تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

"بهنام شيري" پرتابگر پارس آبادی در رقابت های دوومیدانی قهرمانی باشگاههای کشور در ماده پرتاب ديسك صاحب مدال نقره شد.
با هدف رونق‌بخشی به صنعت گردشگری صورت گرفت؛
اولین دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در پارس آباد مغان با هدف رونق‌بخشی به صنعت گردشگری در این شهرستان به بهره برداری رسید.
بارش شدید باران موجب جاری شدن سیلاب در خیابانهای شهر و بروز مشکلات برای اهالی پارس آباد مغان شد.
یادداشت
امتیازات فراوان اخذ شده از ایران در برجام اما، ترامپ تاجرصفت را اقناع نکرده است و از این رو در صدد آن است با ترسیم چهره‌ی "دیوانه‌ای غیرقابل پیش‌بینی" از خود، ایران را برای حفظ برجام وادار به امتیازدهی مجدد نماید.
در محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا؛
کارگران و کارکنان شهرداری پارس آباد ظهر امروز به همراه سرپرست شهرداری و شورای اسلامی این شهر در محکومیت سخنان اخیر ترامپ علیه ملت ایران و سپاه پاسداران تجمع کردند.
يك زوج كارآفرين پارس آبادي با راه اندازي پرورش قارچ علاوه بر اينكه مايحتاج زندگي خود را تامين مي كنند براي يك نفر هم اشتغالزايي ايجاد كرده اند.
بر اثر برخورد یک تاکسی سمند با یک دستگاه پژو پارس در ورودی جاده شهر پارس آباد خسارت زیادی به صاحبان وسایل نقلیه وارد شد.
با امضاي طوماري صورت گرفت؛
صبح امروز دانش آموزان مدرسه نمونه دولتي برهان شهرستان پارس آباد در محکومیت سخنان رییس جمهور آمریکا ضمن تجمع با امضاء طوماري اين گستاخي هاي ترامپ را پاسخ دادند.
نمایشگاه خوشنویسی با عنوان «نجوای قلم » با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان پارس آباد در نگارخانه سینما انقلاب این شهر افتتاح شد.
دادستان عمومي و انقلاب پارس آباد مغان از كشف جسد يك مرد از كانال آب چهل پله در روستاي دوست كندي اين شهرستان خبر داد.
نماینده مردم پارس‌آباد:
نماینده‌ مردم پارس آباد و بيله سوار در مجلس شوراي اسلامي در تذكري شفاهي به 5 وزير، خواستار پاسخگويي رئيس جمهور به مطالبات كشاورزان شد.
گزارش تصویری/
با شروع فصل برداشت انگور در شهرستان مشگين شهر، بازار خرید و فروش اين محصول سردرختي در روستاي ارجق بخش فخرآباد داغ است.
به مناسبت روز جهانی و هفته ملی کودک، مربیان مرکز یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز شماره یک پارس‌آباد در مدارس حاشیه‌ی شهری حضور یافتند و این ایام را گرامی داشتند.
در راستاي گراميداشت روز ملی روستا و عشایر برگزار شد؛
در راستاي گرامي داشت روز ملی روستا و عشایر، نخستین همايش روز ملی روستا با هدف گرامي داشت اين روز در روستاي مرزي پيريواتلو شهرستان پارس آباد برگزار شد.
تصادف خودروي پاترول با گله احشام در مسیر محمودآباد طالقاني شهرستان پارس آباد منجر به تلف شدن 9 رأس گوسفند شد.

صفحه‌ها