تازه ها

پربیننده ترین

1397-12-18 09:40
کد مطلب: 80524
طبق اعلام مجری کارخانه کامیون‎سازی مشگین شهر، اولین کامیون تولیدی این کارخانه با نشان چاپار در سال آینده وارد بازار شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، کارخانه کامیون‎سازی مشگین شهر که نخستین کارخانه موجود در کشور خواهد بود، طبق اعلام مسئولان سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

الله وردی ، مجری کارخانه بزرگ تولیدی کامیون سازی مشگین شهر درباره آخرین وضعیت این کارخانه به خبرنگار ماگفت:کامیون تولیدی این کارخانه در تیپ های مختلف از جمله کامیون های 2 محور و سه محور ، 2 محور کشنده ، کمپرسی و اتاق چوب باری و سه محورهای کشنده سنگین ، کمپرسی ، باری - خدماتی خواهد بود.

  به گفته وی جذب نیروی انسانی این کارخانه و آموزش های لازم و مورد نیاز نیروی کار آغاز شده و پیش بینی می شود اولین کامیون تولیدی این کارخانه با نشان چاپار در سال آینده وارد بازار شود.

اکبربهنامجو در بازدید از روند اجرایی این کارخانه، اظهار داشت: با وجود تحریم‎ها تمامی قطعات و ماشین آلات مورد نیاز این واحد صنعتی وارد کشور شده و هم اکنون در محل احداث کارخانه تخلیه شده است.

وی بیان کرد: تمام قطعات کارخانه کامیون سازی مشگین شهرتولید داخل خواهد بود.

به گفته استاندار اردبیل مجری کارخانه کامیون سازی مشگین شهر از تسهیلات دولتی استفاده نکرده و از آورده شخصی خود استفاده کرده است.

 تاکنون برای راه اندازی کارخانه کامیون سازی مشگین شهر سه هزار و 500 میلیارد ریال هزینه شده است.

انتهای پیام /ش

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.