تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

با تلاش ماموران انتظامی شهرستان پارس آباد مغان 16 تن کود شیمیایی دولتی خارج از شبکه رسمی در این شهرستان مرزی کشف و ضبط شد.
مرغ خصوصی‌سازی یک پا دارد؛
با یک حساب ساده زمین شرکت کشت و صنعت مغان از قرار هر متر مربعی ۲۸۰۰ تومان یعنی کمتر از قیمت دو بسته پفک نمکی ۱۰۰ گرمی بفروش رفته است!.
فرماندار پارس آباد:
فرماندار پارس آباد گفت: سالانه بیش از 200 تن از هکتار انواع محصولات گلخانه ای تولید و به بازارهای داخلی و بازارهای جهانی به خصوص کشورهای روسیه و آذربایجان صادر می شود.
فرماندار پارس آباد:
فرماندار پارس آباد از اختصاص بیش از ۴۳ میلیارد ریال در سال جاری برای ورزش این شهرستان خبر داد.
با ارسال دعوت نامه ای به مدیر عامل کشت و صنعت مغان انجام می شود؛
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی پارس اباد مغان از ارسال دعوت نامه رسمی به مدیر عامل شرکت کشت و صنعت مغان خبرداد و گفت:در این دعوت نامه از مدیر عامل بزرگترین بنگاه اقتصادی خاورمیانه خواسته شده تا با حضور در دانشگاه به مطالبات دانشجویی پاسخ دهند.
رییس اداره حفاظت محیط زیست پارس آباد:
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان حین گشت و کنترل در مناطق موفق به دستگیری یک صیاد غیر مجاز پرندگان زینتی شدند.
فرمانده سپاه پارس آباد:
فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: 11 صندوق قرض الحسنه محله محور در شهرستان راه اندازی شده که این صندوق ها توسط خود مردم مدیریت می شود.
برخورد دو خودروی سواری در جاده اردبیل - پارس آباد 2 کشته و 1 مجروح بر جای گذاشت.
فرماندار پارس آباد:
فرماندار پارس‌آباد گفت: ۵۶۰ دانش‌آموز پارس‌آبادی در قالب ۱۴ اتوبوس به مناطق عملیاتی کشور اعزام شدند.
مشاور رئیس مجلس؛
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های مجدانه نمایندگان مردم استان در مجلس و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل واگذاری کشت و صنعت مغان ملغی شد.
در این اوضاع و شرایط بیم آن می رود که در ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان تمرکزها تنها بر روی یک ادله خاص باشد، فلذا انتظار می رود سایر ابهامات جدی این معامله نیز مدنظر قرار بگیرد و مسئولین با تمام توان آخرین فرصت ها را برای گرداندن این گنجینه عظیم از دست ندهند.
امام جمعه پارس آباد:
امام جمعه پارس آباد گفت: امروز توطئه‌های دشمنان در سایه ولایت شکست می‌خورد و دنیا باید تروریسم را نابود کند که به صراحت اعلام می‌کنم آل سعود عامل اصلی تروریسم است.
آخرین خبرها از واگذاری کشت و صنعت مغان؛
در واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان به بخش خصوصی، انتقادهای زیادی به نحوه واگذاری و تعیین قیمت برای فروش این مجموعه مطرح شد که در ادامه اعتراضات این واگذاری در حال حاضر به تعلیق در آمده است.
آیین تکریم و معارفه رؤساي سابق و جدید شرکت آب و فاضلاب شهری پارس آباد، روز پنجشنبه طی مراسمی در دفتر فرمانداري شهرستان پارس آباد برگزار شد.
حضور پزشکان جهادگر در پارس آبادمغان لبخند رضایت را بر لبان اهالي مناطق محروم اين شهرستان به ارمغان آورده است.

صفحه‌ها

گزارش ويژه