تازه ها

پربیننده ترین

1397-12-08 11:53
کد مطلب: 80381
سرپرست سازمان صمت دراستان اردبیل گفت: کار حمل گوشت گرم و منجمد به استان شروع شده و قرار است به قیمت 29 هزار تومان گوشت منجمد و 38 هزار تومان گوشت گرم در بین مردم توزیع شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، از اواخر سال گذشته تاکنون قیمت گوشت قرمز در چند مقطع با نوساناتی مواجه شد و سیر صعودی به خود گرفت  تا اینکه در طی روزهای اخیر شاهد عرضه گوشت قرمز 90 هزار تومانی هم در برخی از نقاط اردبیل بودیم.

قیمت نجومی گوشت در حالی است که  علت اصلی افزایش قیمت گوشت قرمز در هفته‌های اخیر، ​ افزایش قاچاق دام اعلام می شود که البته وزارت جهاد کشاورزی در نظر دارد با افزایش واردات، بازار را تنظیم کند.

رامین صادقی سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل درباره جزئیات توزیع گوشت و گرم و منجمد اظهار داشت: کار حمل گوشت گرم و منجمد به استان شروع شده و قرار است به قیمت 29 هزار تومان گوشت منجمد و 38 هزار تومان گوشت گرم در بین مردم توزیع شود.

وی گفت: توزیع گوشت در اردبیل از طریق فروشگاه‌ های زنجیره ‌ای و تعاونی های مصرف انجام می شود و مقرر شده از توزیع سیار جلوگیری شود.

صادقی اضافه کرد: در جلسه تنظیم بازار استان مصوب شد تا از توزیع گوشت در ادارات جلوگیری شده و با اطلاع رسانی قبلی این توزیع از طریق فروشگاه‌ های معتبر و زنجیره ای صورت گیرد.
صادقی بیان کرد: گوشت سفید تا پایان سال جاری به نرخ مصوب در این استان به صورت مستمر توزیع می شود.

وی علت افزایش قیمت گوشت مرغ را بالا رفتن قیمت نهاده‌ ها از جمله سویا و ذرت اعلام کرد و گفت: در حمایت از مرغداری ‌ها و حل مشکلات موجود، نهاده‌ های مورد نیاز به قیمت دولتی در بین فعالان این صنف توزیع خواهد شد تا کمبودها برطرف شود.

سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل در مورد تقویت نظارت‌ ها بر عرضه و تقاضا در بازار اظهار داشت: با بکارگیری بازرسان مقیم و از طریق شماره تلفن 124 در خدمت مردم هستیم تا پاسخگوی شکایات آنها باشیم.

 

انتهای پیام/ش

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.