تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

معاون اشتغال و خودكفايی كميته امداد اردبيل مطرح کرد؛
معاون اشتغال و خودكفايي كميته امداد اردبيل گفت: سه هزار و 543 نفر از زنان سرپرست خانوار، نوعروسان و دختران در آستانه ازدواج تحت حمايت از آموزش‌هاي لازم شغلي بهره‌مند شده‌اند.
وزیر سابق اطلاعات در سفر به اردبیل:
حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در سفر به اردبیل گفت: نفوذ جریانی و زیرکد های موردی دقیقاً در حال اجرا بوده و دشمن نوار صوتی دیگری در اسفندماه رو خواهد کرد.
تعدادی از بانوان روستای ارجستان با حضور در کلاس نهضت سواد آموزی موفق شدند به مرحله تکمیلی راه یابند.
امروز برگزار شد؛
کاروان دانش آموزان دختر استان اردبیل با حضور مسئولین آموزش و پرورش، معاونین و مسئولین بسیج ناحیه مقاومت سپاه اردبیل در سالن ورزشی شهداء به مناطق جنگی سرزمین نور اعزام شدند.
طبق وصیت بانوی متوفی اردبیلی صورت گرفت؛
بازماندگان یک بانوی متوفی در اردبیل طبق وصیت او مبلغ 10 میلیون تومان پول نذر و احسان را به جهیزیه نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد اهداء کردند.
امروز برگزار می شود؛
دانش آموزان دختر دوره متوسطه دوم مدارس استان اردبیل در قالب کاروان راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام می شوند.
کنفرانس امنیتی مونیخ امسال شاهد صحنه درگیری رقبای اروپایی و آمریکایی بر سر تقسیم قدرت در موازنه بین المللی و پروژه ایران هراسی بود.
رئیس بیمارستان سبلان اردبیل:
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی سبلان اردبیل با اشاره به لزوم آگاهی مردم از خدمات تخصصی بیمارستان سبلان؛ خدمات تخصصی و فعالیت این بیمارستان را تشریح کرد.
رئیس پلیس راهور استان اردبیل:
رئیس پلیس راهور استان اردبیل از تشدید برخورد با رانندگان حادثه ساز خبر داد و گفت: استفاده از موبایل در حین رانندگی از مصادیق اصلی عدم توجه به جلو است.
درد دلهای یک پارکوکار؛
پارکورکار اردبیلی گفت: ورزش پارکور که نیاز به هوش، نیروی بدنی، چابکی و انعطاف بدنی دارد در اردبیل پا گرفته و علاقه مندان آن خواستار رسمیت یافتن و توجه به این ورزش هستند.
در پی درگذشت والده سردار بسیجی محمدرضا نقدی و شهید محمدعلی نقدی، بسیج رسانه استان اردبیل پیام تسلیت صادر کرد.
در مسابقات رباتیک کشوری بین رده های نیروی انتظامی استانها، فرشاد رئیسی از اردبیل مقام اول و قهرمانی را کسب کرد.
با موضوع صفویه شناسی انجام شد؛
چهارمین نشست کتاب خوان تخصصی استان اردبیل با محوریت مطالعات تاریخی و با موضوع صفویه شناسی در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: آزمون دوره های تخصصی "مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی" و "راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی " با 74 شرکت کننده در استان اردبیل برگزار شد.
فرمانده پلیس راهور استان اردبیل:
فرمانده راهور استان اردبیل از بارش برف سنگین و تلاش برای تهسیل تردد خبر داد و گفت:استفاده از زنجیر، چرخ لاستیک یخ شکن و عاج دار مناسب ضروری است.

صفحه‌ها