اخبار ويژه کوثر

 مراسم عزاداری ایام فاطمیه در گیوی برگزار می‌شود
ویژه برنامه ایام فاطمیه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در شهرستان کوثر و مرکز آن شهر گیوی از روز سه شنبه آغاز می شود.
	چرا بخش های خصوصی تمایل به سرمایه گذاری در کوثر را ندارند؟!
سرمایه گذاری در کوثر ممنوع!
به جرات و به وفور می توان گفت با وجود زیرساخت های اقتصادی و صنعتی شهرستان کوثر در عرصه های متعدد، سرمایه گذاری در این شهرستان به تاریخ پیوسته و رکود اقتصادی در منطقه باعث شده است که امید و انگیزه اهالی از بین برود.
 تصویری خاطره انگیز از اولین امام جمعه کوثر و 2 شهید سرافراز
این تصویر مربوط به اولین امام جمعه کوثر حجت الاسلام و المسلمین دوزدوزانی و 2 شهید سرافراز کوثری است.
 گله مندی مرد کوتاه قامت اردبیلی از مسئولان استان
مرد کوتاه قامت اردبیلی با گله‌مندی از مسئولان استانی و شهرستانی خواستار ایجاد و احداث انجمنی برای حمایت از کوتاه قدها در سطح استان اردبیل شد.
 شعر تُرکی از اوضاع نابسامان گرانی در آستانه عید نوروز
چیخ بازارا گؤر نه وار!
گودرز حاتمی، شاعر خوش ذوق کوثری با سرودن شعر طنز ترکی با عنوان "چیخ بازارا گؤر نه وار؟"، حال بازار استان اردبیل را در آستانه عید نوروز توصیف کرده است.
 چهارشنبه سوری یا کمینگاه مرگ!
چهارشنبه آخر سال که دیگر رنگ و بوی باستان را ندارد و عوضِ خوشحالی موجبات ناراحتی خانواده ها را فراهم می کند، بیشتر به چهارشنبه سوزی تبدیل شده و در نهایت بلای جان نوجوانان و جوانان شده است.
خیرین در اجرای طرح سبد عیدانه کمیته امداد امام (ره) کوثر را یاری کنند
مدیر کمیته امداد امام (ره) کوثر:
مدیر کمیته امداد امام (ره) کوثر گفت: انتظار داریم خیرین و نیکوکاران شهرستان با کمک های خداپسندانه خود به نیازمندان ما در اجرای طرح نوروزی یاری کنند.
 تونل برفی/عکس
با بارش برف و کولاک هفته گذشته در شهرستان کوثر بخصوص در ارتفاعات این شهرستان در برخی از روستاها ارتفاع برف از 2 متر تا 6 متر می رسد.
	كتاب گزيده بيانات رهبر انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتي رونمایی شد
توسط پژوهشگر کوثری؛
از سوی پژوهشگر و نویسنده کوثری، كتاب گزيده بيانات مقام معظم رهبري در خصوص اقتصاد مقاومتي با حضور مسئولین امر استانی رونمایی شد.
 متن کامل مرامنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی + اسامی
چشم اندار، مبانی اعتقادی، ارزش های اساسی، اصول سیاست ورزی و اصول حاکم بر برنامه های عملی در مرامنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تشریح شد.
 کاندیداهای احتمالی شورای شهر استان اردبیل بخوانند!
لازم است برای دوری جستن از عوامل غیر مرتبط با شوراها، زمینه های لازم بـرای مشارکت افراد واجد الشرایط، متعهد، متخصص و آشنا با مسائل شهری فراهم شـود، در غـیر ایـن صورت شوراهای منتخب کارایی لازم را نخواهند داشت.
 انتخابات به شرط برجام؟!
در آستانه انتخابات، برخی‌ها همچون گذشته ترفند دیپلماسی لبخند را به کار برده و از نقش اساسی برجام سخن می‌گویند تا شاید "ایرباس" تازه تعمیر شده‌ای از راه برسد و اقتصادمان را متحول و تحریم ها را منحل کند!
	کاش عید نمی آمد!/قیمت های نجومی در بازار پدرها را شرمنده کرده است
کاش عید نمی‌آمد!
با نزدیک شدن به عید نوروز و طبیعتی که این ایام به دنبال دارد، تازگی است و مردم همانند یک عُرف برای ساختن ظاهری شیک روانه بازار می‌شوند؛ اما ظاهراَ امسال در این آشفته بازار اقتصادی و بی پولی کمتر کسی مشتاق خرید است.
 معلمان نهضت و آرزویی به نام "استخدام"!
معلمان نهضت از حقوق اندک در برابر قبولی دانش آموختگان تحت تعلیم خود می گویند و آرزو دارند با این تلاش خود عنوان معلمی را با پایه استخدام رسمی در آموزش و پرورش کسب کنند؛ اما این خواسته آنها همچنان در حد آرزو است.
 تحصیل در روستاهای بالای 4 متر برف/تصاویر
پس از بارش یک هفته ای برف و کولاک در مناطق کوهستانی در شهرستان کوثر، ارتفاع برف در برخی از روستاها به 4 متر می رسد و دانش آموزان روستایی در این منطقه با کنار زدن خروار ها برف برای کسب علم و دانش به مدارس می روند.

صفحه‌ها