تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

گزارش تصويري؛
یادواره شهدا با عنوان «آبروي کوچه ها، افتخار محله ها» در روستاي اوزون قويي 2 بخش تازه كند برگزار شد.
یک دستگاه خودروی پژو 405 به علت سرعت غيرمجاز در ورودي جاده روستاي پاراقشلاق - پارس آباد مغان واژگون شد.
فرماندار شهرستان پارس آباد:
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: به مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح این شهرستان 83 پروژه با سرمايه گذاري یک هزار و 260 میلیارد ریالی به بهره برداری می رسد.
علي نوري به عنوان قائم مقام دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شوراي نگهبان شهرستان پارس آباد مغان معرفی شد.
در جلسه شورای حفاظت از منابع آبی مغان تصویب شد
فرماندار پارس آباد مغان در جلسه شورای حفاظت از منابع آبی مغان از تخفیف 55 درصدی آب بها به کشاورزان خسارت دیده از تگرگ این شهرستان خبر داد.
قرارداد با «ایرباس» آبروداری یا آبرو ریزی؟
آنچه که به نظر می‌رسد این است که متاسفانه دولت هنوز برنامه خاصی برای اشتغال و حمایت از تولیدات داخل بعد از برجام نداشته است و تولید داخل از این حیث ضعیف‌تر شده و آسیب دیده است.
يادواره آبروی کوچه ها و افتخار محله ها با محوریت شهیدان «اله شکر شرقی» و «محمد شیرزاد» و يازده شهيد محلات مطهري و بالابيگلو در پارس آباد برگزار شد.
خودشویی بیل مکانیکی از کانال آبی در شهرستان پارس آباد مغان!
برای برپایی یک نمایشگاه؛
هنرمند وارونه نویس پارس آبادی اين بار با نوشتن درخواستي وارونه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان پارس آباد، رئیس و کارکنان این اداره را شگفت زده کرد.
اتاق سرور IT و تجهيزات الكترونيك هواپيمايي فرودگاه شهرستان مرزي پارس آباد مغان به UPS مجهز شد.
يك اتومبيل «فورد موستانگ» كه جزء خودروهای لوكس حال حاضر دنيا محسوب مي شود در خيابان امام خميني (ره) شهر پارس آباد مغان مشاهده شد.
اکبر ایمانی هافبک پیشین تیم فوتبال فولاد خوزستان با تیم پدیده به توافق رسید تا نیم فصل دوم را در مشهد پشت سر بگذارد.
نماينده مردم پارس آباد و بيله سوار در مجلس:
نماينده مردم شهرستانهاي پارس آباد و بيله سوار در مجلس گفت: هفت ماه از وقوع بارش تگرگ و سیل در دشت مغان می گذرد اما هنوز کشاورزان ریالی از خسارت خود را دریافت نکرده اند.
يادداشت/ ميرحامد مولايي
دولت ها همواره یکی از شعارهای خود را حل معضل بیکاری قرار دادند اما با وجود روند کند ایجاد و مشاغل جدید و حتی گاهی حمایت نکردن مناسب از شغل های موجود به نظر نمی رسد در سال های اخیر دولت موفقیت نسبی در این زمینه کرده باشد.
فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد خبر داد
فرمانده انتظامی پارس آباد مغان از پلمپ تعداد 17 واحد صنفی متخلف به دليل نداشتن پروانه کسب و عدم رعايت مقررات در اين شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها