تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-25 20:08
کد مطلب: 77546
امام جمعه اردبیل در دیدار با معاون ردیس جمهور گفت: انتظار ما از دولت این است که در امر پیشگیری از آسیب‌هایی که خانواده‌ها را در معرض تهدید قرار می‌دهد اهتمام ویژه‌ای داشته باشد و به صورت جدی به این مسئله ورود پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، آیت‌الله سید حسن عاملی عصر امروز در دیدار با معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در اردبیل  با بان اینکه باید توانمندی زنان در جامعه شناسانده شود، اظهار داشت: حضور بانوان در مجامع جهانی برای معرفی ارزش‌های بانوان ایرانی  یک ضرورت است.

وی افزود: با توجه به توامندی های قشر بانوان جامعه ایران، یقینا بهره‌گیری از ظرفیت‌های بانوان راهی برای نجات کشور در بسیاری از عرصه‌ها است.

امام جمعه اردبیل تصریح کرد: ارزش و جایگاه یک زن بسیار بالا است ولی متاسفانه برخی از قوانین مربوط به زنان در کشور عادلانه نیست که این مسئله نیازمند احصا و بررسی آن در ابعاد مختلف است که امیدواریم با شناسایی و حل مشکلات بتوانیم نقایص و نقاط ضعف موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

وی بر ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای بانوان به ویژه سرپرستان خانوار تاکید کرد و گفت:بی توجهیبه بانوان نان‌آور خانه زیان و آسیب‌های بسیاری را به دنبال دارد، لذا  انتظار می رود مسئولان و مدیران اجرایی توجه ویژه به اشتغال زنان سرپرست خانوار داشته باشند و آن را جزو برنامه های اساسی  خود قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل  موضوع کاهش طلاق و اعتیاد را دو مولفه اساسی و مهم در جامعه داست و بیان داشت:  انتظار ما از دولت این است که اهتمام ویژه‌ای در امر پیشگیری از آسیب‌هایی که خانواده‌ها را در معرض تهدید قرار می‌دهد، داشته باشد و به صورت جدی به این مسئله ورود پیدا کند.

انتهای پیام/313/1/3

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.