تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-23 11:14
کد مطلب: 78513
استاندار اردبیل در بیست و یکمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال این استان گفت: سرمایه‌گذارانی که در طول مسیر ارائه طرح نتوانند تضمین‌های لازم و قانونی را ارائه دهند از چرخه تسهیلات خارج و به جای آنها از افراد دارای صلاحیت دعوت به سرمایه‌گذاری شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،اکبر بهنام‌جو در بیست و یکمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل با سرمایه گذاران اتمام حجت کرد و گفت: سرمایه‌گذارانی که در طول مسیر ارائه طرح نتوانند تضمین‌های لازم و قانونی را ارائه دهند از چرخه تسهیلات خارج و به جای آنها از افراد دارای صلاحیت دعوت به سرمایه‌گذاری شود.

وی تاکید کرد: ما به دنبال سرمایه‌گذاران دارای صلاحیت و اهلیت مالی و کاری هستیم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: حل مشکلات بیکاری استان را در گرو همراهی همه مردم، مسئولان و سرمایه‌گذاران است، لذا  با تلاش‌های شبانه روزی که در استان در حال انجام است می توانیم به بسیاری از مشکلات استان در حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری پایان بخشیم.

وی با اشاره به تعیین تکلیف طرح‌های ارائه شده در خصوص اشتغال پایدار و روستایی اظهارکرد: در صورت ارائه اقدامات موثر در این خصوص اعتبارات دیگری نیز به استان اردبیل ابلاغ خواهد شد.

  بهنام جو در این جلسه از عملکرد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بانک‌های عامل و مدیران اجرایی و دستگاه‌های اجرایی استان در پیگیری طرح‌های اشتغال پایدار روستایی قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/313/1/3

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.