تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-20 13:16
کد مطلب: 76962
سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل:
یک هزار و 91 واحد از مسکن های مهر در دست افتتاح
سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: یک هزار و 91 واحد از مسکن های مهر در دست افتتاح است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، شهرام باباخانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با واگذاری یک هزار و 91 واحد به متقاضیان مسکن مهر پرونده این مساکن در استان تا پایان سال بسته می شود.

وی با بیان اینکه : از 41 هزار و 378 واحد سهمیه استان اردبیل در بخش مسکن مهر تاکنون بیش از 39 هزار و 49 واحد افتتاح و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است، عنوان کرد: یک هزار و 91 واحد به علت مشکلات حقوقی و اختلاف بین اعضای تعاونی و مدیران باقیمانده است که به محض رفع مشکلات در اختیار صاحبان خود قرار خواهد گرفت.

سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: 648 واحد از واحد های عارضه دار مربوط به شرکت تعاونی نکونام است که با صدور حکم مراحل واگذاری و تحویل 120 واحد به متقاضیان انجام می شود.

وی گفت:در مابقی واحد های باقی مانده حدود 40 درصد کار باقی مانده که قرار است که با انتخاب پیمانکار نواقص برطرف و سعی میکنیم تا پایان سال 97 واحدها را به متقاضیان تحویل دهیم.

انتهای پیام/3132

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.