تازه ها

اخبار ويژه بیله سوار

بی توجهی ادارات خدمات رسان به دستور فرماندار بیله سوار/ ارسال اخطار قطعی به مشترکان همچنان ادامه دارد+سند
با توجه به ممنوعیت ارسال اخطار قطعی از سوی ادارات خدمات رسان به مشترکان به خاطر تاخیر در پرداخت بدهی گندمکاران شهرستان بیله سوار اما ارسال اخطارها و قطعی ها همچنان ادامه دارد.
دفاع تمام قد مرزنشینان بیله سوار از "سپاه پاسداران"  با اعلام انزجار از اراجیف "ترامپ"+تصاویر
در اعتراض به اظهارات سخیف رئیس جمهور امریکا صورت گرفت؛
مردم مرزنشین بیله سوار در پاسخ به اظهارات سخیف رئیس جمهور امریکا انزجار خود را اعلام داشته و با برپایی تجمعات مختلف حمایت خود را از جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران اعلام داشتند.
یک دستگاه خودروی وانت بار پیکان به علت لغزندگی و ناتوانی راننده در کنترل خودرو به کانال فاضلاب خیابان ارس جعفرآباد سقوط کرد.
تجمع اعتراضی گندم کاران شهرستان بیله سوار روبروی سیلوی روح کندی جعفرآباد+تصاویر
به منظور مطالبه بهاء گندم از دولت انجام گرفت؛
گندم کاران شهرستان بیله سوار با تجمع مقابل سیلوی روح کندی جعفرآباد اعتراض خود را از پرداخت نشدن بهاء گندم نشان دادند.
پاسخ دندان شکن دانشجويان بیله سواری به یاوه‌گویی‌های ترامپ+ عکس
دانشجويان دانشگاه های آزاد اسلامي و پیام نور شهرستان بیله سوار با برپایی تجمع اعترض آمیز خشم و انزجار خود را از یاوه گویی‌های ترامپ علیه ملت ایران اعلام کردند.
رژه خودرویی و موتوری نیروی انتظامی در بیله سوار برگزار شد+تصاویر
همزمان با هفته نیروی انتظامی، خودروها و موتورهای ستاد فرماندهی انتظامی، سپاه پاسداران، جمعیت هلال احمر، اورژانس و آتش نشانی بیله‌سوار در خیابان‌های شهر حضور یافته و رژه رفتند.
دستگیری شکارچی غیر مجاز پرندگان بیله سوار+عکس
شکارچی غیر مجاز پرندگان توسط مامورین یگان حفاظت محیط زیست در شهرستان بیله سوار دستگیر شد.
همایش مسجد طراز انقلاب اسلامی در بیله سوار برگزار شد+تصاویر
همایش مسجد طراز انقلاب اسلامی با محوریت گرامیداشت سالروز بیانات مقام معظم رهبری در مورد کانون های فرهنگی هنری مساجد، در بیله سوار برگزار شد.
طرح مدیریت پسماند مغان در هاله ای از ابهام /  زباله هایی که همچنان محیط زیست را آلوده می کنند+عکس
طرح مدیریت پسماند مغان که قرار بود برای نخستین بار در منطقه جعفرآباد به مرحله اجرایی برسد در گیر و دار روند اداری قرار گرفته و شنیده ها حاکی از منتفی شدن این طرح دارد.
یک متخلف ماهیگیر در بیله سوار دستگیر شد
ماموران یگان حفاظت محیط زیست بیله سوار مغان هنگام گشت و کنترل و جلوگیری از شکار و صید غیرمجاز یک متخلف صید غیرمجاز را دستگیر کردند.
سردار مستعد: مسئولان گرفتار حاشیه های دشمن شاد کن نباشند/ حجت الاسلام قیاسی: چیزی به نام اصول گرا و اصلاح طلب در اسلام نداریم
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل با بیان ایکنه دشمن به دنبال آن است که مسائل فرعی جای مسائل مهم و اصلی را بگیرد گفت: مسئولان نباید گرفتار حاشیه هایی شوند که تولید شده از سوی دشمن است.
اقدام خودجوش اهالی روستای "خلیفه‌لو" در بازسازی جاده + تصاویر
اهالی روستای "خلیفه‌لو" از توابع بخش جعفرآباد در اقدامی خود جوش اقدام به بازسازی جاده روستای خودشان کردند.
اخاذِ مسلح در جعفرآبادمغان دستگیر شد
رییس پاسگاه انتظامی بخش جعفرآباد گفت: فرد مسلحی که قصد اخاذی از شهروندان داشت، توسط ماموران انتظامی بخش جعفرآباد دستگیر شد.
چاووشی یا نگارنده، کدامیک استاندار می‌شود؟
با وجود گزینه های مختلف برای تصدی پست استانداری اردبیل اما گزینه های نهایی نمایندگان و دولتمردان در برزخ مجلس و دولت در انتظار هستند تا بر میز مدیریت استانداری اردبیل تکیه زنند.
وعده های توخالی دولت روستاییان را درمانده کرد؛
کشاورزان چه گناهی دارند که باید از یک طرف جریمه دیرکرد بانک‌ها را بدهند و از یک طرف نتوانند پول گندم خود را بگیرند آیا نباید نماینده ای که انتخاب کرده اند از حق آنها دفاع کند؟

صفحه‌ها