تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: تعطیلات غیر ضروری زمستانی، یکی از عوامل ناهماهنگی دانش آموزان در مدارس اردبیل با مدارس استان های دیگر می باشد.
کتاب«قبیله زینب(س) » به همت بسیج جامعه زنان استان اردبیل و حمایت مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس به تعداد 1000 جلد منتشر شد.
آیت الله عاملی در دیدار فعالان و هیات امنای مسجد قدس:
هیئت امنا و مؤسسه فرهنگی مسجد قدس اردبیل روز گذشته با امام جمعه اردبیل دیدار و گفتگو کردند.
به دنبال انتشار مطلبی تحت عنوان بازداشت مقام قضایی در اردبیل، این موضوع از سوی روابط عموی دادگستری استان اردبیل تکذیب شد.
جمعی از فرهنگیان استان اردبیل در پاسخ به اظهارات اخیر رییس جمهور آمریکا بیانیه صادر کردند.
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل:
مهران اوچی رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: نشست تخصصي «صيانت از فندق هاي بومی ايران» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار می شود.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبرداد:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از رسیدگی و صدور حکم 115 پرونده قاچاق طی شش ماه اول سال در شهرستان پارس آباد خبر داد.
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل:
مهران اوچی رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: نشست تخصصي «صيانت از فندق هاي بومي ايران» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار می شود.
معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در نشست خبری و روز جهانی غذا گفت: هیچ محصول تراریخته ای در استان تولید نمی شود و در خصوص دانه های سویا و روغنی نیز آزمایشات در سطوح بالا انجام می شود.
فرماندار اردبیل:
فرماندار اردبیل، گفت: بنابر اعلام مراجع بهداشتی، آب شرب اردبیل سالم است اما باید تصفیه خانه‌های آب به دستگاههای مدرن مجهز شود.
سردار پاسدار رحیم نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در خاک سوریه گفت: توصیه می شود ترامپ به جای تهدید ایران سری به سنگ قبر سربازانش بزند که نوشته شده : محل مرگ خلیج فارس"!.
کارشناس ارشد حقوق و علوم قرآن و مشاور ازدواج مطرح کرد؛
کارشناس ارشد حقوق و علوم قرآن و مشاور ازدواج در اردبیل گفت: زندگي زناشويي معمولا با دلخوري ها، رنجش ها، شکايت ها و مشاجره هايي همراه است، مهم این است که زن و شوهر چگونه و به چه نحوي باید با يکديگر در مورد رنجش ها صحبت کنند.
رئیس سازمان استاندارد در اردبیل خبر داد؛
رییس سازمان ملی استاندارد گفت: تولید خودروهایی که با استانداردهای جدید 83 گانه منطبق نباشد از ابتدای دی سالجاری متوقف خواهد شد.
اتاق مانیتورینگ یزد هم افتتاح شد!
پرونده دو طرح؛ نرده کشی مسیرهای پر ازدحام و پرتدد درون شهری و اتاق مانیتورینگ کنترل ترافیک اردبیل چندین سال هست که خاک می خورد..
رییس حوزه هنری استان اردبیل، گفت: جای خالی نمایشگاه و فروشگاه دایمی آثار هنری در استان اردبیل محسوس است.

صفحه‌ها