تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

عکس/ وضعیت نابسامان محل احداث پارک بانوان پارس آباد مغان
پارک بانوان پارس آباد مغان با گذشت چندین ماه از آغازعملیات احداث، بلاتکلیف به حال خود گذاشته شده است.
حال و روز ناخوش يك پروژه چند منظوره شهرستان؛
احداث سالن چند منظوره مدیریت بحران شهرستان پارس آباد در حالي از سال 88 آغاز شده كه اين پروژه طی 8 سال نه تنها تا كنون به اتمام نرسيده بلكه در وضعيت اسفناكي قرار دارد.
استاندار اردبيل در جریان بازدید از ايستگاه طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی شهرستان پارس آباد میثاق نامه کمپین "نه به تصادفات جاده‌ای" را امضا کرد.
در پي عدم تعيين و تكليف روستاها؛
اهالي عشاير محدوده نشين كشت و صنعت مغان در اعتراض به عدم تعيين و تكليف و محروم از امكانات اوليه زندگي در مقابل فرمانداري شهرستان پارس آباد تجمع كردند.
با پايان ثبت نام براى انتخابات شوراهاى شهر و روستا، اسامى قطعي داوطلبان ثبت نام كننده در شوراي شهرهاي پارس آباد، اصلاندوز، اسلام آباد و تازه كند مشخص شدند.
يادداشت/ علی حیدری منور
علیرغم رویکرد اعتمادساز ایران، گسترش و تعمیق روابط دوجانبه ایران و آذربایجان در دولت یازدهم تحت تاثیر برخی متغیرها همچون کاهش قیمت جهانی نفت و تلاش ایران و آذربایجان برای توسعه بخش غیر نفتی و گسترش تروریسم در منطقه می باشد.
اختصاصي آران مغان؛
شهيد نیكنام مهرآوران از سربازان تيپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبيل است كه در منطقه عملیاتی اشنویه در حین مرزبانی از مرزهای میهن اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل شد.
با حضور استاندار اردبیل؛
مراسم بزرگداشت سومین روز سرباز شهید نيكنام مهرآوران با حضور استاندار اردبيل و فرماندهان نظامي و انتظامي در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستاي عبدالرضاباد برگزار شد.
گزارش تصویری/
حضور بی‌نظیر مردم در استقبال از پيكر مطهر سرباز شهید نيكنام مهرآوران در پارس آباد مغان به روایت تصویر بازگو می‌شود.
پیکر پاک و مطهر سرباز رشید اسلام شهید نيكنام مهرآوران ظهر امروز در میان حزن و اندوه مردم شهید پرور شهرستان پارس آباد تشییع و در زادگاهش روستاي قره قباق حسنخانلو به خاک سپرده شد.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد:
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: شمار داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان در ششمین روز از مهلت قانونی به 645 نفر رسید.
در اولین هفته از سال 96؛
فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: با ورود پیکر مطهر شهید «نیکنام مهراوران» به پارس آباد، این شهر فردا معطر به عطر شهادت می‌شود.
فرماندار شهرستان پارس آباد به منظور بررسی مسائل و مشکلات عشایر شاهسون مغان در جمع تعدادي از آنان حضور پیدا کرد.
تا پايان روز پنجم؛
فرماندار پارس آباد گفت: تا پايان پنجمين روز ثبت نام نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای پارس آباد تاکنون 375 تن به صورت کامل ثبت نام کرده اند.
پارس آباد مغان در سالی که گذشت؛
سال 95 با همه فراز و نشیب هایش به پایان رسيد و در این بین مسئولان در جلسات متعدد کاری وعده ها و قول های مختلفی در موضوعات متنوع به مردم دادند.

صفحه‌ها