تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-02 11:24
کد مطلب: 78188
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل خبر داد؛
برخورداری 90 درصد روستاهای استان اردبیل از نعمت گاز
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: با بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی در سطح روستاها، میزان برخورداری ساکنان روستاهای استان اردبیل از نعمت گاز به ۹۰ درصد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما فیروز خدایی امروز در گفتگو با خبرنگاران تعداد مشترکان گاز طبیعی در استان اردبیل را 457 هزار 268 مشترک اعلام کردو گفت: امسال بیش از 6 هزار و 842 مصرف کننده جدید در بخش‌های مختلف اعم از خانگی، تجاری و صنعتی به مشترکان گاز استان اردبیل اضافه شد.

وی بر تقویت خطوط  انتقال گاز در استان اردبیل تاکید کردو اظهار داشت: خدمت رسانی در این حوزه با جدیت تمام ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از برخورداری یک هزار و 125 روستای استان اردبیل از شبکه گاز رسانی خبر داد و افزود: در حال حاضر 114 هزار و 949 خانوار خانوار روستایی تحت پوشش گاز طبیعی در استان اردبیل هستند که این تعداد 90 درصد جمعیت روستایی این استان را تشکیل می دهد، البته درصدد هستیم تا کلیه روستاها از این نعمت برخوردار شوند.

وی با بیان اینکه  صددرصد جمعیت شهری استان اردبیل بهره‌مند از گاز طبیعی هستند، خاطر نشان کرد: این استان  دارای 29 شهر است که تمامی ساکنان شهرها از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند به طوری که تعداد خانوارهای تحت پوشش گاز طبیعی در شهرها 419 هزار 229 خانوار است.

خدایی با اشاره به نصب سه هزار و 439 عدد انشعاب گاز جدید نیز در سطح استان اردبیل، اظهار داشت: با این انشعابات جدید تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان اردبیل  به 225 هزار و 672 انشعاب رسیده است.

انتهای پیام/313/1/3

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.