تازه ها

پربیننده ترین

1397-12-11 22:03
کد مطلب: 80430
دادستان انقلاب و عمومی مشگین شهر از دستگیری 2 نفر به اتهام فروش و توزیع مشروبات الکلی دست ساز و تقلبی مرگبار در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،آخرین خبرها از افزایش آمار مسمومان و کشته شدگان مشروبات الکلی مرگبار در مشگین شهر حکایت دارد.

 طبق آخرین خبر طاهر رسولی  امشب در گفتگو با خبرگزاری دولتی از ادامه تحقیقات در خصوص پرونده مشروبات الکی مرگبار در مشگین شهر خبر دادو گفت: تحقیقات در این پرونده همچنان در جریان است و تاکنون دو نفر به اتهام فروش و توزیع مشروبات الکلی دست ساز و تقلبی مرگبار در این شهرستان دستگیر شده اند.
وی درباره آخرین آمار مسمومان و کشته شدگان بر اثر مصرف مشروبات الکلی مرگبار در مشگین شهر بیان داشت: تاکنون سه نفر در مشگین شهر بر اثر مصرف مشروبات الکلی دست ساز و تقلبی جان خود را از دست داده اندو 26 نفر نیز مسموم  و یک نفر نیز بینایی خود را از دست داده است.

 اما سازمان اورژانش کشور آمار مسمومان مشروبات مرگبار و تقلبی  و دست ساز در مشگین شهر 36 نفر اعلام کرده  و از  نابینا شدن دو نفر  و فوت دو نفر خبر داده است.

دکتر مجید محمد غریبانی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اردبیل گفت: تعداد ۱۳ نفر از افرادی که دچارمسمومیت شده بودند ،جهت ادامه درمان های تکمیلی با اتوبوس آمبولانس اردبیل به بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل منتقل وهمچنین  اتوبوس آمبولانس شهرستان پارس آباد که به جهت احتمال افزایش مسمومین به صورت آماده باش در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) مشکین شهر مستقر بود،سیزده مسموم دیگر را به بیمارستان امام خمینی (ره)اردبیل انتقال داد.

 به گفته وی به دلیل مساعد نبودن شرایط جوی امکان انتقال مسمومین با بالگرد امکان پذیر نیست.

انتهای پیام/ش

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.