تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-28 19:58
کد مطلب: 78564
استاندار اردبیل گفت : ۷۶۰ شغل جدید تا پایان سال آینده با پرداخت سرمایه مورد نیاز و تامین زیر ساخت لازم برای توسعه دو واحد تولیدی آرتا سرم و ریخته گری دقیق آرتا ایجاد می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،اکبر بهنام جو در بازدید از واحد ریخته گری دقیق آرتا و آرتا سرم با بیان این مطلب گفت : با پرداخت۵۰ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت و نیز تامین ۶ مگاوات برق صنعتی ،  واحد تولیدی ریخته گری دقیق آرتا در سه مرحله توسعه می یابد و علاوه بر ریخته گری و نورد ، وارد فاز تولید میلگرد خواهد شد.

استاندار اردبیل افزود : با توسعه این واحد صنعتی ۷۰۰ اشتغال جدید ایجاد می شود که بر اساس تفاهم نامه امضا شده با سرمایه گذار ، ۱۰۰ فرصت شغلی جدید تا پایان سال جاری ، ۲۵۰ نفر تا پایان فصل تابستان و ۳۵۰ نفر نیز در نیمه دوم سال آتی ایجاد می شود.

بهنام جو با اشاره به بازدید انجام گرفته از واحد تولیدی آرتاسرم نیز گفت : این واحد از سال ۸۵ با مشارکت جدی بانک صادرات و سپس بنیاد برکت شروع شده  و قادر است سالانه حداقل ۶ میلیون سرم تولید و علاوه بر نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی استان بخشی از نیاز کشور به سرم را تامین کند.

استاندار اردبیل ادامه داد : ۳۰ درصد از سرم های مورد نیاز کشور از خارج تامین می شود که لازم است در سال حمایت از تولید داخلی با تزریق تسهیلات سرمایه در گردش در سریعترین زمان ممکن این واحد تولیدی که به مرحله تولید رسیده است، شروع به کار نماید.
او اظهار کرد : با شروع فعالیت کارخانه آرتاسرم ۶۰ نفر از جوانان استان در این واحد مشغول به کار می شوند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.