نمایش 1 - 10 از 2130
خوشبخت
مدیرکل سابق حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان:
مدیرکل سابق حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک حرکت فرهنگی است، گفت: امروز افتخار جمهوری اسلامی این است که طی چهل سال از عمر انقلاب، تقریبا در همه سال‌ها انتخابات برگزار کرده و مقدرات مردم به وسیله خود مردم رقم خورده است.
نماینده مردم اردبیل،نیر، نمین و سرعین:
نماینده مردم اردبیل،نیر، نمین و سرعین از تصویب طرح تحقیق وتفحص از کشت و صنعت مغان خبرداد.
معاون حمایت کمیته امداد استان اردبیل خبر داد؛
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل از بهره‌مندی ۱۷ هزار مددجوی تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر از کمک‌های موردی این نهاد خبر داد.
مدیر فجر استانی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر:
مدیر فجر استانی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر گفت:متن زنده‌یاد مجید واحدی‌زاده را با نام «یک سبد تنهایی» در جمهوری آذربایجان جزو آثار رپرتوار تئاترِ تماشاگران جوان باکو است.
در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی انجام شد؛
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جایگاه انقلاب اسلامی در منطقه، بسیار والا و گرانقدر است به گونه ای که امروزه اعتبار جمهوری اسلامی ایران در منطقه و حتی جهان غیرقابل انکار است.
اصغر شکیبا
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل مهم‌ترین دستاورد فرهنگی انقلاب اسلامی را رهایی از رسوخ فرهنگ استعماری غرب و بیداری اسلامی دانست و گفت: قدرت نه گفتن به افکار و اندیشه‌های سلطه‌گران عالم در کنار رسیدن به خود باوری و استقلال‌طلبی مهمترین آرمان انقلاب است.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: استانی شدن انتخابات باعث می‌شود تا مردم به ویژه در شهرهای کوچک و روستاها به نماینده خود دسترسی نداشته باشند.
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی اردبیل:
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی اردبیل، گفت: تربیت پرستارانی متخصص برای بیماری های بومی اردبیل از رویکرد های آتی دانشکده پرستاری اردبیل است.
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: خدمات پرستاری در منزل اگر جا بیفتد، مقدمه ای برای اجرای کامل قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری خواهد شد.
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اردبیل :
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اردبیل گفت: در شراط فعلی براساس شاخص های اعلامی سیستم وزرات بهداشت که 1/8پرستار به ازای هر تخت است،کمبود پرستار داریم اما معتقدیم که کمبود استخدام و جذب باعث شده تا مازاد نیرو و پرستار بیکار هم داشته باشیم!

صفحه‌ها