اخبار ويژه

فرماندار شهرستان پارس آباد:
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: به مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح این شهرستان 83 پروژه با سرمايه گذاري یک هزار و 260 میلیارد ریالی به بهره برداری می رسد.
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی سرعین خبرداد؛
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی سرعین گفت:همزمان با ایام الله دهه مبارکه فجر و برگزای چهارمین جشنواره زمستانی سرعین تورهای ویژه میهمانان و شرکت کنندگان در جشنواره اجرا می شود.
آیین نکوداشت 19 ژانویه، روز آذری‌های مسلمان جهان، 30 دی‌ماه در اردبیل برگزار می‌شود.
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل خبر داد:
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل از ضبط و امحاء بیش از یک تن فرآورده های خام دامی غیر بهداشتی و تاریخ منقضی در دو روز گذشته در شهرستان اردبیل خبر داد.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل خبر داد؛
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل از واریز مطالبات مربوط به پاداش پایان خدمت بازنشستگان دستگاههای اجرای استان تا سال 94 در هفته آینده خبر داد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از معدوم سازی مقادیر انبوهی دارو و لوازم بهداشتی قاچاق و غیر مجاز طی روزهای آتی خبر داد.
علیرضا بنایی
طی حکمی که از سوی رستمی ابو سعیدی؛
علیرضا بنایی استادیار رشته شیمی طی حکمی که از سوی رئیس دانشگاه پیام نور کشور بعنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل منصوب شد.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد:
فرماندار شهرستان پارس‌آباد مغان گفت:با پیگیری استاندار اردبیل،گام های مهم و اساسی در راستای اجرایی شدن بندر خشک اصلاندوز برداشته شده است.
	بهره مندی کوثر از اینترنت نسل سوم/هیچ مرجع علمی خطرات دکل‌های مخابراتی را اثبات نکرده است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با بیان اینکه تاپایان سال کوثر از اینترنت نسل سوم بهره مند خواهدشد گفت: در فاز دوم طرح توسعه اینترنت نیزپوشش ۵۰۰ روستای دیگر در اولویت قرار دارد که 30 روستای آن مربوط به شهرستان کوثر است.
 خرابه بی مهری که استراحت گاه معتادان شده است!
اتمام و واگذاری مسکن 51 واحده منطقه دو شهری گیوی بیش از 7 سال در حالی بدون تکلیف و نیمه کاره می باشد که هم اکنون این مکان تبدیل به استراحتگاه معتادین و ... شده است.
سرپرست فرماندار مشگین‌شهر خبر داد؛
سرپرست فرماندار مشگین‌شهر گفت: تا پایان سال آینده 11 درمانگاه روستایی در مشگین شهر احداث می شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان مشکین‌شهر:
رئیس شبکه بهداشت و درمان مشکین‌شهر گفت: بیمارستان مشگین‌شهر از لحاظ تجهیزات هیچ کمبودی ندارد اما متاسفانه با کمبود نیروی متخصص مواجه هستیم.
	۱۰۰۰ فقره تسهیلات ازدواج در اردبیل پرداخت می‌شود
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران اردبیل:
مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران شعبه استان اردبیل گفت: یک هزار فقره تسهیلات ازدواج از طریق شعب بانک مهر ایران در سراسر استان به متقاضیان اعطا می شود.
بمدت 4 ساعت؛
مانور مدیریت بحران برق با عنوان تعمیر و رفع اشکالات شبکه 20 کیلوولت فیدر 2 مسیرهای شرق و غرب دره رود اصلاندوز اجرا شد.
در جلسه شورای حفاظت از منابع آبی مغان تصویب شد
فرماندار پارس آباد مغان در جلسه شورای حفاظت از منابع آبی مغان از تخفیف 55 درصدی آب بها به کشاورزان خسارت دیده از تگرگ این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها