تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل:
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل از ورود پیکر مطهر 4 شهید گمنام 8سال جنگ تحمیلی به این شهر در هفته پیش رو خبر داد.
به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س)؛
به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) مراسم جشن پیوند آسمانی در حسینیه ثارا.. سپاه اردبیل برگزار می شود.
آیت الله عاملی در دیدار اعضای ستاد روحانی:
مسئولان ستاد مردمی و اعضای شورای مشورتی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان اردبیل با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.
انتقاد دادستان اردبیل از طرح لایحه جایگزین اعدام در مجلس؛
دادستان دادگاه انقلاب و عمومی مرکز استان اردبیل اصلاحیه قانون مبارزه با مواد مخدر را دارای اثرات منفی و مخرب بیان کرد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل در نشست با روابط عمومی ادارات:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل در نشست روابط عمومی های ادارات بر آگاهی مردم از عملکرد دولت تاکید کرد و گفت: گاهاً اخبار کذب و مغرضانه ای در اختیار ائمه جمعه و خطبه های نماز جمعه قرار داده می شود.
کارشناس پژوهشگر و محقق؛
کارشناس و پژوهشگر و محقق اردبیل گفت: سبوس نان با خنثی کردن رادیکالهای آزاد از بروز پیری زود رس جلوگیری می کند.
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه شهرستان اردبیل:
حجت الاسلام حسین نوری در واکنش به پست اینستاگرامی نورالدین پیرمؤذن گفت: وی خود فروخته و خود باخته بوده و مردم اردبیل از او اعلام انزجار می کنند.
دستگیری قاتل دو برادر اردبیلی؛
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان اردبیل گفت: دایی دو برادر مقتول در شهرک سینای اردبیل به قتل اعتراف کرد.
کارشناس اجتماعی مرکز مشاوره آرامش اردبیل:
کارشناس اجتماعی مرکز مشاوره آرامش اردبیل اختلافات خانوادگی را مهمترین انگیزه خودکشی عنوان یاد کرد و گفت: در زنان متاهل مهمترین انگیزه خودکشی در گروه سنی 18 -24 بیشتر دیده می شود که عمدتا به صورت مصرف دارو و خودسوزی است.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در دیدار با رئیس جهادانشگاهی استان اردبیل از تحویل فضای فیزیکی مناسب و توسعه همکاری با جهادانشگاهی این استان خبر داد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:
نماینده مردم اردبیل در مجلس از بی توجهی دولت به مطالبات استان اردبیل انتقاد کرد و افزود: بجز عنایت رهبری در ایجاد سد خداآفرین دولت طرح بخصوصی در این استان نداشته است.
هر چند شهادت مظلومانه و عاشقانه شهید حججی ها و سپاس بیکران ملت فهیم و با بصیرت کشور از این مدافعان بی ادعا پایانی ندارد اما باید به حساب قانون شکنان و عبور کنندگان از خطو ط قرمز امنیت، مصلحت و اقتدار کشور قاطعانه رسیدگی شود، تا تکلیف بی قانونی مدعیان « قانون» مشخص شود!!
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل:
معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: نخستین کاروان راهیان نور متشکل از 700 نفر از بسیجیان زن و مرد محلات اردبیل عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شدند.
در اردوگاه شهرستان نیر؛
مراسم گرامیداشت 16 مرداد، سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی با حضور کارکنان جهاددانشگاهی واحد اسان اردبیل در اردوگاه «فرزندان امام شهرستان نیر» برگزار شد.
یادداشت/
روزنامه قانون با قرار گرفتن در مسیر بی قانونی با انتشار مطلبی و با گرفتن ژست کارشناسی نظامی و راهبردری در دفاع از داعش و تخریب سپاه قدس برآمده است.

صفحه‌ها