تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

سریال تکراری سقوط خودروها در کانالهای شرکت بهره برداری مغان
کانالهای تحت حفاظت مدیریت بهره برداری آب مغان کی استاندارد سازی می شود؟
طی چند روز گذشته شاهد تصادف سریالی سقوط خودرو در کانالهای آب مغان هستیم اما ظاهرا مدیران برنامه ای برای پایان آن ندارد.
شهردار نیر از آمادگی شهرداری برای برگزاری روز طبیعت خبر داد و گفت: بولاغلار نیر پذیرای مسافران و همشهریان در روز طبیعت خواهد بود.
ساعت 3 بامداد امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر کشف جسد در سه راهی وراغول به سمت سه راهی نگین بتون شهرستان مشکین شهر جسد فردی مذکر حدوداً 60 ساله کشف شد.
 "کول تپه و قالا دوزی"، نماد تمدن 5 هزار ساله گیوی
دو منطقه میراث فرهنگی و تاریخی "کول تپه و قالا دوزی" شهر گیوی متعلق به 5 هزار سال پیش می باشد که این روزها از یاد ها رفته و بیشتر از سوی مسئولین امر مغفول مانده است.
 برخی ادارات در احیای اقتصاد مقاومتی کم گذاشته اند/آبگرم گیوی، نخستین مرکز آبدرمانی خاورمیانه است
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: بنا به فرمایش رهبر انقلاب و همچنین ضرورت این روزهای ایران اسلامی برای توسعه کشور، سال گذشته مزین شده بود به سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل؛ اما متاسفانه برخی از ادارات در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی کم گذاشته اند.
به علت تصادف دو خودروی پیکان و پراید در جاده ارجستان - سرعین یک نفر کشته و 10 نفر مصدوم شدند.
عکس/ وضعیت نابسامان محل احداث پارک بانوان پارس آباد مغان
پارک بانوان پارس آباد مغان با گذشت چندین ماه از آغازعملیات احداث، بلاتکلیف به حال خود گذاشته شده است.
با حکم استاندار اردبیل صورت گرفت؛
استاندار اردبیل در حکمی مهدی بخشی و یاور گنجی را به ترتیب به سمت معاون فرماندار شهرستان و بخشدار مرکزی نیر منصوب کرد.
طرح ها و پروژه های عمرانی در شهرستان نیر پس از مدت ها همچنان از پیشرفت قابل قبولی برخوردار نیستند.
استاندار اردبيل در جریان بازدید از ايستگاه طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی شهرستان پارس آباد میثاق نامه کمپین "نه به تصادفات جاده‌ای" را امضا کرد.
منطقه نمونه گردشگری مجتمع آبگرم گیوی که همه ساله برای اجاره به مزایده گذاشته می شود، سال 96 نیز این مزایده با قیمت 750 میلیون تومان به بخش خصوصی واگذار شد؛ درحالی که از این مبلغ ریالی هم برای توسعه منطقه توریستی شهر گیوی تخصیص نمی یابد.
رئیس حفاظت محیط‌ زیست پارس‌آباد خبر داد:
رئیس حفاظت محیط‌ زیست شهرستان پارس‌آباد گفت: با همکاری و تلاش همکاران پاسگاه مرزی پیرایواتلو و محیط‌بانان شهرستان پارس‌آباد، آتش‌سوزی اراضی جنگلی حاشیه رودخانه ارس با موفقیت مهار شد.
در پي عدم تعيين و تكليف روستاها؛
اهالي عشاير محدوده نشين كشت و صنعت مغان در اعتراض به عدم تعيين و تكليف و محروم از امكانات اوليه زندگي در مقابل فرمانداري شهرستان پارس آباد تجمع كردند.
کارشناس مسائل اقتصادی مطرح کرد:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: مسئولین می بایست در همین ابتدای کار ایده ای نوین، اندیشمندانه و توجهی اورژانسی در رابطه با اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال داشته باشند تا ضمن ایجاد فرصت های شغلی، تولید ملی نیز مورد حمایت قرار گیرد.
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: مرگ جوان مشگین‌شهری در یکی از روستاهای این شهرستان اتفاق افتاده و این موضوع هیچ ربطی به مجموعه گردشگری پل معلق ندارد.

صفحه‌ها