تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-19 00:26
کد مطلب: 78479
از اپلیکیشن های اندرویدی در امتداد عاشورا، حسین چی لر و حب الحسین که با محتوای قیام خونین کربلا و اربعین حسینی طراحی و تولید شده است ، در دفتر امام جمعه اردبیل رونمایی شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، آیت الله  سید حسن عاملی در مراسم رونمایی از سه اپلیکیشن اندرویدی در دفتر امام جمعه اردبیل، با تجلیل از این اقدام و دستاورد شایسته فعالان فضای مجازی قرارگاه حضرت فاطمه زهرا (س) و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بر ضرورت تولید محتواها و عکس نوشته های مختلف از شعار های جهانی امام حسین (ع) بر علیه استکبار جهانی تاکید کرد.

امام جمعه اردبیل افزود: با لطف و عنایت خداوند متعال امسال هم راهپیمایی اربعین حسینی به میعادگاهی بر علیه استکبار جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار تبدیل خواهد شد.

حسن زاده مسئول قرارگاه فرهنگی حضرت فاطمه الزهرا (س) اردبیل نیز گفت: اپلیکیشن های "حسین چی لر" و "حب الحسین" با محتوای مرتبط با قیام کربلا از جمله اذکار و دعاها و به چهار زبان روسی، عربی، فارسی و آذری طراحی شده است.

وی افزود: اپلیکیشن در امتداد عاشورا نیز با قابلیت ارائه وصیت نامه شهدا در مورد قیام خونین کربلا و اربعین حسینی طراحی و ساخته شده است که همچون دو اپلیکیشن دیگر ذکر شده در همه گوشی های اندرویدی قابل نصب است.

 

انتهای پیام/313/1/1

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.