تازه ها

پربیننده ترین

1397-09-14 12:43
کد مطلب: 79195
نماینده مردم خلخال و کوثر در دیدار با رئیس بنیاد مستضعفان؛
۶۰ درصد جمعیت شهرستان کوثر مهاجرت کرده‌اند
نماینده مردم خلخال و کوثر گفت: امروز ۶۰ درصد جمعیت شهرستان کوثر مهاجرت کرده‌اند و اگر کم‌توجهی مسئولان به این منطقه ادامه داشته باشد در آینده روستاهای این شهرستان خالی از سکنه خواهندشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما بشیرخالقی صبح امروز در دیدار رئیس بنیاد مستضعفان کشور با مردم شهرستان کوثر در مسجد جامع بخش فیروز این شهرستان، اظهار کرد: در شهرستان‌های کوثر و خلخال در جهت ایجاد اشتغال روستایی طی یک سال اخیر گام‌های اساسی برداشته شده است.

وی با اشاره به مشکل راه‌های روستایی شهرستان کوثر و خلخال، گفت: راه‌های روستایی شهرستان از راه آسفالت برخوردار نیستند و این درحالی است که در آمار‌های کشوری بیش از ۵۰ درصد روستاها دارای راه آسفالت هستند.

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر با اشاره به مشکل آب در روستاها، بیان داشت: امروز ۶۰ درصد جمعیت شهرستان کوثر مهاجرت کرده‌اند که اگر کم‌توجهی مسؤولان به این منطقه ادامه داشته باشد در آینده روستاهای شهرستان خالی از سکنه خواهند بود.

خالقی ادامه داد: ظلمی که از سوی وزارت نیرو در بحث حق‌آبه استان اردبیل از رودخانه قزل اوزن صورت گرفته، نابخشودنی است.

وی به تعطیلی شرکت نئوپان خلخال و بیکاری بیش از 200 نفر کارگر در این منطقه نیز اشاره کرد و اظهار داشت: مدیریت غلط اصلی‌ترین عامل ورشکستگی و تعطیلی کارخانه نوپان خلخال است و این زیبنده بنیاد مستضعفان نیست که این کارخانه به مدت دو سال بلاتکلیف بماند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.