تازه ها

پربیننده ترین

1395-12-14 16:22
کد مطلب: 64573
فرماندار پارس آباد مغان گفت: امسال 100 تن میوه برای شب عید در اين شهرستان مرزي توزيع مي شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، اکبر صمدی امروز در جلسه ستاد تنظیم و کنترل بازار شهرستان پارس آباد گفت: به منظور تامین میوه شب عید شهروندان و کنترل بازار،‌ امسال 100 تن میوه شب عيد در این شهرستان توزیع می‌شود.

وي با بیان اینکه پارس آباد مغان دومین شهر پر جمعیت استان محسوب می شود، به ساماندهی و جمع آوری دست فروشان از میادین و خیابانها تأکید كرد و از شهرداری اين شهر خواست بصورت جدی وارد عمل شده و اجازه تخطی به افراد را ندهد.

فرماندار شهرستان پارس آباد به نظارت و بازرسی قیمتها در بازار و همچنین جلوگیری از کشتار غیر مجاز دام و طیور تأکید كرد و افزود: امسال علاوه بر ميوه شب عید، 60 تن برنج و 50 تن شکر با قيمت مصوب در بین مردم توزیع می شود.

صمدي نظارت بر بهداشت کالاهای عرضه شده در بازار را خواستار شد و گفت: نظارت بهداشتی بر عرضه مواد خوراکی و فاسد شدنی در ایام نوروز در این شهرستان تشدید می شود.

وي از برپايي نمايشگاه بهاره خبر داد و افزود: برگزاری اين نمایشگاه باید بر اساس شاخص ها تعیین و به افراد و شرکتهای صلاحیت دار و بصورت مزایده ای واگذار شود.

فرماندار شهرستان پارس آباد همچنين با بیان اینكه هیچ نانوایی بصورت خود سرانه نباید تعطیل شوند، خاطرنشان كرد: در صورت مشاهده با نانوايي هاي متخلف برخورد می شود.

 

///

///

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.