تازه ها

1398-01-26 10:40
کد مطلب: 80945
مسئول سازمان بسیج دانش اموزی استان اردبیل گفت: از اسفندماه سال گذشته تاکنون در قالب طرح یک کاسب یک دانش آموز 1500 نفر دانش آموز از اقلام کمک های مردمی بهره مند شده اند.

ایرج نقی پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهارداشت: 1500 نفر از خانوارهای دانش آموزان بی بضاعت و کم برخوردار در مدارس مناطق محروم شناسایی و با مشارکت بسیج اصناف و بازاریان، بسیج سازندگی و سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل به این عزیزان کمک رسانی شد.

نقی پور با اشاره به اینکه این طرح همزمان با سراسر کشور با مشارکت سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل نیز از اسفندماه سال جاری در استان اردبیل عملیاتی شد، افزود: اقلام مورد نیاز، ازجمله، کفش، حبوبات، لوازم بهداشتی، شویندگی، برنج و .. در قالب بسته های حمایتی و طرح یک کاسب یک دانش آموزی به دانش آموزان نیازمند مناطق محروم کمک رسانی شد.

وی با قدردانی از خیرین استان، بازاریان و اصناف در امر کمک رسانی و عملیاتی نمودن این طرح بزرگ در سطح استان اردبیل گفت: امیدواریم بتوانیم با همدلی و اتحاد با سایر نهاد ها بتوانیم کمک رسانی های بیشتری در این زمینه برای دانش آموزان بی بضاعت و مناطق محروم داشته باشیم.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل گفت: امروز دانش آموزان سراسر استان اردبیل علاوه بر جبهه فرهنگی و علمی در جبهه خدمت نیز کمک رسان و کمک حال مناطق سیل زده کشورمان بوده اند و تاکنون کمک رسانی های زیادی را برای منطق سیل زده کشور در قالب کمک های نقدی و غیر نقدی داشته اند.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.