• منطقه نمونه گردشگری مجتمع آبگرم گیوی که همه ساله برای اجاره به مزایده گذاشته می شود، سال 96 نیز این مزایده با قیمت 750 میلیون تومان به بخش خصوصی واگذار شد؛ درحالی که از این مبلغ ریالی هم برای توسعه منطقه توریستی شهر گیوی تخصیص نمی یابد.
  • 	جاده گیوی به خلخال مسدود می شود
    با هدف اجرای عملیات بهسازی و ترانشه برداری؛
    با هدف اجرای عملیات لق گیری صخره های آویزان شده جاده گیوی به خلخال و همچنین ترانشه برداری و بهسازی مسیر مربوطه، این جاده از 15 فروردین ماه سال جاری مسدود خواهد شد.

تازه ها

اخبار ويژه کوثر

 "کول تپه و قالا دوزی"، نماد تمدن 5 هزار ساله گیوی
دو منطقه میراث فرهنگی و تاریخی "کول تپه و قالا دوزی" شهر گیوی متعلق به 5 هزار سال پیش می باشد که این روزها از یاد ها رفته و بیشتر از سوی مسئولین امر مغفول مانده است.
 برخی ادارات در احیای اقتصاد مقاومتی کم گذاشته اند/آبگرم گیوی، نخستین مرکز آبدرمانی خاورمیانه است
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: بنا به فرمایش رهبر انقلاب و همچنین ضرورت این روزهای ایران اسلامی برای توسعه کشور، سال گذشته مزین شده بود به سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل؛ اما متاسفانه برخی از ادارات در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی کم گذاشته اند.
با آغاز دور دوم سفر های نوروزی به شهر گیوی در جنوب استان اردبیل مناظر تاریخی، گردشگری و تفریحی این شهر با چهره متفاوتی از طبیعت بکر و دست نخورده میزبان میهمانان نوروزی است.
منطقه نمونه گردشگری مجتمع آبگرم گیوی که همه ساله برای اجاره به مزایده گذاشته می شود، سال 96 نیز این مزایده با قیمت 750 میلیون تومان به بخش خصوصی واگذار شد؛ درحالی که از این مبلغ ریالی هم برای توسعه منطقه توریستی شهر گیوی تخصیص نمی یابد.
 فرماندار سابق کوثر هم به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی پیوست
علیرضا حسینی، فرماندار سابق شهرستان کوثر در دولت دهم ضمن اعلام حمایت از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، این خیز و حرکت نیروهای انقلاب را گامی موثر در راستای پیشرفت اقتصادی، احیای تولید ملی و اشتغال عنوان کرد.
کارشناس مسائل اقتصادی مطرح کرد:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: مسئولین می بایست در همین ابتدای کار ایده ای نوین، اندیشمندانه و توجهی اورژانسی در رابطه با اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال داشته باشند تا ضمن ایجاد فرصت های شغلی، تولید ملی نیز مورد حمایت قرار گیرد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس::
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: پایه و اساس اقتصاد مقاومتی را تولید و اشتغال تشکیل می­ دهد از این رو مسئولین و واحدهای تولیدی برای تحقق برنامه­ هایی که در زمینه اقتصاد مقاومتی دارند از نیروهای کار جوان استفاده کنند.
بنا به اعلام ستاد انتخاباتی شهرستان کوثر، 321 نفر در سطح این شهرستان برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کرده اند.
	تجلیل امام جمعه کوثر از دستندرکاران راهیان نور/اعزام 1300 بسیجی به مناطق عملیاتی در 2 سال اخیر
برای نخستین بار در استان اردبیل صورت گرفت؛
طی مراسمی از سوی امام جمعه کوثر، عوامل اجرایی و دستندرکاران راهیان نور شهرستان کوثر تجلیل شدند.
خواسته 23 ساله مردم کوثر از مسئولان؛
با ورود به سال 96 تنها خواسته حیاتی اهالی شهرستان کوثر که تامین آب کشاورزی منطقه با زهکشی خط پایاب سد کوثر است، 23 ساله شد.
 کاروان راهیان نور خواهران به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شد/تصاویر
کاروان راهیان نور خواهران شهرستان کوثردر ششمین روز از سال 96 برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
	نخستین سفر نوروزی استاندار اردبیل به خلخال و گیوی/تصاویر
ظهر امروز؛
استاندار اردبیل امروز نخستین سفر نوروزی خود در سال 96 را به جنوب استان اردبیل اختصاص داد.
	وعده های شورای شهری در حد ریاست جمهوری!
جگر شیر نداری سفر عشق مرو؛
در آستانه انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا کاندیداهایی سرکار خواهند آمد که همچون گذشته قول و قرارهایی نه در حد شهر بلکه در سطح کشوری که تنها رئیس جمهور توان انجام آن را دارد، می دهند هرچند در مقابل هستند کاندیداهایی که تنها برای آبادانی منطقه خود می اندیشند.
	سال 95 بدترین سال فارغ التحصیلان بیکار بود
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی مطرح کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی گفت: با وجود اینکه سال 95 از سوی رهبر انقلاب مزین شده بود به سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل، ولی اقدامی تاثیر برانگیزی در حوزه اقتصاد و همچنین موضوع اشتغال جوانان در عرصه های متعدد صورت نگرفت، از این سو می توان سال 95 را بدترین سال فارغ التحصیلان عنوان کرد.
	از حضور پیشکسوتان و فرهنگیان در کارزار انتخاباتی تا جوانانی که بی محابا وارد میدان شده اند
لزوم انتخاب لایق و اصلح در انتخابات شورای شهر ؛
بدیهی است افرادی که تخصصشان با مقوله‌ای به‌نام مدیریت و برنامه ریزی شهری در زمینه‌های مرتبطی مانند عمرانی و اقتصادی و فرهنگی، تفاوت دارد نباید جایگاهی در بالاترین مرکز تصمیم گیری شهر داشته باشند.

صفحه‌ها