تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-25 12:53
کد مطلب: 77538
مسئول سازمان اردویی، راهیان‌نور و گردشگری بسیج:
ضربه زدن به پاسداران انقلاب اسلامی هدف امروز دشمن است
مسئول سازمان اردویی و راهیان‌نور بسیج گفت: پاسداران حافظان انقلاب و ولایت هستندو دشمنان امروز با تمام توان تلاش می‌کنند تا به این حافظان اسلام و ولایت ضربه بزنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سردار ‌یعقوب سلیمانی صبح امروز در هشتمین جشنواره مالک‌اشتر سپاه حضرت عباس(ع) در اردبیل اظهار داشت: یکی از مهمترین ارکان‌ها جشنواره مالک اشتر پویا کردن مسئولان و فرماندهان سپاه‌های استانی است و در‌صدد دستیابی به این مهم هستیم.

وی پاسداران را حافظان انقلاب و ولایت دانست و بیان کرد: دشمنان امروز با تمامی توان و قوا و با استفاده از همه ابزارهای مختلف روانی و نظام تلاش می‌کنند تا به این حافظان اسلام و ولایت ضربه بزنند، لذا باید با هوشیاری لازم از این امر جلوگیری کنیم.

مسئول سازمان اردویی، راهیان‌نور و گردشگری بسیج با اشاره به خدمات فرماندهان نظامی در هشت سال دفاع مقدس گفت:‌ این افراد به‌عنوان مربیان تربیتی بودند و توانستند در جبهه‌های جنگ حق علیه باطل نقش مهمی را در زمینه تربیتی در کنار سایر وظایف و رسالت‌ها ایفا کنند.

سلیمانی در مورد رشادت‌های و ایثارگری های شهدا و رزمندگان دوران جنگ تحمیلی تصریح کرد: رزمندگان ما با خدا معامله کردند که در ادامه راه شهدای هشت سال دفاع مقدس امروز مدافعان حرم جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و برای دفاع از دین و نظام در خارج از مرزهای کشور رشادت‌ و جانفشانی می‌کنند که باید تلاش کنیم تا این افراد به عنوان الگوی تربیتی در جامعه معرفی شوند.

وی وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان، عمل به وصیت امام و شهدا و مدیریت صحیح را راهکار حل مشکلات در کشور دانست و بیان کرد: در راستای پیشبرد اهداف تعیین شده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل به نحوی شایسته و مطلوب امور را به پیش می‌برد و فرمانده سپاه استان با تاسی و الگوگیری از حضرت عباس(ع) و با صفاتی همچون مالک‌اشتر در راستای اعتلای نظام و انقلاب در اردبیل گام بر می‌دارد.

انتهای پیام/313/1/3

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.