سرویس: اقتصادیکد خبر: 87998|17:19 - 1399/09/03
نسخه چاپی

استاندار اردبیل:

سبلان پارچه یکماه دیگر فعال می شود

سبلان پارچه یکماه دیگر فعال می شود
استاندار اردبیل گفت: با اقدامات در حال اجرا برای بازسازی واحد بزرگ نساجی استان، شمارش معکوس برای فعال سازی این واحد آغاز شده است.

به گزارش سبلان ما ، اکبر بهنام جو عصر امروز  در جریان بازدید از روند بازسازی واحد راکد نساجی اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر این واحد با استفاده از کارشناسان ماهر کشور بازسازی و برای آغاز فعالیت آماده می شود.

وی با بیان اینکه حدود ۱۰۰ نفر در راستای بازسازی این واحد فعالیت دارند، از آماده شدن فاز اول این واحد برای آغاز به کار تا یکماه آینده خبر داد.

استاندار اردبیل گفت: این واحد  از ده سال گذشته  به دلیل عدم عمل به تعهدات بانکی توسط مالکان قبلی در تملک بانک قرار داشته و تا کنون راکد بود.

بهنام جو بیان کرد: این واحد با هماهنگی های به عمل آمده از اول سالجاری و همکاری بانک ملی به سرمایه گذار طرح واگذار شده است.

وی گفت: همه قسمت های کارخانه در حال بهسازی بوده و تا یکماه آینده فاز اول و تا چهار ماه آینده فاز دوم این واحد راه اندازی می شود.

بهنام جو افزود:  با برنامه ریزی های انجام گرفته توسط سرمایه گذاران این واحد حداقل ۷۰۰ نفر از جوانان استان در این واحد مشغول کار می شوند.

وی گفت: فعالیت این واحد در سال جهش تولید گامی برای تولید محصولات نساجی استان و تولید بهترین نخ و پارچه و البسه خواهد بود.

انتهای پیام/م

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد