تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-15 14:40
کد مطلب: 76879
سرپرست اداره ورزش و جوانان اردبیل؛
اردبیل میزبان مسابقات کشتی کشوری خواهد بود
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل گفت: استان اردبیل بزودی میزبان یک رویداد بزرگ ورزشی مسابقات کشوری کشتی خواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سبلان ما؛جمال پیله‌ور در بازدید از ایستگاه‌های ورزشی در اردبیل اظهار داشت: 9 ایستگاه ورزشی با محوریت توسعه ورزش همگانی و پیاده‌روی در اردبیل راه‌اندازی شده و برنامه‌ریزی شده تا تعداد ایستگاه‌ها افزایش یابد تا شاهد افزایش مشارکت مردم در ورزش همگانی باشیم.

وی با اشاره به این که یکی از اولویت‌های ما توسعه ورزش همگانی است افزود: در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده تا بتوانیم با برنامه‌ریزی اساسی مردم را به سمت ورزش همگانی سوق دهیم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل از برگزاری همایش سراسری پیاده‌روی در مرداد ماه دور دریاچه شورابیل خبر داد و افزود: این همایش از شبکه سراسری سه پخش و به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایزی اهدا می‌شود.

پیله‌ور تصریح کرد: یکی دیگر از اولویت‌های ما در شهر اردبیل جذب جوانان و نوجوانان به سمت ورزش است که انتظار می‌رود خانواده‌ها در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم گام بزرگی در توسعه ورزش برداریم.

وی اظهار کرد: اردبیل ظرفیت‌های زیادی در ورزش دارد و این شهر ورزشکاران بنام و معروفی همچون علی دایی، رضازاده و انصاری‌فرد را به کشور و دنیا معرفی کرده و بی‌شک در آینده نیز استعدادهای بالقوه‌ای به کشور معرفی خواهد کرد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل گفت: اردبیل شاستگی میزبانی مسابقات در رشته‌های مختلف ورزشی را دارد و برنامه‌ریزی شده تا مسابقات کشتی به میزبانی اردبیل برگزار شود که این برای استان دستاوردهای زیادی حواهد داشت.

پیله‌ور افزود: اردبیل دیروز و امروز میزبان مسابقات دوچرخه‌سواری لیگ بانوان کشور بود که این مسابقات به طور مناسب برگزار شد و رضایت ورزشکاران را به دنبال داشت.

وی اظهار کرد: رسانه‌ها و صدا و سیما نقش اساسی در توسعه ورزش همگانی دارد که انتظار می‌رود با تولید برنامه‌های فاخر نسبت به همگانی کردن ورزش گام اساسی بردارند و اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل حمایت همه‌جانبه‌ای از ورزشکاران و قهرمانان که سرمایه‌ای بزرگ برای ما هستند دارد که توانسته‌اند در عرصه‌های مختلف افتخارآفرین باشند.

انتهای خبر/۳۱۳/۱

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.