• 	ویلا و اتومبیل شرط اول ازدواج!
    غیرممکن های امروز سنت پیامبر؛
    سنت حسنه ازدواج الهام گرفته از پیوند دو زوج آسمانی و گواه پیمانی به گستردگی آفتاب است که نمونه تکرار نشدنی در تاریخ محسوب می شود، اما متاسفانه این سنت حسنه در عصر امروز تقریباً به سنت غیر ممکن مبدل شده است.
  • 	مساجد در حوزه فعالیت های فرهنگی مغفول مانده اند/مسئولان مساجد را زیربنای اعمال فرهنگی خود قرار دهند
    کارشناس مسائل فرهنگی:
    کارشناس مسائل فرهنگی گفت: متاسفانه امروزه مسجد تنها محل عبادت و انجام اعمال دینی روز مره مردم شده است در حالی که می بایست زیربنای همه اعمال فرهنگی و اجتماعی در این مکان مقدس تدارک دیده شود.

تازه ها

اخبار ويژه کوثر

 4000 نفر در فقر الکترونیکی/مردم گیوی خوستار استقرار عابربانک ملی در شهر شدند
در پی نبود حتی یک بانک یا عابر بانک در منطقه 2 شهری گیوی، جمعی از مردم این منطقه طی نامه ای از رئیس بانک ملی شعبه گیوی خواستار استقرار دستگاه ATM بانک مربوطه در سطح شهر شدند.
	ویلا و اتومبیل شرط اول ازدواج!
غیرممکن های امروز سنت پیامبر؛
سنت حسنه ازدواج الهام گرفته از پیوند دو زوج آسمانی و گواه پیمانی به گستردگی آفتاب است که نمونه تکرار نشدنی در تاریخ محسوب می شود، اما متاسفانه این سنت حسنه در عصر امروز تقریباً به سنت غیر ممکن مبدل شده است.
 شهردار گیوی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
آنطور که شنیده می شود نمایندگان جدید پارلمان شهری در تکاپوی انتخاب فردی به عنوان شهردار در شهر گیوی هستند، در این گزارش به ویژگی یک شهردار خوب اشاره خواهیم کرد که می تواند در امر انتخاب شهردار از سوی شوراها مورد توجه قرار گیرد.
 40 روز گذشت، خبری از پرداخت پول گندم کاران کوثری نیست/رد پای دلالان در خرید و فروش گندم!
با گذشت 40 روز از خرید تضمینی گندم از کشاورزان کوثری، فعلا خبری از پرداخت پول گندم کاران نیست؛ این درحالی است که کشاورزان این منطقه سال گذشته نیز شاهد چنین بی مهری هایی از سوی مسئولان امر بوده اند.
 شهر چاله ها را دریابید!
کوچه و خیابان های شهر گیوی این روزها بیش از پیش پر شده از چاله چوله هایی که موجب نارضایتی اهالی بخصوص رانندگان و مسافران شده است، این درحالی است که مردم این منطقه هنوز از اخذ خدمات اولیه شهری بی بهره اند.
	مساجد در حوزه فعالیت های فرهنگی مغفول مانده اند/مسئولان مساجد را زیربنای اعمال فرهنگی خود قرار دهند
کارشناس مسائل فرهنگی:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: متاسفانه امروزه مسجد تنها محل عبادت و انجام اعمال دینی روز مره مردم شده است در حالی که می بایست زیربنای همه اعمال فرهنگی و اجتماعی در این مکان مقدس تدارک دیده شود.
 رمز گشایی دکتر خالقی از نامه محرمانه وزارت نیرو/سازمان محیط زیست به کمبودها پایان دهد
رمز گشایی از نامه محرمانه وزارت نیرو؛
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: مردم خلخال و کوثر صاحبان اصلی 90 کیلومتر از رودخانه خروشان قزل اوزن هستند، این درحالی است که از طرف معاون امور آب و آبفا وزارت نیروی وقت(در سال 93)، حقآبه تعیین و طی یک نامه بسیار محرمانه به استان ابلاغ می‌شود که مردم منطقه از جزئیات آن بی خبرند.
	کشاورزان آبیاری نوین را در مزارع خود احیا کنند/80 درصد کل زمین های جهان دیمی هستند
کارشناس حوزه کشاورزی:
کارشناس کشاورزی گفت: با وجود اینکه شهر گیوی جزو 8 شهر بحرانی استان اردبیل در حوزه کمبود آب است لازم است کشاورزان منطقه آبیاری نوین را در مزارع خود احیا کنند تا با هزینه اندک با یاری دولت محصولات با کیفیت و مرغوبی را برداشت کنند.
 فضای ناحقیقی که بر زندگی حقیقی یمان مدیریت می کند!
تکنولوژی های نوین، زندگی انسان را تسهیل کرده و آسایش ظاهری هم برایش فراهم کرده اما متاسفانه آرامش را از او گرفته است، نباید اجازه دهیم فضای مجازی به مفهوم امروزی، زندگی حقیقی و واقعی مان را مدیریت کند.
	گیوی دوباره لرزید
نهمین زمین لرزه در عرض 50 روز؛
زمین لرزه ای به بزرگی 2.4 ریشتری دوباره شهر گیوی در استان اردبیل را لرزاند.
	690 نفر از شهروندان کوثری در جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت کردند
فرماندار کوثر:
فرماندار کوثر گفت: در ایام برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، شاهد همکاری بسیار سازنده بین ادارات بودیم که نتیجه آن نیز، مشارکت 690 نفره شهروندان در جشنواره بودیم.
	تخم مرغ هم به لیست سیاه خانوار پیوست!
به دنبال افزایش قیمت پیاز، مرغ، گوشت و لبنیات؛
به دنبال افزایش قیمت برخی از کالاهای اساسی خانوار همچون مرغ، گوشت و لبنیات اینک شاهد گران شدن تخم مرغ هستیم این درحالی است که برخی از مغازه دار ها از خرید و فروش این سبد کالای خانوار امتناع می کنند.
	شهید حججی صلابت و اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشید/استکبار تشنه سلب هویت ما است
کارشناس مسائل فرهنگی:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: شهید حججی صلابت و اقتدار ایران اسلامی را باری دیگر به رخ جهانیان کشید و این نشان دهنده ضرورت توجه به مسئله ایثار، شهامت و شهادت در جامعه و مبارزه با تروریست است.
	سازش یا چالش؛ کدام هزینه بر است؟
یادداشتی به بهانه کودتای 28 مرداد؛
ملتی که تاریخ نمی خواند، اشتباهات تاریخ را دوباره تکرار می کند، پس بیایید تاریخ بخوانیم تا اشتباهات تاریخ در سازش ملت ها با استکبار را تکرار نکنیم.
	حجت الاسلام بیگی: وضعیت معابر و خیابان های گیوی تاسفبار و مایه آبروریزی است
واکنش امام جمعه کوثر به معضل آسفالت شهر گیوی/
امام جمعه کوثر در واکنش به معضل چاله چوله های شهر گیوی گفت: باید ورودی و خروجی شهر را بست و مانع حضور مسافران و گردشگران در شهر شد، چرا که ارائه چنین خدمات شهری با چاله چوله های معابر و خیابانها و نبود حتی یک متر آسفالت در فصل کار مایه آبروریزی و تاسف را دارد.

صفحه‌ها