تازه ها

1398-01-02 09:33
کد مطلب: 80647
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: تمامی محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی در استان اردبیل باز است و رفت و آمد در آنها جریان دارد.

سرهنگ فتاحی رئیس پلیس راه استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،اظهار داشت: اگر چه ترافیک روان در جاده های استان اردبیل با آغاز تعطیلات نوروزی , تب و تاب مسافرتها و تردد جاده ای نیز افزایش یافته است ، اما در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان اردبیل دارای ترافیک روان هستند و رفت و آمد در آنها بدون هیچ مشکلی جریان دارد.

وی با بیان اینکه بیشترین حجم ترددها در محورهای نیر - اردبیل ، اردبیل - آستارا و اردبیل – سرچم گزارش شده است گفت: ایستگاه های امنیت و سلامت در محورهای مواصلاتی استان دایر هستند و گشت های محسوس و نامحسوس پلیس راه برای بر عبور و مرور خودروها در جاده های ارتباطی استان نظارت می کنند و همه تمهدیدات لازم برای تامین امنیت و سلامت مسافران اندیشیده شده است.

وی با اشاره به بارش های پراکنده در مناطق مختلف استان و احتمال برودت هوا و مه گرفتگی در برخی محورهای مواصلاتی از رانندگان خواست با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و برای حفظ سلامت خود و دیگر مسافران موارد ایمنی به ویژه استراحت به موقع را فراموش نکنند.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.