اخبار ويژه

تاخیر 5 ساعته پرواز و نارضایتی مسافران در فرودگاه اردبیل؛
هواپیمایی آسمان که قرار بود از ساعت 18:45 امروز، جمعه، از اردبیل به مقصد تهران پرواز کند، با اطلاع عوامل فرودگاه، 5 ساعت تاخیر خواهد داشت.
امام جمعه اردبیل:
امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه گفت: اقتدار موشکی سپاه ضریب امنیتی کشور ما را فوق العاده بالا برد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل، گفت:بی تردید روز قدس نمایش اتحاد مسلمین در مقابله با زورگویی‌ها بود که این همدلی سردمداران نانجیب وهابی را در اختلاف افکنی بین مسلمانان ناکام خواهد گذاشت.
شهردار اردبیل در راهپیمایی روز قدس؛
شهردار اردبیل که در جمع راهپیمایان حضور دارد، گفت: مثل همیشه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس گسترده است که این نشان از هوشیاری مردم ما دارد.
دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی:
دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی با بیان این که قدس متعلق به همه مسلمانان و آزادیخواهان است،از دانشجویان خواست در راهپیمایی فردا حضور حداکثری داشته باشند.
بر اثر برخورد یک دستگاه وانت پیکان و یک دستگاه کامیونت ایسوزو، در ورودي اجيرلو شهر پارس آباد يك نفر مصدوم و روانه بيمارستان شد.
 چه نیروهایی"آتش به اختیار"ند
وقتی کاستی هایی در حوزه های متعدد بخصوص در کار دستگاه های فرهنگی رخ می دهد لازم است نیروهای "آتش به اختیار" برای جبران کاستی ها وارد عرصه شوند تا پیام انقلاب اسلامی را ترویج دهند.
	پرداخت 2 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کوثری
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر عنوان کرد؛
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر گفت: در 2 سال اخیر 2 میلیارد تومان تسهیلات به طرح های اشتغالزایی جدید و پشتیبانی از طرح های صنوات گذشته به مددجویان پرداخت شده است.
فرماندار سرعین:
فرماندار سرعین گفت:یکی از برنامه های اثر گذار و خوب در جهت غنی سازی بهینه اوقات فراغت دانش آموزان و حرفه آموزی "طرح هجرت" است.
نماینده مردم کوثر و خلخال:
نماینده مردم کوثر و خلخال، گفت: بی تردید حضور حداکثری در روز قدس، سلطه‌گران جهانی از جمله صهیونیست‌های نژادپرست و قطعا آمریکایی ها را عصبانی و ناراحت می‌کند.
عصر روز چهارشنبه ؛
عصر امروز یک مرد حدود 35 ساله در شهرستان پارس آباد مغان خود را حلق آویز کرد.
آرای نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر اردبیل به تفکیک صندوقهای شعب اخذ ارای منتشر شد.
دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با امام جمعه اردبیل:
در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با امام جمعه اردبیل آیت ا.. سید حسن عاملی بر ارائه خدمات به روستاهای محروم و دور افتاده تاکید کرد.
فرماندار نیر:‏
مهدی احمدی گفت: حملات اخیر سپاه پاسداران عظمت، قدرت و اقتدار کشورمان را به گوش جهانیان رساند.
یک مرد اردبیلی خانه 65 میلیونی خود را برای توسعه مسجد وقف کرد.

صفحه‌ها