تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-25 12:25
کد مطلب: 77536
سرپرست میراث فرهنگی اردبیل؛
اردبیل آماده تعامل با جمهوری آذربایجان است
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل به آمادگی این استان در اجرای برنامه ها و تعامل در راستای رونق گردشگری با همکاری جمهوری آذربایجان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، نادر فلاحی در دیدار با سفیر جمهوری آذربایجان در ایران تصریح کرد: این استان قابلیت های متعددی در حوزه گردشگری دارد و آماده اجرای طرح های مشترک با کشور دوست و همسایه جمهوری آذربایجان است.

به گفته وی در وهله نخست ضروری است ظرفیت های این استان در کشور جمهوری آذربایجان معرفی شود؛ از جمله اینکه دفتری به منظور معرفی جاذبه ها در باکو ایجاد شود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل به ضرورت تعامل سازنده با آژانس های مسافرتی و گردشگری در کشور جهت جذب گردشگر به استان اردبیل تاکید کرد و بیان داشت: همچنین آماده همکاری و تعامل با آژانس های کشور جمهوری آذربایجان هستیم.

فلاحی ادامه داد: ضروری است زمینه ای جهت معرفی پتانسیل های سرمایه گذاری در استان اردبیل فراهم شود و به همین منظور اردبیل آماده حضور در نمایشگاه ها و رویدادهای گردشگری کشور همسایه است.

وی به امکان برگزاری هفته فرهنگی استان اردبیل در کشور جمهوری آذربایجان و عقد تفاهم نامه جهت توسعه گردشگری سلامت اشاره و تاکید کرد: همچنین آماده دیدار با مدیران بخش توریسم و گردشگری بخش های دولتی و خصوصی جمهوری آذربایجان هستیم.

انتهای پیام/313/1/2

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.