تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

امام جمعه پارس آباد مغان:
امام جمعه پارس آباد با اشاره به حمله موشکی ايران به مقر تروريستهاي داعش گفت: این اقدام سپاه پاسداران اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به دنيا نشان داد.
بر اثر برخورد یک دستگاه وانت پیکان و یک دستگاه کامیونت ایسوزو، در ورودي اجيرلو شهر پارس آباد يك نفر مصدوم و روانه بيمارستان شد.
راهپیمایی روز قدس امسال از اهمیت فراوانی برخوردار است و پیام مردم شهرستان پارس آباد در این راهپیمایی دفاع از مظلومان، مستضعفان، آرمانهای امام و انقلاب می باشد.
عصر روز چهارشنبه ؛
عصر امروز یک مرد حدود 35 ساله در شهرستان پارس آباد مغان خود را حلق آویز کرد.
با گذشت 3 روز از مفقود شدن آتنا؛
جستجوها برای پیدا کردن دختر بچه 7 ساله اي که روز يكشنبه 28 خرداد در پارس آباد مفقود شده است همچنان ادامه دارد.
در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد؛
حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر فرماندهی و مراکز تجمع تروریستهای تکفیری در دیرالزور سوریه خوشحالی مردم پارس آباد را بدنبال داشت.
پس از حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌های داعشی در دیرالزور سوریه، منتخبين پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر پارس آباد به اين حمله موشکی سپاه واکنش نشان دادند.
رئيس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان پارس آباد سخنران و مسیر راهپیمایی روز قدس در پارس آباد را اعلام کرد.
يك پرنده سار در پارس آباد، شاسی یک دستگاه لودر واحد ماسه شویی را برای تخم گذاری و به دنيا آوردن جوجه هاي خود انتخاب کرد.
بعد از 5 سال تعطيلي پروازها؛
مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل از اتمام کار بهسازی و آسفالت‌ریزی باند فرودگاه شهرستان پارس‌آباد مغان خبر داد.
کودکان پارس آبادي در عمق محرومیت از حداقل امکانات در زمین‌های خاکی اين شهر به ورزش فوتبال می پردازند.
امام جمعه پارس آباد مغان:
امام جمعه پارس آباد مغان گفت: جهاد سازندگي بعد از انقلاب ضمن محروميت زدايي به اندازه 200 سال در كشور كار عمراني انجام داده است
سرمربی تیم ملی قایقرانی رويينگ کشورمان به همراه رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل از دریاچه شهرك مغان در شهرستان پارس آباد بازدید کردند.
همزمان با لیالی پر فضیلت قدر، مراسم احیاء شب بیست ویکم ماه مبارک رمضان و سالروز شب شهادت مولای متقیان علی (ع) با حضور گسترده مردم مؤمن در مساجد و مصلی امام (ره) پارس آباد برگزار شد.
براي اولين بار برگزار مي شود؛
نمايش تعزیه خوانی از زندگي و شهادت مولی متقیان حضرت علی(علیه السلام) برای اولین بار در پارس آباد به همت هنرمندان اين شهرستان برگزار می شود.

صفحه‌ها