نمایش 1 - 10 از 1176
 انتخاب استاندار بومی یا غیر بومی
مدتهاست انتخاب مدیران علی الخصوص انتخاب استاندار برای استان اردبیل در بورس اخبار قرار گرفته و هر روز افراد مختلفی برای تصدی آن‌ مطرح می شود؛ اما کدام گزینه برای تصدی گری برای استان اردبیل توفیق دارد، بومی یا عیر بومی.
یادداشت/
فقر، بیکاری و مهاجرت در شهرستان نیر کلمات تکراری هستند که تا امروز گویا راهکاری ثمربخش برای آن پیدا نشده و همه طرح ها و برنامه ها در حد شعار باقی مانده‌ است.
یادداشت
امتیازات فراوان اخذ شده از ایران در برجام اما، ترامپ تاجرصفت را اقناع نکرده است و از این رو در صدد آن است با ترسیم چهره‌ی "دیوانه‌ای غیرقابل پیش‌بینی" از خود، ایران را برای حفظ برجام وادار به امتیازدهی مجدد نماید.
 ذات گرگ گونه ترامپ
یادداشت
یاوه گویی جدید ترامپ راجع به ایران اسلامی در واقع ذات گرگ گونه این کشور را که درلباس میشی ظاهر شده بود را نشان داد و به دنیا اثبات کرد که غیر قابل اعتماد است.
برجام بی فرجام
یادداشت
با گذشت چندین سال از مذاکرات هسته ای و هزینه های غیر قابل جبران و تعطیلی علم و فن آوری بومی، خسارت جدی بر کشور عزیزمان وارد ساخت و نه تنها تحریم ها برداشته نشد، نه تنها وعده ها عملی نشد بلکه بیش از پیش بد عهدی توهین به ساختارهای نظام از طرف امریکای جنایتکار به شدت تمام رواج پیدا کرد .
حادثه لاس وگاس حکایت از ضرب‌المثل‌ «هرچه کنی، به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی» را دارد، این جنایت هولناک نشان داد که آمریکا در آستین خود ماری را پرورش داده است که نخست خودش را نیش زده و در برابر پرورش دهندگان خود نیز خودمختار است؛ هرچند از این جانیان تروریست غیر از این انتظار نمی رفت.
یادداشت/
دانشجوی دکتری برنامه ریزی شهری در یادداشتی به موضوع چهار توهم درباره مسأله رشد و توسعه در مولفه های اقتصادی،سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و مدیریتی استان اردبیل پرداخته است که در ادامه می آید.
	اجناس بُنجل و نخ نما، مد های این روزهای جوانان امروزی!
البسه پاره پاره یا نخ نما این روزها به یک مدل تبدیل شده و اکثر جوانان که خود را امروزی و خوش تیپ می دانند از این کالاها استفاده می کنند، اما در اصل این فرهنگ فقرزدگی است که تبدیل به یک مدگرایی شده فلذا فقرزدگی این روزها عادت اکثر جوانان شده است.
روز ملی دامپزشک
به مناسبت روز ملی دامپزشکی منتشر شد؛
نظارت بر بهداشت فراورده های خام دامی مانند گوشت سفید و قرمز , شیر خام و تخم مرغ از مزرعه و دامداری تا سفره غذایی مردم بر عهده دامپزشکی است.
استاندارد دوگانه در برابر جدایی‌ طلبی
یادداشت/
چندی پیش مقامات اقلیم کردستان عراق علیرغم مخالفت دولت مرکزی و نیز صرفا با شرکت ساکنان اقلیم، مبادرت به برگزاری همه‌پرسی استقلال نمودند که با مخالفت و محکومیت نهادهای بین‌المللی و تمامی کشورها همراه شد و در این میانه صرفا رژیم مجعول صهیونیستی و معدودی از رجال سیاسی غربزده کشور، علنا از این رفراندوم غیرقانونی حمایت کردند.

صفحه‌ها