اخبار ويژه

مطالبه مدیر عامل مجموعه گردشگری پل معلق تمام شیشه ای هیراز مسئولان؛
مدیر عامل مجموعه گردشگری پل معلق تمام شیشه ای شهر هیر از معلق ماندن زیرساخت های اولیه، آب، گاز و جاده، پل تمام قوسی جهان در این مجموعه گردشگری شهر هیرخبرداد.
معاون درمان وزیر بهداشت در اردبیل
معاون درمان وزیر بهداشت در دیدار با استاندار اردبیل به بررسی بیمارستان های استان پرداخت و گفت: اقدامات اجرایی بیمارستان ترومای اردبیل به اتمام رسیده و با مشارکت مسوولان استانی این بیمارستان در سفر رئیس جمهوری به استان افتتاح می شود.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل با بیان اینکه تکمیل و بهره برداری از پروژه های صنعتی و اقتصادی تحریم های دشمنان را بی اثر می کند، گفت: تحریم های ظالمانه دشمن نمی تواند به اراده آهنین صنعتگران و سرمایه گذاران در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان اردبیل اثر بگذارد.
امیرپور کوهساره مادر شهید «مهراجعلی گوزلی» از شهرستان اردبیل پس از تحمل رنج سال ها دوری ، به فرزند شهیدش پیوست.
معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش
معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه طرح تدبیر آموزش ابتدایی با متحول می کند، از موسسات آموزشی سودجو در این مقطع انتقاد کرد و گفت: اجازه نخواهیم داد کودکان قربانی سودجویی برخی‌ افراد منفعت طلب شوند.
۳۹ دستگاه استخراج بیت کوین (ارز دیجیتال) در بخش هیر اردبیل کشف و توقیف شد.
پس لرزه های یک سریال انقلابی
سریال «گاندو» چندی پیش با موضوع بازخوانی پرونده جنجالی دستگیری و آزادی جیسون رضائیان از شبکه سه سیما روی آنتن رفت و محتوای آن با انتقاد اعضای دولت مواجه شد، بطوریکه می خواهند با اعمال فشارهای مالی و از طریق بودجه بر محتوای تولیدات سازمان صداوسیما نظارت و تاثیر بگذارند.
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قم:
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قم با اشاره به اهمیت و نقش شورای نگهبان گفت: نوعا دشمنان شورای نگهبان، دشمنان خارجی این ملتند؛ مثل غربی‌ها، آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها.اما بعضی مواقع ،عده‌ای ناآگاه در داخل کشور هم، همان حرف‌های امریکا و اسرائیل را می‌زنند، مخصوصا ایام انتخابات.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در اردبیل
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در اردبیل با بیان اینکه آموزش مهارت‌های اجتماعی و کار گروهی اولویت اساسی وزارت آموزش و پرورش است، گفت: در این زمینه برنامه‌ریزی های مناسبی انجام گرفته است.
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی خبرداد
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی در اردبیل از فعالیت 60 هزار واحد مقاومت بسیج دانش‌آموزی در کشور خبرداد و گفت: ارتباط تنگاتنگ آموزش و پرورش با بسیج دانش آموزی نوید انتقال درست فرهنگ انقلاب به آینده سازان کشور را می دهد.
استاندار اردبیل خبرداد
استاندار اردبیل گفت: قبل از سفر رئیس جمهور، جلسه هماهنگی با حضور دکتر احمدی مسوول هماهنگی سفرهای رییس جمهوری با محوریت بانکها و سازمان برنامه و بودجه کشور در به اردبیل برگزار می شود.
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل در مراسم افتتاحیه کنفرانس بیوالکترومغناطیس ایران اهمیت تولید علم و دانش را یادآور شد و با بیان اینکه استکبار با اعمال تحریم‌ها نشان داد که با پیشرفت علمی کشور ما مخالف است، گفت: دشمنان اسلام می خواهند ملت ایران تنها به مصرف کننده‌ی علم تبدیل شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع فرماندهان گردان‌های بیت المقدس اردبیل با بیان اینکه شهدا میراث گرانبهای کشور هستند، گفت: وجود۵۲ هزار شهید بسیجی از همه اقشار مختلف نشان دهنده عرصه وسیع و افتخار آفرینی بسیج است
رئیس بسیج مستضعفین کشور در دومین روز از سفر خود به اردبیل مطرح کرد؛
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت:امروز فضای رسانه ای دشمن برای تزلزل ایمان جوانان، عفت جامعه ما بسیار گسترش یافته است اما می توان با تفکر فرهنگی بسیج و جوانان مومن انقلابی در مقابل قدرت مسموم دشمن ایستادگی کرد.
گزارش تصویری ؛
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در حاشیه بازدید از کارگاه های اقتصاد مقاومتی اردبیل پای دار قالی نشست و به قالیبافی مشغول شد.

صفحه‌ها