اخبار ويژه کوثر

 چه نیروهایی"آتش به اختیار"ند
وقتی کاستی هایی در حوزه های متعدد بخصوص در کار دستگاه های فرهنگی رخ می دهد لازم است نیروهای "آتش به اختیار" برای جبران کاستی ها وارد عرصه شوند تا پیام انقلاب اسلامی را ترویج دهند.
	پرداخت 2 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کوثری
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر عنوان کرد؛
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر گفت: در 2 سال اخیر 2 میلیارد تومان تسهیلات به طرح های اشتغالزایی جدید و پشتیبانی از طرح های صنوات گذشته به مددجویان پرداخت شده است.
 دعوت مسئولان شهرستان کوثر از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
مسئولان شهرستان کوثر در پیام هایی جداگانه ضمن تبریک فرا رسیدن روز جهانی قدس و یکدلی مسلمانان جهان در این روز تاریخی، مردم را برای حضور باشکوه و دشمن شکن در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان دعوت کردند.
 جزئیات راهپیمایی روز قدس در گیوی
همزمان با فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، مسیر راهپیمایی، سخنران و دیگر جزئیات روز قدس در شهر گیوی مرکز شهرستان کوثر اعلام شد.
	روز قدس؛ روز پیوند قلب ها و بشارت دهنده وعده الهی است
بیانیه سپاه کوثر به مناسبت روز جهانی قدس/
روابط عمومی سپاه ناحیه کوثر به مناسبت روز جهانی قدس، بیانیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد.
 نشست مشترک هیأت‌های ورزشی دو و میدانی استان اردبیل در کوثر/ کلاس‌های آموزش مربیگری و داوری در گیوی برگزار می شود
نشست مشترک هیأت‌های ورزشی دو و میدانی استان اردبیل و کوثر با هدف توسعه این رشته ورزشی در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.
 اردبیلی ها عید فطری سرد را تجربه خواهند کرد
با ورود سامانه سرد و بارشی، از روز پنجشنبه کاهش دما و بارش باران در انتظار اردبیلی‌ها است و انتظار می رود مردم روزه دار این استان عید فطری سرد را تجربه کنند.
 "شعار"هایی که به "آتش به اختیار" رهبری ختم شد!
یادداشت/
با انتخاب روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انتظار بر این است که قول ها و عده های 4 سال قبل وی شکل عملیاتی به خود گرفته و صرفاً جنبه تبلیغاتی نداشته باشد.
	جواب یاوه گویان سنای آمریکا را دادیم/موشک ذولفقار شب قدر دیگری را برای ایران اسلامی رقم زد
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: در عملیات انتقام سپاه، سیلی نرمی به تروریست های داعش زدیم تا صدایش به گوش سناتور های آمریکایی برسد و بفهمند که ایران اسلامی بر سر امنیت کشور و ملتمان با هیچ کسی شوخی ندارد.
 اهمیت فرهنگ شهر نشینی
باید با در نظر گرفتن پروژه های انسان محور جایگاه انسان را در فضای شهری مورد توجه ویژه قرار دهیم و شهرنشیان را به اصول مبتنی بر شهر نشینی، حضور در اجتماع، نحوه استفاده از فضای شهری و ...تشویق کنیم.
 پیام تقدیر نماینده کوثر و خلخال از حمله موشکی سپاه به مواضع داعش
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شوای اسلامی در پی حمله موشکی سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی داعش در منطقه دیرالزور سوریه، با صدور پیامی از اقداما مقتدرانه سپاه پاسداران تقدیر کرد.
 «پل پیرتقی» هیجان انگیز ترین پل معلق ایران/تصاویر
پل معلق پیرتقی در دربند مشکول شهرستان کوثر(شهر گیوی) شاید یکی از بلند ترین پل های معلق ایران باشد، عبور از این پل که از روی دره های عمیق می گذرد با تکان هایش قطعا یکی از هیجان انگیز ترین لحظات را برای بازدید کننده ها به ارمغان خواهد آورد.
 آتش سوزی 520 هکتار از اراضی ملی و زراعی شهرستان کوثر در سال 95
معاون فرماندار کوثر مطرح کرد؛
معاون فرماندار کوثر در حاشیه مانور اطفای حریق مراتع این شهرستان با اشاره به 33 فقره آتش سوزی در سطح 520 هکتار از اراضی ملی و زراعی در سال 95 گفت: در این آتش سوزی ها 460 هکتار از مراتع درجه یک شهرستان دچار حریق شد.
	رصدخانه سلامت افتتاح می شود/ تلاش برای شناسایی میزان شیوع بیماری‌ها بر اساس جغرافیای مناطق
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
نماینده مردم کوثر و خلخال در مجلس شورای اسلامی گفت: شناسایی جغرافیایی انواع بیماری ها با راه اندازی رصدخانه سلامت محقق می شود.
	روز قدس،روز انزجار ازاستکبار جهانی وحامیان واقعی تروریسم است/جزیره امن ایران اسلامی درمیان جهنمی از آتش رامدیون مدافعین حرم هستیم
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: راهپیمایی روز قدس، روز حمایت از مظلومان جهان و پاسخ محکم و روشنی به استکبار جهانی، قبیله سعودی با افکار صهیونیستی و حامیان واقعی تروریسم در منطقه و جهان است.

صفحه‌ها