تازه ها

اخبار ويژه مشکین

سرپرست فرماندار مشگین شهر:
سرپرست فرماندار مشگین شهر گفت: قاچاق کالا و ارز آفت جدی نظام اقتصادی کشور است.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: در برخی از ادارت شاهد هستیم که کارمندان وقت اداری خود را صرف صبحانه می‌کنند در حالی که این مسئولان وقت خود را در قبال حقوق به فروش رسانده اند و باید در خدمت دولت و مردم باشد.
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر:
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر گفت: همزمان با دهه مبارکه فجر بیش از 36 پروژه با اعتباری بالغ بر 350 میلیارد ريال افتتاح می‌شود.
سرپرست فرماندار مشگین‌شهر خبر داد؛
سرپرست فرماندار مشگین‌شهر گفت: تا پایان سال آینده 11 درمانگاه روستایی در مشگین شهر احداث می شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان مشکین‌شهر:
رئیس شبکه بهداشت و درمان مشکین‌شهر گفت: بیمارستان مشگین‌شهر از لحاظ تجهیزات هیچ کمبودی ندارد اما متاسفانه با کمبود نیروی متخصص مواجه هستیم.
شایعه شیوع آنفلوانرای پرندگان که جدی گرفته نمی شود؛
در حالی مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل در خصوص شیوع انفلوآنزای مرغی در اردبیل هشدار داده اما در روزهای گذشته تصاویری از کشتار غیربهداشتی طیور در بستر خیاوچایی منتشر شد که هیچ مسئولی نسبت به آن واکنش نشان نداد.
برخی از مسئولین شهرستان مشگین شهر به بهانه اینکه مجوز مصاحبه نداریم از پاسخ به مشکلات مردم شانه خالی می‌کنند و یا به جای پاسخ دهی به رسانه‌ها آنان را تهدید می‌کنند.
سرپرست فرمانداری مشگین شهر:
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر گفت : به منظور جلوگیری از رعب و وحشت حاصل از تیر اندازی و خون ریزی و نیز آلودگی محیط زیست اجرای طرح تفکیک حیوانات و سگ های سالم از سگ های ناسالم باید اجرا شود.
نحوه ویزیت و تجویز درمان به بیمه شدگان در تنها تامین اجتماعی شهرستان مشگین‌شهر موجب نارضایتی جمعی از شهروندان شده است.
اتفاقی عجیب در مشگین شهر؛
به دنبال اختلاف بین دو مدیر مدرسه نمونه دولتی یاس که گفته می‌شود رابطه فامیلی نیز با هم دارند این مدرسه به دو قسمت تقسیم شد؟!
مدیر اداره آبفای روستایی مشکین‌شهر:
مدیر اداره آبفای روستایی مشکین‌شهر گفت: تنها خودروی حمل تانکر آب، جز اموال مدیریت بحران استان بوده و هرساله یکبار برای تعمیر و بر طرف کردن نقص فنی به مرکز استان انتقال داده می شود.
مدیر کارگاه قرارگاه سازندگی سپاه در اردبیل مطرح کرد؛
مدیر کارگاه قرارگاه سازندگی سپاه در اردبیل گفت: تاکنون بالغ بر 17 پروژه در سطح استان اردبیل شروع شده است و در حال حاضر 9 پروژه در در حال اجراست که تنها 3 پروژه آن تامین اعتبار و پرداخت شده است.
رئیس پلیس راه اردبیل:
در 9 ماهه اول سال جاری 33 نفر در حوزه استحفاظی پلیس راه اردبیل-مغان در اثر تصادف جان خود را از دست داده اند که سهم شهرستان مشگین‌شهر از این حوادث 18 نفر بوده است.
قصه پرغصه تکدی گری در شهر همچنان ادامه دارد؛
شهردار مشگین‌شهر گفت:متاسفانه در این شهرستان صاحبان اصلی متکدیان و معتادان مشخص نشده است چرا که شهرداری آنان را از سطح خیابان‌ها جمع آوری می کند اما دستگاه و یا مکانی برای نگهداری آنان وجود ندارد.
در سایه بی تدبیری مسئولان؛
در سایه بی تدبیری برخی از مسئولان شهرستان تانکر حمل آب مورد نیاز روستائیان به علت بازنشستگی راننده آن به مرکز استان واگذار شده است در حالی که این تانکر متعلق به شهرستان مشگین‌شهر است.

صفحه‌ها