گول چرشنبه سی) در دیار سبلان آیینی خاص دارد، این مراسم از ظهر روز سه‌شنبه آخر سال شمسی آغاز می‌شود.

صفحه‌ها