تازه ها

پربیننده ترین

1396-09-27 09:31
کد مطلب: 73691
در جلسه مشترک که با حضور شهرداری و شرکت گاز برگزار شده بود فرماندار شهرستان خواستار بازگشایی یکی از جایگاه‌های cng شهرداری شد تا این مشکل به صورت ریشه‌ای حل شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین، به دنبال تشکیل صف‌های طولانی و اعتراضات مردمی و ضمن تاکیداتی که امام جمعه مشگین‌شهر در خطبه‌های نماز جمعه داشتند فرماندار مشگین‌شهر با دعوت از شهردار و رئیس اداره گاز شهرستان دستور بازگشایی یکی از جایگاه‌های شهرداری را صادر کرد تا اینکه مشکل بدهی شهرداری به شرکت گاز حل شود.

 

میرعلی رحیمی زاد فرماندار مشگین‌شهر در این جلسه گفت: تعطیلی دو جایگاه شهرداری مردم را به شدت دچار مشکل کرده که باید این مشکل در اسرع وقت حل و بدهی شهرداری به شرکت گاز هر چه سریعتر پرداخت شود چرا که در صورت عدم پرداخت بدهی‌های شهرداری افزایش می‌یابد که در این صورت حل این مشکل سخت خواهد بود.

 

وی خاطر نشان کرد: شهرداری باید به فکر منابع درآمدی باشد تا دیگر چنین مشکلاتی پیش نیاید چرا که این مشکلات، مردم را درگیر خود می‌کند و این مردم هستند که دچار مشکل می‌شوند.

 

وی در خصوص بازگشایی جایگاه‌های cng در مناسبت‌های خاص گفت: با توجه به اینکه بالغ بر 40 میلیارد ريال شهرداری از بابت این جایگاه‌ها به شرکت گاز بدهکار است لذا با رایزنی به صورت موقت این جایگاه‌ها بازگشایی شود تا مردم در این مدت کوتاه بتوانند از این جایگاه‌ها استفاده کنند تا در کنار آن بتوانیم مشکل را به صورت ریشه‌ای حل کنیم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.