تازه ها

پربیننده ترین

1397-09-15 15:54
کد مطلب: 79219
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: اجتماع بزرگ اربعین حسینی مانور قدرت و اقتدار حکومت اسلامی بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، آیت‌الله سیدحسن عاملی ظهر امروز در مراسم تجلیل از خادمان ستاد اربعین حسینی در اردبیل اظهار داشت: اجتماع بزرگ اربعین حسینی مانور قدرت و حکومت اسلامی بود که به صورت باشکوه و با حضور میلیونی جهان اسلام برگزار شد.

وی با اشاره به این که اجتماع اربعین حسینی در دنیا بی‌نظیر بود افزود: این اجتماع با امنیت کامل برگزار شد و این مهم دستاورد بزرگی است.

امام جمعه اردبیل تصریح کرد: از دست اندرکاران ستاد اربعین حسینی در اردبیل کمال تشکر و قدردانی را دارم که در راه‌اندازی موکب‌ها اربعین حسینی زحمت کشیدند و مدیران دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی در این زمینه تلاش همه‌جانبه‌ای داشتند که این امر شایسته تقدیر و قدردانی است.

عاملی اظهار کرد: ترویج فرهنگ ناب عاشورا و تاسوعای حسینی یک رسالت خطیر و حساس است که همگان باید در این زمینه پیشگام باشند.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته سال آینده مراسم اربعین حسینی و راه‌اندازی موکب‌ها به صورت ویژه انجام شود چرا که این امر برای ما بسیار حائز اهمیت است.

امام جمعه اردبیل اظهار کرد: این که اجتماع بیست میلیونی به صورت باشکوه و با امنیت کامل برگزار می‌شود یک نعمت بزرگ الهی است که ما باید قدران آن باشیم.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.