تازه ها

اخبار ويژه مشکین

معاون فرماندارمشگین‌شهر/
معاون فرماندارمشگین‌شهر گفت: اسکتبار جهانی از طریق تولید انواع مواد مخدر در جهت هویت زدایی نسل جوان بوده و در این راستا سرمایه گذاری کلان داشته است.
امام جمعه لاهرود:
امام جمعه لاهرود گفت: مساجد بهترین مکان برای مبارزه با تهاجمات فرهنگی است که جامعه را در جهت رشد و تعالی هدایت می‌کند لذا باید مسجد تقویت شود تا جوانان منحرف نشوند.
تحلیل‌گر مسائل سیاسی:
تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: مسئولین مذاکره‌کننده هسته‌ای کسر شأن می‌دانند تا تاریخ مناسبات ایران با آمریکا و انگلیس را مطالعه کنند چرا که هر نوع اعتماد به غرب با تکیه بر پشتوانه‌های اطلاعات تاریخی، باطل و بیهوده است.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: تامین امنیت و رفاه جامعه در گرو نقش آفرینی مسئولان در جامعه است چرا که در این صورت زمینه توسعه جامعه فراهم می‌شود.
فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر گفت: شورا علاوه بر انتخاب شهردار، باید در جهت توسعه شهر نیز برنامه ریزی داشته باشد تا کارها به نحو احسن پیش رود چرا که شهر ویترین خدمات دولت و نظام در کشور است.
به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن؛
به مناسبت فرا رسیدن سالروز بازگشت آزادگان به میهن با حضور مسئولان ارشد شهرستان از آزادگان این شهرستان دیدار انجام گرفت و در مراسمی از آنان تجلیل به عمل آمد.
به مناسبت شهادت ناجوانمردانه شهید حججی/
انسان با مشاهده جوان کم سن و سالی که کلی امید و آرزو برایش می توان تصور کرد احساس شرمندگی می کند و باید خطاب به این اسوه ایثار و همرزمان ایشان بگوییم: ما هم شرمساریم و احساس حقارت می کنیم!
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در حکمی رضا فرج‌پور را به عنوان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مشگین‌شهر منصوب کرد.
یک منبع موثق:
یک منبع موثق گفت: علی فتحی با 26 سال سابقه مدیریتی گزینه نهایی برای تصدی پست شهرداری مشگین‌شهر شد که با شروع دوره جدید شورا شهر معرفی می‌شود.
شهردار مشگین‌شهر:
شهردار مشگین‌شهر گفت: 80درصد کارهای شهرداری الکترونیک انجام گرفته و به زودی شهرداری مشگین‌شهر به شهرداری الکترونیک تبدیل می‌شود.
مجری پروژه مجتمع آهن و فولاد قائم سبلان:
مجری پروژه مجتمع فولاد قائم سبلان گفت: کل سرمایه گذاری و درآمدهای حاصل از مجتمع آهن و فولاد سبلان برای توسعه و اشتغال در خود شهرستان مشگین شهر سرمایه گذاری و هزینه شود.
با حضور مسئولان شهرستان و استانی/
با حضور مسئولان شهرستان و استانی سینما پل‌معلق در مجموعه گردشگری نور سبلان شهرستان مشگین‌شهر افتتاح شد.
آتش سوزی دیگر در مشگین‌شهر/
شب گذشته قسمت عظیمی از مراتع اناریری لاهرود و مراتع کوه متصل به زمین تیراندازی در آتش سوخت.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در شأن ملت ایران رفتار کنند و عکس سلفی برخی از نمایندگان با خانم موگرینی دور از عرف دیپلماتیک بود و این نمایندگان باید از ملت عذر خواهی کنند.
در طول این هفته سومین آتش‌سوزی در شهر لاهرود اتفاق افتاد و اینبار دیزمان درسی دچار حریق شد.

صفحه‌ها