تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-23 17:09
کد مطلب: 77505
جانشین فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: نخستین کاروان راهیان نور در قالب ۲۵۰ بسیجی شهرستان پارس‌آباد به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما، سرهنگ پاسدار صمد آهنی جانشین فرمانده سپاه پارس‌آباد بعد از ظهر امروز در آئین بدرقه کاروان راهیان نور شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: نخستین کاروان راهیان نور در قالب 250 بسیجی شهرستان پارس‌آباد به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور با 5 دستگاه اتوبوس اعزام شدند.

تجدید میثاق با اهداف و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه یک اصل اساسی و ضروری در جامعه است که برگزاری اردوهای راهیان نور به این مسئله تحقق می‌بخشد.

 

وی با اشاره به این که برنامه‌ریزی برای تداوم برگزاری اردوهای راهیان نور امری لازم و ضروری است بیان کرد: در این زمینه نیازمند تعاملات همه‌جانبه با مسئولان و متولیان اجرایی هستیم تا بتوانیم در امر ادامه راه شهدای والامقام کشورمان به شکل مطلوب و قابل قبول حرکت کنیم.

 

جانشین فرمانده سپاه پارس‌آباد بیان کرد: امنیت و اقتدار کنونی کشورمان در سایه خون پاک شهدای والامقام کشورمان به دست آمده و هر چه داریم را مدیون این بزرگمردان هستیم که به همین منظور برگزاری یادواره‌های شهدا و لمس از نزدیک رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدای والامقام کم‌ترین کاری است که در مقابل آنان می‌توان انجام داد.

 

آهنی تصریح کرد: ادای دین در مقابل شهدا برای ما بسیار حائز اهمیت است و در این زمینه از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده می‌کنیم که در عصری که هجمه فرهنگی مهم‌ترین ابزار دشمن برای نابودی اعتقادات و ارزش‌های اسلامی است توطئه‌ةای دشمنان را خنثی کنیم.

 

وی اظهار کرد: دومین کاروان راهیان نور شهرستان پارس‌آباد که متشکل از خواهران است نیز 13 شهریور ماه به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند که علاقه‌مندان برای اعزام با کاروان راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی می‌توانند به پایگاه‌های مقاومت بسیج مساجد و محلات شهرستان پارس‌آباد مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام کنند.

انتهای پیام/۳۱۳/۱/۱

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.