• دانش آموزان در ساعات آموزشی و زنگ تفریح به جای استراحت و تفریح به نظافت مدرسه مشغول می‌شوند و در طول 6 ماه گذشته اولیاء دانش آموزان نیز شاهد دلزدگی و پسرفت تحصیلی فرزندان خود هستند.
  • به میزبانی شهرستان مشگین‌شهر برگزار شد؛
    بخش دوم جشنواره زمستانی شهرستان مشگین‌شهر با شنای مردان یخی در آب سرد رودخانه خیاوچایی آغاز و رکوردداران این عرصه با شنا در آب سرد مقاومت خود را در برابر سرما به نمایش گذاشتند.

تازه ها

اخبار ويژه مشکین

معاون آموزش ابتدائی آموزش و پرورش مشگین‌شهر:
معاون آموزش ابتدائی آموزش و پرورش مشگین‌شهر گفت: در نمایشگاه جابر بن حیان 46 مدرسه با حضور 8900 دانش آموز و 360 معلم راهنما در قالب 1200 اثر در مرحله مدرسه ای رقابت کرده و 15 اثر به مرحیه استانی راه می‌یابد.
لزوم توجه نماینده ولی فقیه به مشکلات مردم/
مسئولان شهرستان مشگین‌شهر انگیزه خدمت رسانی به مردم شهرستان مشگین‌شهر ندارد لذا مردم از امام جمعه به عنوان نماینده ولی فقیه در شهرستان مشگین‌شهر خواستار نظارت بر عملکرد مسئولان شهرستان هستند.
دانش آموزان در ساعات آموزشی و زنگ تفریح به جای استراحت و تفریح به نظافت مدرسه مشغول می‌شوند و در طول 6 ماه گذشته اولیاء دانش آموزان نیز شاهد دلزدگی و پسرفت تحصیلی فرزندان خود هستند.
به میزبانی شهرستان مشگین‌شهر برگزار شد؛
بخش دوم جشنواره زمستانی شهرستان مشگین‌شهر با شنای مردان یخی در آب سرد رودخانه خیاوچایی آغاز و رکوردداران این عرصه با شنا در آب سرد مقاومت خود را در برابر سرما به نمایش گذاشتند.
جشنواره زمستانی با اجرای ورزش‌های بومی شهرستان در محل مجتمع گردشگری ملک سویی و وله‌زیر آغاز و با شنای مردان یخی در رودخانه خیاو چایی ادامه می‌یابد.
به بهانه نبود مکان نگهداری تجهیزات؛
برخی از مسئولان شهرستان مشگین‌شهر به بهانه نبود مکان نگهداری تجهیزات با واگذاری تجهیزات شهرستان از بار مسئولیت شانه خالی می‌کنند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مشگین‌شهر خبر داد؛
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مشگین‌شهر گفت: نمایشگاه بهاره به مدت محدود 10 روز از تاریخ 15 اسفند ماه توسط اتاق اصناف شهرستان برگزار و از اول اسفند ماه تا 31 فروردین ماه طرح نظارتی ویژه نوروز 96 آغاز شده است.
شهرستان مشگین‌شهر به علت ظرفیت و قابلیت‌هایی که دارد مقصد گردشگران بوده و هر ساله میزبان حجم عظیمی از مسافران است؛ در حالی که در آستانه آغاز سفرهای نوروزی خیابان‌های شهر برای حضور مسافران آماده نشده است.
بخشدار مرکزی مشگین‌شهر:
بخشدار مرکزی مشگین‌شهر گفت: همایش مردان یخی با حضور بیش از 30 نفر از رکورداران کشور در مشگین‌شهر برگزار می شود.
رفت و آمد در کوچه‌ها به سختی انجام می‌گیرد؛
مردم مشگین‌شهر از دیروز شروع به برف روبی حیات خود کرده و آن را در کوچه‌ها انباشته‌اند به طوری که در برخی از کوچه‌ها رفت و امد به سختی انجام می‌گیرد لذا لازم است شهرداری با دستگاه های برفروبی نسبت به بازگشایی کوچه ها اقدام کنند.
طی آیینی ناصر جهانگیرزاده به عنوان رئیس جدید اتحادیه اصناف مشگین شهر معرفی شد.
سرپرست فرماندار مشگین‌شهر تاکید کرد؛
سرپرست فرماندار مشگین‌شهر گفت: مواد مخدر علاوه بر ضرر و زیان اقتصادی آسیب‌های جبران ناپذیری در ساختار فرهنگی و اجتماعی جامعه به بار آورده است لذا راه اندازی سریع مرکز درمانی معتادان TC در مشگین‌شهر امری ضروری است.
بارش برف سنگین از دیروز در شهرستان مشگین‌شهر آغاز شده و همچنان به آرامی در حال بارش است و این شهرستان زیر انبوهی از برف و سرما فرو رفته اما خبری از ستاد بحران نیست.
امام جمعه مشگین‌شهر عنوان کرد؛
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: با بارش برف شهر به هم ریخته و به تعطیلی کشیده شده است به طوری که کوچه و خیابان‌های این شهر برای رفت و امد عمومی بسته شده اما هنوز خبری از ستاد بحران شهرستان نیست.
9 سال گذشت؛
امام جمعه لاهرود گفت: مدرسه شبانه روزی لاهرود 9 سال پیش شروع شده که در حال حاضر با 95 درصد پیشرفت فیزیکی بلاتکلیف مانده است.

صفحه‌ها