تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

تشکیل ستاد بحران در پارس آباد؛
فرماندار شهرستان پارس آباد از وقوع آتش سوزی در جنگل های مرزی حاشیه رود ارس در خاک جمهوری آذربایجان در همسایگی این شهرستان خبرداد.
بخشی از جنگل‌های مرزی کناره‌های رودخانه ارس در شهرستان پارس آباد از صبح امروز يكشنبه بنا به دلايل نامعلوم در آتش مي سوزد.
بالاخره پس از کش و قوس های مختلف سرپرست جدید معاونت عمراني استاندار اردبيل معرفی شد و فعالیت خویش را آغاز كرد.
شهید محمد علي برزگر تيربارچي لشگر 31 عاشورا بود که در سال 1349 در پارس آباد متولد شد و در 4 اسفند ماه سال 1362 و در جزيره مجنون و عمليات خيبر به شهادت رسید و پیکرش پس از 14 سال مفقود الاثري پيدا شد.
پس از چند شهر کشور، بالاخره پارس آباد مغان نیز با حرکت خودجوش برخی از اهالی خیر این شهر صاحب دیوار مهربانی شد.
در احکام جداگانه رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، اعضای هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان پارس‌آباد معرفی شدند.
فرماندار پارس آباد خبر داد؛
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: در حال حاضر تمام امکانات جهت استقبال از مسافران و مهمانان نوروزي در پارس آباد فراهم شده است و این شهرستان آماده استقبال از مسافران نوروزی است
فرماندار پارس‌آباد گفت: برنامه های بسیج سلامت نوروزی از اول اسفند ماه در این شهرستان آغاز شده و تا تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت.
به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه دوم، هیئت‌های مذهبی شهرستان پارس آباد از سوم اسفند ماه مجالس عزاداری برگزار می‌کنند.
12 اسفند؛
همزمان با دهه دوم فاطمیه و ایام شهادت حضرت زهرا (س) پیکر مطهر 3 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهرستان پارسی آباد تشییع و خاکسپاری می شود.
با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبيل؛
در آئینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبيل مسجد جامع شهر تازه كند افتتاح و به بهره برداری رسید.
قطعی و وصلی‌های مکرر اینترنت سبب نارضایتی و کلافگی بسیاری از کاربران پارس آبادی شده و در این میان میزان قطعی اینترنت شرکت مخابرات بیش از دیگر شرکت‎هاست.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل امروز (سه شنبه) به شهرستان پارس آبادمغان سفر مي كند.
روستای اجیرلو باید ضمیمه شهر پارس آباد شود
امام جمعه پارس آباد:
امام جمعه پارس آباد گفت: : اجیرلو باید ضمیمه شهر پارس آباد شود و مسوولان نیز باید این را بفهمند که مشکلات اجیرلو به نام مسوولان پارس اباد نوشته می شود.
در نامه اي به مديركل اوقاف استان اردبيل؛
جمعي از اهالي مساجد شهرستان پارس آباد در نامه اي به مديركل اوقاف و امور خيريه استان اردبيل خواستار راه اندازي اداره اوقاف در اين شهرستان شدند.

صفحه‌ها