نمایش 1 - 10 از 2220
رئیس پلیس راه اردبیل؛
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: تمامی محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی در استان اردبیل باز است و رفت و آمد در آنها جریان دارد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: بنا به روایات، ایام البیض ماه‌های رجب، شعبان و رمضان دارای فضیلت بسیار و زمان استجابت دعا هستند.
دادستان اردبیل خبر داد؛
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از احضار رئیس سازمان خصوصی سازی در رابطه با بدهی خرید مجتمع گوشت اردبیل به بیت‌المال خبر داد و گفت: تاکید شده است که ظرف یک ماه آینده کل پرداخت‌ها انجام شود.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، گفت: تا ساعت 23 امشب 100 مصدوم به بیمارستانهای استان اردبیل مراجعه کرده اند که شهر اردبیل با 65 مصدوم بیشترین مصدوم چهارشبه سوری امسال را داشت.
معاون اجرایی سپاه اردبیل:
معاون اجرایی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۷ هزار نفر از استان اردبیل تا ۱۵ فروردین سال ۹۸ به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.
دادستان اردبیل خبر داد؛
دادستان اردبیل از بخشودگی زندانی محکوم به قصاص نفس از پای چوبه دار در اردبیل خبرداد.
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس:
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس گفت: درمان بیماران سرطانی نباید در هیچ کدام از مراحل با چالش روبرو شود از این رو باید بیمه سلامت حداکثر هزینه‎های بیماران سرطانی را پوشش دهد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین :
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت:کالا اساسی در معیشت مردم نقش مهمی دارد و دولت در نحوه توزیع و قیمت گذاری این اقلام اصلا عملکرد مناسبی ندارد.
دادستان اردبیل :
دادستان اردبیل با بیان اینکه از موضوع ممنوعیت توزیع گوشت در ادارات و مجموعه های اداری سوء برداشت شده است، گفت: هدف ما مخالفت با توزیع گوشت به صورت انحصاری در برخی از سازمان ها و ادارات بود.
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل:
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل از توزیع 21 هزار اصل نهال یارانه دار در اردبیل خبرداد.

صفحه‌ها