تازه ها

پربیننده ترین

1397-09-15 13:00
کد مطلب: 79212
در دیدار با نماینده فدراسیون جهانی والیبال مطرح شد؛
اردبیل میزبان هفته چهارم لیگ جهانی والبیال در سال ۲۰۱۹ می شود + فیلم
نماینده فدراسیون جهانی والیبال پیش از ظهر امروز در دیدار با استاندار اردبیل از میزبانی بازی های هفته چهارم لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۹ توسط استان اردبیل خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، کریستن واسمر نماینده فدراسیون جهانی والیبال در این دیدار با اشاره به اینکه سالن های ورزشی استان اردبیل مورد تایید فدراسیون جهانی والیبال است بیان کرد: امیدواریم در سال ۲۰۱۹ که برای اولین بار در خارج از تهران مسابقات والیبال جهانی در کشور ایران برگزار می شود استان اردبیل میزبان خوبی برای این دوره از مسابقات جهانی والیبال بزرگسالان باشد.

وی گفت: هفته چهارم مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان ۲۰۱۹ خرداد ماه سال آینده به میزبانی استان اردبیل برگزار می شود. واسمر بیان کرد: تیم های استرالیا، فرانسه و پرتغال از هفته چهارم مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان در این دوره از مسابقات حضور خواهند داشت.

بهنام جو استاندار اردبیل نیز از آمادگی کامل استان اردبیل از این دوره از مسابقات لیگ جهانی والیبال به میزبانی استان اردبیل خبرداد افزود: استان اردبیل پیش از این هم با برگزاری چندین مسابقات آسیایی و جهانی در سالن های ورزشی مورد تایید فدراسیون های جهانی با موفقیت برگزار و به سرانجام رسانده است.

بهنام جو گفت: برگزاری مسابقات در سطح بین المللی فرصت مناسبی برای جذب توریسم ورزشی است و با استفاده از این میزبانی ها می توانیم پتانسیل های مختلف استان اردبیل را به جهان معرفی کنیم.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.