تازه ها

1397-07-03 15:12
کد مطلب: 78216
با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا و مسئولان استانی و شهرستانی سومین یادواره سنگرسازان بی سنگر در سالن سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا و مسئولان استانی و شهرستانی سومین یادواره سنگرسازان بی سنگر در سالن سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل برگزار شد.

خلیل نیکشاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در این مراسم اظهار داشت: اقتدار و امنیت کشورمان در سایه خون پاک شهدای والامقام رقم خورده و ما با جان و دل این راه را ادامه می دهیم.

وی با بیان این که شهدا و ایثارگران درس بزرگی به ما آموختند گفت: مهم ترین رسالت ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

نیکشاد با بیان این که امروز رسالتی خطیر و حساسی بر عهده جهادگران است گفت: همانطور که رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس به پیروزی بزرگی دست یافتند ما نیز باید در وضعیت اقتصادی از مشکلات اقتصادی عبور کنیم.

وی با اشاره به این که با توجه به این که استان اردبیل یک قطب کشاوری مهم کشور است و نقش مهمی در تامین محصولات کشاورزی و اشتغال زایی دارد افزود: تلاش باید در این عرصه دوچندان شود تا گام بزرگی در پیشرفت استان برداشته شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل ضمن گرامیداشت و یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: دشمنان درصدد تضعیف فرهنگ ایثار و شهادت هستند که با بصیرت ملت ایران نقشه های دشمنان به یاس و ناامیدی تبدیل می شود.

معاون استاندار اردبیل نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و هفته دفاع مقدس اظهار کرد: زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا رسالت خطیری است که همگان باید به آن توجه کنیم.

بهمن حسین زاده بیان کرد: در حال حاضر عبور از جنگ اقتصادی نیازمند تلاش بی وقفه است که سازمان جهاد کشاور ی نقش اساس در این حوزه دارد.

معاون استاندار اردبیل بیان کرد: برای تحقق 20 هزار شغل در استان تا پایان سال برنامه ریزی شده که از این تعداد 7 هزار شغل مربوط به حوزه جهاد کشاورزی استان است.

وی تصریح کرد: با توجه به این که استان اردبیل قطب کشاورزی کشور است توجه ویژه به این حوزه مهم است و با مدیریت و برنامه ریزی اساسی باید بتوانیم استان اردبیل را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دهیم.

حسین زاده افزود: داشته هایمان را مدیون خانواده های شهدا هستیم چرا که امنیت کشورمان در سایه خون پاک شهدا رقم خورده است.

انتهای پیام/313/1/11

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.