• مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل خبرداد
    مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل با حضور در روستای تولون شهرستان گرمی، از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته دستگاه های ذیربط در خصوص جبران خسارات طوفان اردیبهشت ماه سالجاری در این روستا قرار گرفت.

تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل خبرداد
مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل با حضور در روستای تولون شهرستان گرمی، از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته دستگاه های ذیربط در خصوص جبران خسارات طوفان اردیبهشت ماه سالجاری در این روستا قرار گرفت.
توسط باغدار خیراندیش انجام گرفت
یکی از باغداران شهر هیر، دو اصله از درختان باغات میوه خود را به بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست و مبتلا به سرطان استان اردبیل اهدا کرد.
استاندار اردبیل
استاندار اردبیل با بیان اینکه اردبیل از پتانسیل بالایی در بحث گردشگری برخوردار است، لزوم جذب سرمایه گذار کلان در منطقه را یادآور شد و گفت: با برنامه ریزی مناسب و جذب سرمایه گذار می توان از زمستان برای شکوفایی اقتصاد استان استفاده کرد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: انتقال پادگان اردبیل به خارج از شهرقطعی است و قرار است در یک طراحی مناسب میدانی شبیه نقش جهان در محل این پادگان عملیاتی شود .
یوسف معزی اردبیلی شاعر آیینی و عاشورایی استان اردبیل در سن ۷۷سالگی در اردبیل درگذشت.
کارشناس مسائل اجتماعی و دینی؛
یک کارشناس مسائل اجتماعی و دینی با بیان اینکه تغییر مُد در جامعه ناشی از بمباران تبلیغاتی در سایت های خرید و فروش و رسانه های غربی است، گفت: این امر ناکار آمدی متولیان امر فرهنگ در ترویج پوشش های اسلامی را نشان می دهد.
گزارش فیلم
همزمان با دهه کرامت مراسم بزرگداشت یکصدمین سالگرد کرامت حضرت عباس(ع) با حضور جمعی از دلدادگان آن حضرت در مسجد معجز اردبیل برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور
مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور با بیان اینکه بسیج همواره محدودیت ها را مغلوب کرده است، گفت: راه اندازی گروه های هنری بسیج در اقصی نقاط کشور، منجر به شکوفایی هنر انقلابی و ارزشی در کشور خواهد شد
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل هفته حجاب و عفاف را فرصت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی دانست و گفت: با آموزش دادن به نسل جدید می توان در حفظ حجاب و عفت در جامعه موثر بوده و با ترویج امر به معروف و نهی از منکر آینده ای سالم برای جامعه ترسیم کرد.
به مناسبت هفته حجاب و عفاف برگزارشد
جمعی از دانشجویان اردبیل همزمان با هفته حجاب با راه اندازی کمپین«من حجاب را دوست دارم» با اهدای گل به بانوان، زیبایی های حجاب را به نمایش گذاشتند.
امام جمعه موقت اردبیل
امام جمعه موقت اردبیل به تشریح اهمیت عفت و آثار معنوی آن در زندگی انسان پرداخت و گفت: بالندگی جامعه اسلامی و پیشرفت‌های مسلمانان در طول تاریخ در سایه عفت اجتماعی و مهار هوای نفس بوده است.
گزارش فیلم؛
مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل با بیان اینکه امروز مسئله حجاب به مقوله سیاسی تبدیل شده است، گفت: امروز ما با حرکت های فرهنگی خودمان از حجاب و عفاف که حافظی برای حریم خانواده است، دفاع خواهیم کرد.
گزارش فیلم؛
مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور با حضور در دفتر کاری اصغر جاوید، هنرمند پیشکسوت و ارزشی استان اردبیل ضمن تجلیل از مقام هنرمند، درگذشت یوسف جاوید را به وی و جامعه هنری استان اردبیل تسلیت گفت.
یادداشت
یک فعال فرهنگی اردبیل با بیان اینکه مسیر ایجاد کانون گرم خانواده از رعایت موازین حجاب و عفاف می‌گذرد، نوشت: عشوه‌گری، خودنمایی و تبرّج در بیرون از خانه، قطعا به قوام و استحکام روابط اعضای خانواده کمک نمی‌کند و مشکلات بسیاری را در پیش روی خانواده و روابط آنها ایجاد می کند.
رئیس نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: سلسله صفویه اقدامات بسیار درخشانی در کشور انجام دادند و مردم ایران بخش جدی از هویت خود را مدیون صفویه هستند

صفحه‌ها