نمایش 1 - 10 از 1610
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به ضرورت افزایش بودجه طرح های فصلی خانه کتاب، گفت: طرح «پائیزه کتاب» جزء فوریت های فرهنگی است که به موقع اجرا شد.
بانوی 65 ساله اردبیلی:
بانوی 65 ساله اردبیلی که از راه پخت نان سنتی، روزی خود و خانواده اش را تامین می کند، از مسئولین خواست به فکر حمایت از افرادی باشند که در کار تولیدی سنتی هستند.
مدیر حوزه علمیه اردبیل:
مدیر حوزه علمیه اردبیل با بیان اینکه با کار علمی مشترک می توان به وحدت رسید گفت: دانشگاه باید در رشته‌های مختلف خود مطالبات را بگوید و حوزه نیز مبانی را؛ تلفیق این دو وحدت را به دنبال خواهد داشت.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گرمی عنوان کرد؛
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گرمی گفت: در 8ماهه سال جاری با پرداخت تسیهلات 2میلیارد و 700هزار تومان در قالب وام قرالحسنه چهاردرصدی برای 170 نفراز مددجویان زمینه شغلی ایجاد شد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس:
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: تصمیم سخیفانه ترامپ مورد تقبیح دنیای اسلام قرار گرفت و این اقدام باعث اتحاد جامعه اسلامی و در دنیا کشور های متعددی نیز واکنش هایی به این حرکت مزبوحانه نشان دادند.
مدیر جهادکشاورزی خلخال :
مدیر جهاد کشاورزی خلخال گفت: 15 طرح از محل اشتغال فراگیر روستایی به بانک عامل کشاورزی معرفی شد.
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل:
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل گفت: راهپیمایی روز جمعه نشان داد ایران همواره در کنار مردم مسلمان فلسطین خواهد ماند و هرجا مظلومی باشد از آن دفاع و در مقابل ظلم و بیداد ایستادگی خواهد کرد.
نماینده سابق مجلس:
نماینده سابق اردبیل در مجلس گفت: تصمیم نابخردانه ترامپ، اهانت به احساسات صدها میلیون مسلمان بود که پیامدی جز نابودی اسرائیل نخواهد داشت.
دبیر سیاسی جامعه‌ی اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق
دبیر سیاسی جامعه‌ی اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق به تبیین ویژگی های یک دانشجوی فعال پرداخت و گفت: دانشجوی فعال باید در هر جمعی ذهنی روشن تر، زبانی گویاتر و ابتکاری بیشتر از خود نشان دهد.
جانشین هماهنگ کننده فرمانده سپاه استان اردبیل:
جانشین هماهنگ کننده فرمانده سپاه استان اردبیل، گفت: ترامپ با انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، سعی در مشروعیت بخشی به رژیم جعلی و نامشروع اسرائیل است، در حالی که نام اسرائیل مدت ها قبل توسط بزرگ مرد انقلابی قرن اخیر یعنی امام راحل "غده سرطانی" نامیده شده است.

صفحه‌ها