نمایش 1 - 10 از 2343
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس:
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس:دولت به هیچ عنوان نمی تواند بودجه صداوسیما که یک نهاد حاکمیتی است را قطع کند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور:
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی اولویت ترین کار بسیج است گفت: ایجاد کارگاه های کوچک خانگی که در آن مردم، نقش حداکثری در اقتصاد ایفا می کنند مهم وضروری است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:‌ در راستای تکامل برنامه های بسیج خدمت رسانی به مردم در دستورکار است.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرعین خبر داد:
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرعین گفت: در پی گزارش شبکه بهداشت و درمان و صدور دستورات قضایی لازم پیرامون موضوع، قریب به ۱۰ تن عسل تقلبی در شهرستان کشف شد.
کارشناس مسائل اجتماعی و دینی؛
یک کارشناس مسائل اجتماعی و دینی با بیان اینکه تغییر مُد در جامعه ناشی از بمباران تبلیغاتی در سایت های خرید و فروش و رسانه های غربی است، گفت: این امر ناکار آمدی متولیان امر فرهنگ در ترویج پوشش های اسلامی را نشان می دهد.
مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل خبر داد:
مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل گفت:نمایشگاه مجازی آثار برگزیده جشنواره سراسری پوستر «حریم ماه» با موضوع «عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی و اسلامی» به مناسبت هفته حجاب و عفاف، در فضای مجازی منتشر می‌ شود.
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل:
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: رعایت حریم ها و حرمت ها، تبیین فرهنگ صیانت از حقوق افراد، فرهنگ حفظ حجاب برای مرد و زن نقش مهمی در آرامش و آسایش افراد در جامعه، محیط کار و روابط اجتماعی دارد.
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشور گفت: قیمت گذاری و فروش بر عهده ما نبوده و مسئولیت بر عهده سازمان خصوصی سازی است اما ما به اعتبار اینکه حقوق عمومی است بنده تاکید کردم که دادستان اردبیل نظارت داشته و جلوی خسارت های احتمالی گرفته شود.
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین گفت: امروز چالش بزرگ فرهنگ و هنر شهرستان سرعین نبود زیرساخت های فرهنگی است.
نمانیده مردم خلخال و کوثر در مجلس :
نمانیده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: گام دوم کاهش تعهدات برجامی با توجه به بدعهدی های کشورهای اروپایی ، نقض عهد توسط آمریکا و اتمام مهلت برجامی باید اجرا شود.

صفحه‌ها