تازه ها

1396-12-14 12:00
کد مطلب: 75935
معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: تاکنون 80 درصد ساختمان های بهداشت استان اردبیل بهینه سازی شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل ازنیریمیز؛دکتر نخستین معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل امروز صبح در مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیر که با حضور مسئولان درمحل سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان نیر برگزار شده بود اظهار داشت: تاکنون 80 درصد ساختمان های بهداشت استان اردبیل بهینه سازی شده است.

وی درادامه به اجرای پروژه های بهداشتی استان هم اشاره کردو گفت: 64 پروژه بهداشتی در سطح استان اردبیل درحال احداث می باشد و 22 پروژه نیز به بهره برداری رسیده است.

نخستین به رفع محرومیت زدایی بهداشتی در مناطق محروم استان هم اشاره کردو گفت: باتوجه به اینکه از لحاظ نیروی تخصصی با کمبود مواجه هستیم ولی به صورت ویژه به مناطق محروم بویژه شهرستان نیر توجه خواهد شد.

دراین مراسم مهدی بخشی سرپرست فرمانداری نیر هم با قدردانی از زحمات کادر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان به اجرای طرح تحول سلامت اشاره کردو گفت: یکی از مهمترین برنامه های مهم وزارت بهداشت اجرای طرح تحول سلامت است که موفق ترین طرح است.

در پایان این مراسم از زحمات دکتر نخستین عنوان سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نیر تقدیر شد و دکتر فکری بعنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیر معرفی شد.

همچنین دراین مراسم از زحمات مهندس پورابراهیم نیز تقدیر شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.