تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-30 18:58
کد مطلب: 77111
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: به دنبال بررسی مشکلات کامیونداران و برای حمایت از این زحمتکشان حمل و نقل جاده ای در استان، کرایه همه کامیونداران 20 درصد افزایش می یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، علی رحمتی بعد از ظهر امروز در جلسه انجمن شرکت‌های حمل و نقل در اردبیل اظهار داشت: 10 شرکت متخلف در حمل و نقل جاده ای استان شناسایی شده اند و بزودی اعمال قانون می شوند.

 

وی باشاره به اینکه در 2 ماه گذشته به تخلفات 10 شرکت حمل و نقل بخاطر عدم پرداخت کرایه و دریافت کمیسیون اضافی با فوریت در کمیسیون ویژه رسیدگی و اعمال قانون شدند افزود:حل مشکلات بیمه، راه‌اندازی سامانه پیگیری شکایات 141 و توزیع لوازم یدکی از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت را از جمله اقدامات مهم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای برطرف‌سازی مشکلات رانندگان شرکت‌های حمل و نقل بار و مسافری در سطح استان اردبیل می باشد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از جابه‌جایی سالانه 3 میلیون تن بار در استان خبر داد و تصریح کرد: 87 شرکت حمل و نقل کالا با بیش از 7 هزار خودرو و 11 هزار نفر راننده در بخش حمل و نقل استان فعالیت می‌کنند که در این راستا نیاز است تا شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافربری نهایت تلاش را در رضایت رانندگان و جلب همکاری و تعامل آنان به کار گیرند.

رحمتی بر حمایت و تکریم صاحبان کالا، حل درخواست‌های قانونی رانندگان و برنامه‌ریزی در جهت الکترونیکی کردن نوبت دهی و اعلام بار در استان تاکید کرد و گفت: مسئولان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در سراسر کشور با روحیه جهادی و انقلابی تلاش می‌کنند تا مشکلات رانندگان را برطرف کنند و به هیچ شخص،گروه، سودجویان و دشمنانی که قصد برهم زدن آرامش عمومی و ایجاد اختلال در سیستم حمل و نقل را دارند اجازه انجام چنین کاری را نخواهد داد.

وی ضمن تاکید بر همکاری و تعامل همه جانبه انجمن‌ها و شرکت‌ها با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان برای حل مسائل و درخواست‌های قانونی رانندگان افزود: با تلاش فعالان بخش حمل و نقل در سه ماه اول سال جاری 850 هزار تن بار در استان اردبیل جابجا شد.

رحمتی از تعطیلی یک شرکت حمل و نقل بین‌المللی در اردبیل خبر داد و بیان کرد: در راستای رسیدگی به تخلفات شرکت‌های متخلف شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس در اردبیل تعطیل شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به اهمیت هوشیاری و آگاهی رانندگان در رابطه با تخلفات شرکتهای حمل و نقل اظهار کرد: در این حوزه رانندگان می‌توانند هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه‌های 141، شهراه، نمایندگی‌های مستقر در شهرک حمل و نقل، پایانه‌های شهری و تلفن 33743799 جهت بررسی و رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در 2 ماه گذشته تعداد 10 شرکت متخلف در حوزه حمل و نقل در سطح استان اردبیل رسیدگی و اعمال قانون شدند.

 

انتهای پیام/313/1/1

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.