تازه ها

پربیننده ترین

1397-09-15 09:50
کد مطلب: 79207
استاندار اردبیل گفت: بانک‌های عامل در ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی تعامل همه‌جانبه‌ای داشته باشند تا تولیدکنندگان در راستای اشتغالزایی گام‌های سازنده بردارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اکبر بهنامجو صبح امروز در جلسه شورای دولت و بخش خصوصی در اتاق بازرگانی اردبیل اظهار داشت: علی رغم مشکلاتی که در حوزه صادرات استان وجود دارد ولی روند صادرات استان رشد یافته است.

وی با اشاره به این که حمایت از صادرکنندگان اولویت اساسی است بیان کرد:‌مشکلات و مطالبات صادرکنندگان برطرف می‌شود تا بتوانیم روند صادرات استان را توسعه بخشیم.

استاندار اردبیل با اشاره به پرداخت تسهیلات رونق و حمایت از سرمایه‌گذاران اظهار کرد: در این زمینه مشکلات پیش روی پرداخت تسهیلات و واحدهای تولیدی رفع می‌شود تا تصمیم نهایی در این زمینه اتخاذ شود.

بهنامجو اظهار کرد: باید آمار منابع ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان بررسی شود و این آمار از صندوق توسعه ملی نیز مبنای کار قرار گیرد تا بتوانیم با بررسی آمار برای رفع مشکلات پیش رو گام برداریم.

وی تصریح کرد: نیاز است بانک‌های عامل در ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی تعامل همه‌جانبه‌ای داشته باشند تا تولیدکنندگان در راستای اشتغالزایی گام‌های سازنده بردارند.

استاندار اردبیل افزود: مصوبات جلسات دولت و بخش خصوصی باید اجرا شود و دستگاه قضائی در این زمینه اقدامات مناسبی انجام داده که این موارد بسیار مهم است.

بهنامجو ضمن تبریک برای انتخاب ناصر عتباتی به عنوان قاضی برتر کشور گقت: مراسم تجلیل از قاضی نمونه کشور در اردبیل برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.