• در حاشیه سخنان طنزآمیز مقام مسئول شرکت گاز استان اردبیل؛
    اکنون که این مقام مسئول چنین استدلال طنزگونه ای را مطرح کرده است باید پیشاپیش مردم استان خود را آماده کنند که در فصل گرم، مسئولان ادارات آب و برق هم با الگوپذیری از او و در توجیه افزایش یکباره و محتمل قبوض، لابد بگویند که آب و برق گران نشده، بلکه مصرف بالا رفته است!

اخبار ويژه

همزمان با آخرین ماه از سال 95 کاشت هندوانه در اراضی کشاورزی اصلاندوز آغاز شد که پیش بینی می شود امسال 500 هکتار اراضی زیر کشت این محصول برود.
وزیر سابق اطلاعات در سفر به اردبیل:
حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در سفر به اردبیل گفت: نفوذ جریانی و زیرکد های موردی دقیقاً در حال اجرا بوده و دشمن نوار صوتی دیگری در اسفندماه رو خواهد کرد.
یک دانش آموز اردبیلی امروز بر اثر برق گرفتگی در حیاط مدرسه فوت کرد.
	رودخانه گیوی در محاصره "نخاله"های ساختمانی + تصاویر
عیدی مسئولان کوثری به مردم و گردشگران؛
با وجود اینکه کمتر از یک ماه به فصل گردشگری و بهار طبیعت باقی مانده است، استراژیک ترین منطقه گردشگری گیوی(رودخانه گیوی) در محاصره نخاله های ساختمانی قرار دارد.
	چرا بخش های خصوصی تمایل به سرمایه گذاری در کوثر را ندارند؟!
سرمایه گذاری در کوثر ممنوع!
به جرات و به وفور می توان گفت با وجود زیرساخت های اقتصادی و صنعتی شهرستان کوثر در عرصه های متعدد، سرمایه گذاری در این شهرستان به تاریخ پیوسته و رکود اقتصادی در منطقه باعث شده است که امید و انگیزه اهالی از بین برود.
نیر، بهشت آثار تاریخی و باستانی؛
قلعه باستانی بوینی یوغون در روستای کورعباسلو نیر واقع شده و در حال حاضر یکی از مهم ترین سایت های باستانی ایران محسوب می شود و نشانه هایی از تمدن از چهار هزار و پانصد سال پیش از دوران مفرغ تا عصر اشکانی در آن یافت شده است.
معاون گردشگری استان اردبیل:
معاون گردشگری استان اردبیل گفت: از 23 میلیون خانوار در ایران، حدود 58 درصد خانواده های کشور که قریب به 13 میلیون و 442 هزار خانواده هستند،حداقل یک سفر داشته اند و بیش از 9/5 میلیون خانوار به سفر نرفتند.
پايانه مرزي تازه كند از وعده‌هاي مهم دولت احمدي نژاد به مردم پارس آباد در جريان اولين سفر هيئت دولت به استان اردبيل در سال 84 بود؛ اتفاقی که می‌توانست باعث رونق اقتصادی منطقه شود.
دامنه آتش سوزی جنگل های مرزی حاشیه رود ارس در خاک جمهوری آذربایجان به شهرستان مرزی پارس آباد مغان نيز رسيد.
وزارت دفاع آذربایجان در پی درگیری های شدید روز شنبه در منطقه مورد مناقشه قره باغ گزارش داد؛ یک فروند پهپاد نظامی ارمنستان در این منطقه سرنگون شد.
امام جمعه اصلاندوز:
امام جمعه اصلاندوز از مربیان امور تربیتی خواست از روحانیون در مدارس منطقه استفاده کنند.
مرحله منطقه ای جشنواره بازیهای بومی و محلی در مدارس عشایری اصلاندوز با هدف احیا و ترویج بازی‌های بومی با حضور سرپرست اداره آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان شهر برگزار شد.
شاخصه ها و مولفه هایی که هیچگاه دیده نشدند/20 سال زندگی در اوج محرومیت
کوثر محروم تر از همیشه؛
با وجود اینکه نزدیک به 20 سال است که کوثر تبدیل به شهرستان شده است ولی هیچ یک از امکانات و توسعه شهری را ندارد؛ هرچند سوای محرومیت ها، کوثری ها بالاعکس خوزستانی ها حداقل هوای پاک دارند!
دود ناشی از وقوع آتش سوزی در جنگل های مرزی حاشیه رود ارس در خاک جمهوری آذربایجان شهرستان مرزی پارس آباد مغان را فرا گرفت.
لزوم توجه نماینده ولی فقیه به مشکلات مردم/
مسئولان شهرستان مشگین‌شهر انگیزه خدمت رسانی به مردم شهرستان مشگین‌شهر ندارد لذا مردم از امام جمعه به عنوان نماینده ولی فقیه در شهرستان مشگین‌شهر خواستار نظارت بر عملکرد مسئولان شهرستان هستند.

صفحه‌ها